24 همه چیز برای انجام در 24 ساعت در دانشگاه مریلند

کالج مگزین | No comments

دانشگاه مریلند است این همه جک از همه معاملات نوع مدرسه اگر شما خواهد شد. از طیف گسترده ای از رشتههای تحصيلی و بالید من بخش ورزشی به یاد Testudo طلسم و یک دانشگاه بزرگ چه دانشجو می گویند آنها نمی عشق UMD? و در بالا از آن در دانشگاه و اطراف آن منطقه ارائه مقدار زیادی از فعالیت ها را برای بازدید کنندگان خود را مشغول و یا فقط به عنوان یک فرار هنگامی که شما احساس می کنید نیاز مبرم به مطالعه ،

آیا یک دانشجوی تمام وقت و یا فقط بازدید از اینجا 24 همه چیز برای انجام در 24 ساعت در دانشگاه مریلند.

6 صبح لذت بردن از مریلند زیبایی طبیعی با صبح زود پیاده روی/تنه زدن در اطراف پردیس

students walking on campus
giphy.com

چه راهی بهتر برای انرژی خود را به تن خسته از پیاده روی و یا تنه زدن در اطراف UMD گسترده پردیس ارائه می دهد که بیش از 1200 هکتار به کشف ؟ از رنگ شعبه نوین و McKeldin بازار — بزرگترین تحصیلی چهار در آمریکا به گرجستان سبک ساختمان های آجری و وسیع و میدان آن خواهید بود یک مدت طولانی, اما, انجام, پیاده روی. سرگردان در اطراف در این ساعت به این معنی شما باید به دانشگاه بیشتر به خودتان فقط شما و سنجاب ها. “رفتن در صبح زود اجرا می شود که هنوز بسیاری از مردم در حال خارج نشده و فقط با شروع روز با آب و هوا بزرگ و قادر بودن به دانشگاه به خودتان است یک راه خوب برای شروع یک روز” UMD سال دوم اشلی دنگ گفت. کل پردیس است در سطح چهارم Arbnet معتبر باغ و باغ گیاه شناسی, بنابراین وقت خود را و تجربه خود را در محیطی آرام در حومه شهر پردیس. صلح در اوایل صبح ارائه می دهد دانشجویان یک فرصت دوباره به مرکز ذهن خود را اجرا کردن نیمه شب پنیر زیاده روی آنها شب گذشته بود و بسیار مورد نیاز شروع تازه برای یک روز جدید است.

7 صبح یک تقویت کننده انرژی در پلیا کاسه

acai bowl
unsplash.com

احساس گرسنه پس از خود را naturistic پیاده روی در دانشگاه ؟ چنگ زدن به یک سالم و پر کردن صبحانه در پلیا کاسه مریلند مورد علاقه. واقع در سمت راست مسیر 1 پلایا کاسه ارائه مقدار زیادی از گزینه های مانند Pura Vida acai با کاسه های Dragonberry Pitaya کاسه و بادام شادی چیا کاسه. منndulge در میوه با خامه چرب پایگاه با اضافه گناه از آنجا که چقدر سالم می تواند شما را با یک acai با کاسه ؟ را انتخاب کنید از اسموتی پایگاه های مانند acai با چیا و بلغور جو دوسر میوه ها مانند توت فرنگی و بلوبری و آناناس و پر کردن مانند گرانولی را کنار بگذارید و کره بادام زمینی و نوتلا. خود منو شامل بیش از 40 گزینه به ذکر خود را مخلوط و آب میوه. پر کردن معده خود را با چیزی خوشمزه و خوب برای بدن و روح در پلیا قبل از تنظیم کردن به ماجراجویی های بعدی در دانشگاه مریلند.

ساعت 8 صبح امام جواد در سایه درخت در واشنگتن چهار

guy playing the ukulele in a hammock
giphy.com

استراحت بین درختان در واشنگتن چهار در حالی که نوسانی در امام جواد خود را پس از آن صبح زود پیاده روی و صبحانه. چهار احاطه شده توسط ساختمان های مسکونی جدا خود را از به طور منظم فشار و شلوغی از پردیس زندگی. اتصالات با آرامش موضوع است که هر امام جواد به ارمغان می آورد بسیاری از میزبان کباب بازی فوتبال و پروژه فیلم در میدان پوشیده از چمن به طور منظم. این که آیا شما در حال اتمام خود را شش صفحه مقاله در جان لاک خواندن محبوب کلاسیک مانند گتسبی بزرگ و یا لذت بردن از یک پیک نیک خود را با suitemates نوسانی در بانوج باعث می شود این فعالیت ها بیشتر از همه لذت بخش است.

9 a. m. درمان خود را به یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در بالای شهر ادم ارزان خر بدون شکستن بانک

gif from Macklemore's
giphy.com

به دنبال یک درب عقب اتومبیل لباس ؟ کفش های جدید خود را برای خواهری اجتماعی? ادم ارزان خر بالای شهر را در فروشگاه بزرگ خواهد شد که شما با مرور قفسه لباس های خود را برای ساعت. شما می توانید در رفتن با 30 دلار در جیب خود و بیرون آمدن ساعت بعد با دو لباس سه زنانه یک جفت کفش و یک UMD سرعت باد. ادم ارزان خر بالای شهر عظیم فروشگاه هرگز خالی و همه چیز را به فروش می رساند و قیمت مناسب. شما همچنین می توانید لباس های خود را بیش از حد وجود دارد به طوری که آن را نه از مردم عادی برای مردم به در با لباس های قدیمی و بیرون آمدن با چیزی کاملا تازه و جدید است.

ساعت 10 صبح بازی با توله سگ در شوخ طبع برای سلامتی

two golden retrievers playing
giphy.com

شوخ طبع برای سلامتی تضمین یک درمان برای همه استرس خود را. برنامه اجرا از طریق UMD, مرکز بهداشت, برنامه های متعدد بازدیدکننده داشته است در هر ماه برای مردم برای دریافت دوز خود را از عشق توله سگ. هدف خود را? برای کمک به دانش آموزان از بین بردن استرس از طریق یک تله احساسی خروجی. شما می توانید آنها را در Adele H. مهر دانشجویی McKeldin کتابخانه و یا در McKeldin بازار. گرفتن لجن مالی سگ بوسه از شایان ستایش retrievers طلایی شما فراهم می کند با یک فرصت برای فراموش کردن مشکلات خود را فقط یک کمی. آویزان در اطراف آنها را برای در حالی که کمی و جادویی خود را احساس ناراحت عضلات را شل کنید و قلب خود را پر کنید و با شادی در نزد این موجودات دوست داشتنی.

11 a. m. گرفتن یک میان وعده شیرین در مریلند لبنی

Spongebob and Patrick eating ice cream
giphy.com

UMD می بالد خود بستنی که می آید مستقیما از خود را بسیار خود مزرعه به معنای واقعی کلمه از گاو به جدول به عنوان آنها می گویند. مریلند لبنی ویژگی های منحصر به فرد مریلند مضمون طعم مانند ترس لاک پشت یک وانیل پایه با شکلات سفید, گردو و زرد و Terpresso قهوه با طعم پایه با خرد Oreos و کارامل. مریلند مضمون فقط اضافه کردن طعم گیلاس در بالا از UMD مدرسه روح. نفوذ برخی از Marylanders حتی برای خود ایجاد طعم مانند پاپ #LOCKedIn رها کردن آن پس از نام مربی تیم فوتبال مایک Locksley یا VaniLoh انبه به نام بعد از رئيس دانشگاه والاس Loh. یک گودال توقف در مریلند لبنی به صورت منحصر به فرد درمان شیرین که طعم با افتخار به رخ کشیدن UMD غرور و افتخار است.

12 p. m. لذت بردن از Artisanal لذت از هوای بازار کشاورز

farmer's market
unsplash.com

قدم زدن از طریق Tawes پلازا و انتخاب کنید تا برخی از صنعتگر رفتار در بازار کشاورز در مریلند است. از تازه پخته محصولات و سخن بی معنی وبیهوده شکلات دست ساز طلا و جواهر و مخلوط چای شما ملزم به پیدا کردن چیزی است که شما در بازار است. “من دوست دارم برای رفتن به بازار کشاورز و یا خرید میوه های تازه یا سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده از سبز بشارت کامیون مواد غذایی” UMD دوم سال Gracie تنر گفت. آن را نیز یک محل عالی برای انتخاب کنید تا مواد غذایی اگر شما می خواهید یک جایگزین برای خود را به طور منظم جعبه و مک و پنیر را از فروشگاه. بازار میزبان والنسیا را تولید و McCleaf را باغ برای میوه و سبزیجات تازه و Ravenhook Breadhouse برای نان و کشور انجام محلی برای گوشت و تخم مرغ است. این که آیا شما فقط می خواهید انتخاب کنید تا یک قهوه سرد از Pinkava شرکت قهوه و یا رفتن به یارو نقطه شراب سازی را انتخاب کنید تا نوشیدنی برای شراب خود را اجتماعی, بازار کشاورز چیزی برای فقط در مورد هر کسی.

1 بعد از ظهر ناهار و بازی در هیئت مدیره و دم

person flipping a board game
giphy.com

آماده برای یک شب از استراتژی و شانس خود را برای پیوند با دوستان خود در این روند ؟ هیئت مدیره و دم نمی مقایسه با متوسط کافی شاپ به دلیل آن ارائه می دهد خیلی بیشتر از فقط نشستن در یک جدول و گفتگو بیش از برخی از scones. هیئت مدیره و دم شناسایی به عنوان یک کافه مرکز بازی و هنر, گالری, همه در یک, رضایت هر gamer, نوپرست و هنرمند. منوی خود را در خدمت صبحانه خوشمزه, ناهار و شام ارائه می دهد و انواع کار دست-دم کرده قهوه و مانند آن لا پالما میردر و اتیوپی Guji در میان سایر تخصص نوشیدنی. از کلاسیک مانند انحصار و Yahtzee به خطر و بلیط سوار شدن به هر هیئت مدیره بازی شما می توانید تصور کنید نشسته در پشته در حال انتظار برای شما را به بازی با آنها. دیوار و همچنین به عنوان یک گالری که در آن هنرمندان نمایش کار خود را در آینده در انواع سبک های امپرسیونیسم, دیجیتال, گرافیک و عکاسی است که شما می توانید خرید درست کردن دیوار. هیئت مدیره و دم نیز برنامه هفتگی حوادث مانند شراب چهارشنبه و چیزهای بی اهمیت شب برای کسانی که به دنبال ایجاد این کافه اجتماعی خود را hub به عنوان به خوبی. اما شما بهتر است زود می رسند چرا که هیئت مدیره و دم همیشه بسته بندی شده با مشتریان است که می تواند بازی در تمام طول روز.

ساعت 2 بعد از ظهر شکستن عرق در Eppley مرکز تفریح و سرگرمی

Arnold Schwarzenegger and James Corden working out
giphy.com

به عنوان یک دی دختر مدرسه ای, تخت, زمینه های پوشیده از چمن در هر نوبت UMD به خود می بالد در دو و میدانی, تناسب اندام و فعالیت فیزیکی است. Eppley مرکز تفریح و سرگرمی های زیادی برای گفتن دارد از دادگاه های بسکتبال المپیک-اندازه استخر سرپوشیده, آهنگ, اسکواش, و بیشتر. آنها همچنین ارائه تجهیزات رایگان برای دانش آموزان به اجاره پس ترک آن را به Eppley به شما تحت پوشش در, راکت, بسکتبال و وزنه. استفاده از ورزش به عنوان یک روش موثر به اجازه برخی از بخار به معنای واقعی کلمه خود را در اتاق بخار و انتشار برخی از unhinged انرژی و استرس است. خارج از rec center, دانشجویان حمام افتاب گرفتن در هوای آزاد, استخر, بازی کردن بر روی شن و ماسه والیبال و مسابقات در زمین تنیس. “دوستان من و من می خواهم به بازی تنیس در Eppley. نه از ما هستند واقعا بزرگ در تنیس, اما آنها رایگان تجهیزات, بنابراین شما فقط می توانید بروید و در یک روز خوب, آن را بسیار سرگرم کننده” UMD سال دوم زو Weisberg گفت. Eppley نیز ارائه می دهد باشگاه ورزشی, intramural ورزشی و کلاس های تناسب اندام مانند دوچرخه سواری, Zumba یوگا و HIIT طوری که اصلا احساس ترس به درگیر شدن.

3 p. m. مطالعه در پشته در McKeldin کتابخانه

library shelves
giphy.com

با بزرگترین کتابخانه دانشگاه سیستم در واشنگتن دی سی-Baltimore منطقه بزرگترین و بهترین از همه آنها را نشسته در سمت راست UMD را در محوطه دانشگاه. McKeldin کتابخانه دارای هفت طبقه و تمام مناسب برای افراد مختلف مطالعه ترجیحات. بالاتر بروید ساکت تر اتاق تبدیل شده است. اگر شما مناسب تر از یک گروه مطالعه پرنیان شما احتمالا صرف ترین زمان در طبقه اول و دوم. اگر شما نیاز به سکوت به مطالعه شما می توانید یک قطره پین در طبقه ششم و هفتم. پیدا کردن یک گوشه ای آرام در میان قفسه ها و حل و فصل برخی از جدی زمان مطالعه, حواس پرتی-رایگان. “مورد علاقه من مطالعه نقطه احتمالا اتاق آرام. من عاشق بودن قادر به نشستن در آن وجود دارد برای دو یا سه یا چهار ساعت تمام با خودم و آن را به طور کامل ساکت و آرام,” UMD دوم-سال Dominic Fiore گفت. ارائه بیش از فقط مطالعه اتاق های آن خانه تطبیقی فن آوری آزمایشگاه برای دانش آموزان معلول پانوشت کافه که بسیار مورد نیاز شکستن قهوه و یک Makerspace با تکنولوژی بالا 3D پرینتر زیادی برای شما به اکتشاف. علاوه بر این واقعیت است که محل آن رسم خط بین شمال و جنوب دانشگاه McKeldin کتابخانه همچنین مراکز خود را به عنوان یک مرکز برای زندگی دانشجویی.

4 p. m. گرفتن نشان می دهد در Clarice اسمیت مرکز هنرهای نمایشی

Performers on stage at the Clarice Smith Performing Arts Center
commons.wikimedia.org

برای سرگرمی زندگی می کنند که شما حتی نمی باید به مرحله خارج از دانشگاه برای سر به کلاریس. مراحل میزبان نمایشنامه موزیکال و کنسرت و اپرا و بیشتر. این مرکز با دانشگاه کالج هنر و علوم انسانی را به دانش آموزان خلاق سند چشم انداز به زندگی است. این بهار Clarice ویژه اجرای یک خانه عروسک, صداهای خاموش و آقا deluso می. شما نمی خواهید به از دست دادن استعداد از آن مرحله تا سر در را به کلاریس برای سرگرم کننده گودال توقف قبل از یک شب در شهر.

5 p. m. خوشحال می کنید در یک ساعت یک مبارک در Looney را میخانه

people clinking drinks at a bar
unsplash.com

بر خلاف دیگر میله در کالج پارک Looney را ارائه می دهد یک فضای شبیه به یک نوار های ورزشی و یا رستوران. لذت بردن از میخانه جو با منو بزرگ شامل مورد علاقه های شما مانند خرچنگ شیب و پل خلیج باشگاه ساندویچ صندلی در فضای باز موسیقی زنده و چند تلویزیون همیشه گوش به مریلند ورزشی. “آنها واقعا خوب غذا شما می توانید به تماشای این بازی وجود دارد و آن را بیشتر از یک محیط که در آن شما واقعا می تواند بحث را به دوستان خود و آویزان در حالی که” UMD سال چهارم آتنا Fream گفت. Looney نیز میزبان چیزهای بی اهمیت شب و شب کارائوکه دادن هر بازدید کننده و یا دانشجو این فرصت را به خود را غرق در UMD فرهنگ شب زنده داری و سرگرم کننده.

6 p. m. مردم پخش در McKeldin بازار

things to do at Maryland
flickr.com

از باشگاه توپ سنبله شیوه های روسی در سایه سگ واکر و موسیقی زنده توسط چشمه دانش آموزان گله به McKeldin بازار روز و شب. در یک گوشه شما ممکن است یک عمل بسته بندی شده بازی فوتبال پرچم اتفاق می افتد. نگاه کمی به سمت چپ خود و گرفتن برخی از دانش آموزان در حال عبور از یک فریزبی در اطراف در طول فرار خود را قبل از کلاس. پوشش تپه شما همچنین ممکن است مختلف ارتباط داشتن یک غروب پیک نیک. حتی چشمه به نظر می رسد مشغول احاطه شده توسط دوستان گروه میزبانی وب خود را photoshoots. McKeldin بازار یکپارچه مردم از تمام جنبه های زندگی و ملاقات آنها درست در وسط محوطه دانشگاه فقط به خوبی زندگی می کنند. “من می خواهم مردم به تماشای و فقط شاهد آنچه هر کس دیگری در حال انجام است مانند بازی فریزبی تخمگذار و یا مطالعه. من فکر می کنم آن را سرد دیدن آنچه هر کس دیگری می کند” UMD دوم-سال الکساندرا Herrera گفت. بازار باعث می شود برای یک محل عالی برای کاهش بوی گل رز و فقط رعایت زیبایی های طبیعی از زندگی انسان فرض.

7 p. m. گرفتن شام در ماراتن دلی

greek food
pixabay.com

ماراتن دلی یک رستوران یونانی دارای ریشه دوانده خود را به UMD فرهنگ برای یک دلیل. تاسیس بیش از 20 سال پیش و در واقع پشت Terrapin چمن نوار ماراتن می شود با یک توقف فروشگاه اینترنتی برای دانش آموزان مست در نیاز مبرم به راحتی مواد غذایی است. آنها را چندین یونانی تخصص در خانه از جمله انواع gyros. “رستوران های مورد علاقه من است ماراتن دلی. خود را gyros چیزاستیک, فیلم و سیب زمینی سرخ شده بهترین هستند. مواد غذایی خود را بزرگ بدون توجه به آنچه در فصل ما هستیم” UMD دوم-سال ویویان Hoang گفت. ماراتن سیب زمینی سرخ کرده با ماراتن سس یک کالج پارک های مورد علاقه. خدمت در اندازه متوسط جعبه پیتزا نازک سیب زمینی سرخ کرده تحت پوشش در نوعی از سیر مایونز-سس گوجه فرنگی مخلوط ارائه, ارزان, پر و, اعتیاد مواد غذایی گزینه — مست یا نه. شما قطعا پر کردن و غذا تلف اینجا, به ویژه هنگامی که شما سفارش کل یک جعبه سیب زمینی سرخ کرده فقط برای خودتان.

8 p. m. گرفتن مریلند پرچم قطره در یک بازی بسکتبال

Maryland's mens basketball team standing in front of the unfurled Maryland flag in the student section
giphy.com

سر را به XFINITY مرکز به تماشای یکی از مریلند ترین ورزش محبوب: بسکتبال مردان. بلیط دانشجویی فروش سریع و صندلی پر کردن و حتی سریع تر. بازی بسکتبال را Terps’ بی حد و حصر مدرسه روح. از ما روزنامه تکان دادن سنت که در آن دانش آموزان تظاهر به خواندن Diamondback در تیم مقابل را معرفی مریلند پرچم unfurling شما احتمالا می تواند شنیدن صدای بلند به سلامتی از خارج از میدان جنگ. پرچم افت اتفاق می افتد در فوتبال, بسکتبال و فوتبال بازی اما چیزی در مورد محصور عرصه و کوچکتر دانشجویی بخش باعث می شود آن را حتی قوی تر در بازی بسکتبال. “دیگر هیچ مدرسه را دوست دارد پرچم خود را که بسیار است. آن چیزی است که شما قطعا نمی تواند انجام دهد در دیگر مدارس” UMD فارغ التحصیل Gwayne Nulud گفت. به عنوان به زودی به عنوان شما از شنیدن این آهنگ تم از سال 2001: یک اودیسه فضاییعرصه roars. سن-پیر Terp سنت هرگز شک و تردید عمل و ارائه می دهد یک تجربه هر UMD دانشجو و یا بازدید کننده باید تجربه حداقل یک بار.

9 بعد از ظهر یک نوشیدنی طراوت در کونگ فو Teیک

bubble tea
unsplash.com

مدرن, آسیایی, تلفیقی رستوران ها ظهور کرده اند بیش از همه شهرهای بزرگ و کالج پارک زده طلا توسط snagging خود حباب فروشگاه چای… یا چهار. کونگ فو چای ثابت می کند محبوب در میان دانش آموزان به دلیل بزرگ منو ارزان قیمت و محل فقط در سراسر مسیر 1. نوشیدنی های محبوب شامل تارو چای شیر و زمستان خربزه چای سبز با نشاسته کاساو یا مانیوک حباب. “من رفتن به کونگ فو چای در همه زمان ها مانند دو یا سه بار در هفته. این خیلی خوب است” UMD سال دوم جک لاندو گفت. کونگ فو چای ارائه می دهد بیش از 50 نوشیدنی های مختلف خدمت گرم یا سرد با یا بدون نشاسته کاساو یا مانیوک حباب. خود را در انواع طعم ها از کلاسیک مانند سبز و اولانگ چای به شیر مبتنی بر مانند تارو و عسل اولانگ چای شیر به نوشیدنی های میوه ای مانند گریپ فروت و ساعتی چای سبز را ترک خواهد کرد شما مایل به سعی کنید همه آنها را.

10 p. m. نوار هاپ در طول مسیر 1

pouring shots
giphy.com

کالج پارک است که کلاسیک کالج نوار فضای صحنه با دودی هوا نفرت انگیز حمام و سرویس بهداشتی, موسیقی با صدای بلند و پر ازدحام ، اما این باعث نمی شود که آن زیبایی و خاطراتی که از آن ساقه هر کمتر یابم. آن را در آغوش برای همه اعتیاد به مواد مخدره و معایب و لذت بردن از یک شب در نوار صحنه در کالج پارک. گذشته از معروف RJ بنتلی مسیر 1 نیز میزبان Terrapin را چمن سنگ بنای جلو پنجره و زیر شیروانی قرار دادن و راه آهن. آنها همه خود را ارائه می دهد فضای منحصر به فرد پس از خود را انتخاب سم و بهترین نوار که علاقه خود را. خم را برای آن شناخته شده است در داخل و خارج از میله های زندان و در انتظار خط. Cstone به طبقه پایین منطقه صندلی و یک طبقه بالا است که نیاز به مقدار زیادی از فشار و معاشقه با bouncers برای رسیدن به. چمن است که بیشتر شبیه به یک باشگاه بیش از یک بار به دلیل نگه داشتن آنها بیشتر از چراغ خاموش و مردم جمعیت سالن با نرم و صاف خود را حرکت می کند. “من دوست دارم با انرژی بالا به باشگاه پرنیان [از چمن]. من عاشق راه رفتن و احساس باس از موسیقی است. آن را فقط hypes شما” UMD سوم-سال جولیا لنز گفت. بدون توجه به جایی که شما احساس می کنید مانند, مهمانی, شروع شب در بالا به عنوان شما نوار هاپ و تجربه هر بار برای خود خصلت های فردی.

11 p. m. پر کردن شکم خود با بی خوابی کوکی ها

Cookie Monster eating cookies
giphy.com

هیچ چیز می گوید: آسایش بیش از کوکی های خانگی. در حالی که مادر خود را ممکن است قادر به شما را به معروف دستور تمام راه را از بی خوابی کوکی ها به عنوان یک جایگزین بسیار خوب. بی خوابی بیش از 150 مکان در سراسر کشور. در حالی که نه یک UMD خاص سنت, بی خوابی ایجاد کرده است خود را به عنوان یک کالج گسترده سنت وضعیتی وخیم در دانشجویان از سراسر کشور هیپنوتیزم توسط خود mouthwatering گزینه های. خود را گرم و خوشمزه کوکی ها خواهد خود را مست معده می خوانم. پس از یک شب دانش آموزان گله به بی خوابی و خط اجرا می شود درب و کاری ادامه داده اند در اطراف گوشه که من فکر می کنم می گوید چیزی در مورد کیفیت خود را کوکی ها. مطمئن شوید که به گیر یک خط قبل از آن باعث پایین بلوک. شما حتی می توانید آنها را در حال تحویل به درب خود را. که می تواند مقاومت در برابر شیرینی کوکی لوکس و یا کره بادام زمینی شکلات فنجان کوکی در اواخر ساعات شب?

12 صبح, اتوبوس, خانه, دیوانه, مست, کالج, دانش آموزان

Shuttle UM bus
commons.wikimedia.org

آماده به آن را یک شب از نوار صحنه و می خواهند به تجربه کالج به طور کامل برای آن دلتنگ و عالی است! هاپ در هر یک از اتوبوس شب به شما که در آن شما نیاز به رفتن که آیا آن کالج خود را به آپارتمان یکی از دوستان در محل و یا مک دونالد برای یک تخم مرغ McMuffin. نئون روشن اتوبوس تضمین شده به دانش آموزان مست یا آواز خواندن با صدای بلند با خود seatmates یا های ماراتن سیب زمینی سرخ کرده. آن را به یک تجربه است. نمی توانم بگویم ما نیست همه تا به حال یک شب که به پایان می رسد با یک اتوبوس سوار شدن و مانند آن. یک بار نیمه شب در سراسر رول, اتوبوس جدید تبدیل شده که می تواند سرگرم کننده یا خسته کننده اما آن ضربه ساخت 20 دقیقه سربالایی بازحمت حرکت کردن. گزارش این آگهی

1 a. m. چلپ چلوپ در اطراف چشمه در McKeldin بازار

McKeldin fountain
commons.wikimedia.org

McKeldin بازار به عنوان یک پس زمینه به برخی از غروب زیبا تصاویر یا راحت نقطه جلسه برای دوستان اما شما تا کنون در نظر گرفته McKeldin بازار چشمه به عنوان یک استخر شنا? چشمه در McKeldin بازار توابع به عنوان تمام این چیزها برخی از بهتر از دیگران است. شنا در چشمه تبدیل به یک مراسم از تصویب به صورت UMD دانش آموزان است. پرش به آن انجماد آب و تماشای مردم اسلاید کردن آن در سطوح مختلف با (یا هوشیار) لبخند در چهره خود را. شما نمی توانید فارغ التحصیل بدون این تجربه زیر کمربند خود را به طوری به عنوان ممکن است به خوبی آن را انجام داده و در ساعت 1 صبح درست بعد از یک شب مهمانی.

2 صبح فراموش کردن راه رفتن, Doordash Lotsa پیتزا

pizza cheers
giphy.com

هر کجا که شما به پایان رسید و تا ساعت 2 صبح شما باید یک میان وعده در صبح زود زمانی که پیتزا فقط بازدید متفاوت است. Lotsa پیتزا در خدمت جغدها شب بیشتر از آن کسب و کار اتفاق می افتد بین ساعت از نیمه شب تا ساعت 3 صبح بخشی از درخواست تجدید نظر امتیاز به این واقعیت است که Lotsa باز می ماند در حالی که بقیه از شهر کالج تعطیل برای شب. شما می توانید پیتزا خود را و یا سفارش خود منو اما fluffy پوسته و چسبناک پنیر همیشه شما را راضی و ولع مصرف بیشتر. آنها رو کلاسیک مانند یک Margherita یا پیتزا گیاهی و همچنین به عنوان منحصر به فرد تر می یابد مانند بیکن مرغ در مرتع پرورش احشام پیتزا یا کباب مرغ پیتزا. هر نوع پیتزا را از تماس به شما Lotsa می توانید آن را برای شما.

ساعت 3 صبح پرش طول در نقطه شکست و مالش Testudo بینی

things to do at Maryland
flickr.com

که نمی خواهم یک شانس برای اطمینان از شانس خوب بعد از این شب بی خوابی ؟ UMD افسانه است آن است که اگر شما بر روی نقطه شکست خارج LeFrak سالن شما نمی تحصیلات تکمیلی در چهار سال. مطمئن شوید که برای دریافت یک شروع در حال اجرا زمانی که شما پرش به بیش از نقطه. در یک زمان و در ساعت 3 صبح هنگامی که در شک و تردید و زندگی سوالات شروع به راه خود را به سر خود را در آن ارائه می دهد زمان مناسب برای اطمینان خودتان و صرفه جویی در خود را از تاریخ فارغ التحصیلی. بعد سر به یکی از بسیاری از Testudo مجسمه به مالش بینی خود را برای شانس خوب بیش از حد. مانند بسیاری از کالج مجسمه در هر دانشگاه Testudo بینی شده است مالیده براق و برنز از مقدار شانس آن را کنار می گذارد. پایان دو از 24 ساعت در سمت خوب.

4 صبح خود را دریافت کافئین در رفع Dunkin’ Donuts

two girls clinking coffee cups
giphy.com

اجازه دهید را ببینید. در حال حاضر شما باید فتح شکست با پریدن بیش از یک نقطه رفته نوار رقص و زیاده روی در پیتزا و کوکی ها. شما تا به حال مشغول شب و اشعه های خورشید را آغاز خواهد شد به همه چیز گرم و تب و تاب بودن به زودی. سر به Dunkin’ Donuts برای دریافت کافئین ثابت است که به شما دوم شما باد. سفارش زیادی وانیل و قهوه سرد و شکلات پاشیده دونات به صورت کامل pick-me-up. وجود دارد هیچ چیز مانند قهوه بیش از حد.

ساعت 5 حمام افتاب گرفتن در گرما از طلوع آفتاب از بالکن در McKeldin کتابخانه

sunrise
unsplash.com

را نزدیک چشم خود را فقط رتبهدهی نشده است. خورشید می خواهد به شما خوش آمد می گوید یک بار و به شما درود می فرستم به صورت موفقیت آمیز خود را 24 ساعت در دانشگاه مریلند. بالکن در McKeldin کتابخانه دارای مشخصات کامل از UMD گسترده بازار. جلو و یک صندلی به نرده و پخش اشعه درخشش بیش از تاپس از ساختمانکه خط بازار در هر طرف. پردیس مظهر صلح و آرامش در اوایل صبح دست نخورده معمول دانشجو ترافیک. UMD خانه های بیش از 30000 دانشجویان دوره لیسانس اما در این ساعت تنها مردم شما خواهید دید عبارتند از: دانش آموزان راه رفتن به عقب از یک all-nighter در کتابخانه. بقیه پردیس ممکن است ادامه آن خواب اما طلوع آفتاب از بالکن شما را از خواب بیدار سمت راست. با شتاب خود را به بهترین جوانه و تجربه معنوی طلوع آفتاب به شما یاد بر این بهترین سال های زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>