24 بهترین چیز برای انجام در هابوکن در 24 ساعت

احساس کمی غرق وسعت شهر نیویورک ؟ نگاهی به سفر در سراسر رودخانه به Hoboken, New Jersey: یک شهر پر جنب و جوش سرش

توسط ATSHNEWS در 7 خرداد 1399

احساس کمی غرق وسعت شهر نیویورک ؟ نگاهی به سفر در سراسر رودخانه به Hoboken, New Jersey: یک شهر پر جنب و جوش سرشار از انرژی جوانی فقط در یک مایل مربع است. این مکان تاریخی دارای خانه به انواع متخصصین جوان و مرسوم جاذبه های همراه با آن معروف بومی رستوران ها و شب زنده داری. هاپ در مسیر قطار و یا خرید بلیط و استفاده از یکی از امریکا بیشتر-قابل پیاده شهرهای کوچک. با یک دوربین آماده نمایش خیره کننده از NYC skyline, آماده به تجربه 24 ساعت' ارزش هابوکن جذابیت.

اتمام 24 همه چیز برای انجام در هابوکن در 24 ساعت.

6 صبح تنه زدن صبح در اسکله C

aerial view of pier c in hoboken nj
youtube.com

چیزی جادویی در مورد بیدار شدن در شهر های بزرگ که چند نفر دیگر در مورد آسیاب. و در عین حال زیبا ترین بخشی از تجربه هابوکن در 6.m; خورشید در حال افزایش در سراسر درخشان رودخانه درخشان در بین آسمان خراش ها مانند زرق و برق. به عنوان شما تنه زدن در اطراف پیچ و تاب از اسکله C که حلقه بر آب استنشاق یک نفس عمیق بکشید و نگاهی به زیبایی تکان دهنده در سراسر مایل مربع شهر.

7 صبح کافئین شکستن

signs saying coffee with a list of flavors
pexels.com

برای همه شما کافئین نیاز هابوکن قابل اجرا بر روی قهوه. این که آیا شما طلب چای سرد matcha یا بیشتر chocolatey قهوه برای همیشه وجود داشته باشد هابوکن شما پوشانده شده است. نمونه برخی از مورد علاقه های شما در Bwè Kafe, Jefferson, قهوه Bluestone خط و امپراتوری قهوه و چای. "هر فروشگاه منحصر به فرد و پر از شخصیت; جو از هر هابوکن کافی شاپ عالی است" گفت: Joanna Kopko یک تازه وارد در Stevens Institute of Technology. زندگی خود را indie در فیلم رویاهای خیال بافی در کافه بعد از کافه و به زودی به شما خواهد شد و حتی نوشیدن جام همان دو بار.

ساعت 8 صبح نقطه عطف

blueberry pancakes
unsplash.com

نقطه عطف عجیب و جالب foodie نقطه ارائه صبحانه و نهار و صبحانه فراهم می کند یک دهان آبیاری منو تضمین شده به شما را پر کنید تا برای یک روز چشم دیدن. "نقطه عطف در Sinatra درایو یک راه عالی برای شروع روز خود را گفت:" استیونس ارشد اندرو Yager. "این حق در آب پس از آن نقطه مناسب برای خوردن صبحانه و سپس رفتن برای یک پیاده روی در امتداد رودخانه هادسون." ترکیب مواد غذایی شگفت انگیز با حتی مشاهده بهتر و کامل ایجاد دستور العمل های خود را در هابوکن صبح که شما حکم یک زن و شوهر (یا بیشتر) سفر بازگشت.

ساعت 9 صبح Take Me to Church

our lady of grace red church in hoboken
wikipedia.org

هابوکن پر از سنگهای پنهان در سراسر شهر; که برخی از آنها شامل یک نقشه گنج از مزین کلیساها. برای برخی از Hoboken, تاریخچه کشف سنت فرانسیس کلیسا نقطه از فرانک سیناترا را غسل تعمید و سنت ان کلیسا, خانه های دیدنی و جذاب, ایتالیایی, جشن برگزار می شود بیش از تابستان است. "سرگردان در اطراف هابوکن سرگرم کننده است به خصوص اگر انجام می شود با هدف. من می خواهم به بازدید از کلیساها به عنوان آنها در این گنجینه های پنهان در سراسر شهر" گفت: استیون فارغ التحصیل ایزابلا Biesty. دیگر کلیساها در سراسر هابوکن شامل پرستاران پیتر و پل کلیسا یا بانوی ما از کلیسای گریس و نشان دادن چراغ از استادانه درست شده هابوکن معماری در طول سال.

ساعت 10 صبح Stevens Institute of Technology

stevens institute of technology with view of nbc
youtube.com

فقط چند دقیقه از منهتن Stevens Institute of Technology است صمیمی و جذاب پردیس خانه به نسل بعدی بنیادی مبتنی بر حرفه ای. با رشتههای ضروری برای یادگیری علوم و سیستم تفکر و کسب و کار استیونس به وعده های غیر ممکن را تبدیل به ممکن است. واقع در امتداد رودخانه هادسون با نمایش پانوراما از شهرستان پردیس به خودی خود ثابت می کند برجسته edition به هابوکن با دانشگاهیان برجسته فراغت و محکم گره جامعه است.

11 a. m. هابوکن یارو جامعه Boathouse

hand paddling on Hudson River overlooking nyc
youtube.com

مطمئن شوید که برای نگه داشتن یک لباس شنا دستی: رودخانه هادسون در انتظار. با فعالیت های از جمله تک و دو فرد قایق ایستاده paddleboards و بست یا باد کردن کیکس همه سنین و سطوح تجربه می تواند سرگرم کننده در boathouse. آن را تنها مرسوم به تظاهر شما Henry Hudson-سبک اکسپلورر, سفر در سراسر بندر نیویورک. او را لرزاند و به رنگ نارنجی روشن زندگی-جلیقه درست است ؟

12 p. m. واشنگتن فروشگاه عمومی

woman holding shopping bags
pexels.com

شما نمی توانید خود را کامل قیمتها بدون سخت به دست آورده ولگردی و قانونی شکنی خرید (یا شاید آن را فقط به آنچه من به خودم می گویم). واشنگتن به طور کلی فروشگاه های محلی مورد علاقه واقع در سمت راست پایین تاریخی خیابان واشنگتن متخصص در غریب و یک-از-نوع صفحه اصلی محصولات. باز هفت روز هفته را توجیه استراحت از سفر و درمان خود را به یک هابوکن یادگاری بدون شکستن کیف پول خود را.

1 p. m. Elysian Fields و پارک

baseball plaque in Elysian Fields
wikipedia.org

Elysian Fields واقع در خیابان واشنگتن دارای یک نقطه در تاریخ به عنوان خانه اول سازمان یافته بازی بیس بال. در سال 1846 به Knickerbocker باشگاه نیویورک سیتی flocked به هابوکن به بازی با توجه به عدم وجود زمینه فضایی در منهتن برای همیشه immortalizing این شهر کوچک به عنوان "زادگاه بیس بال." Elysian پارک در هادسون خیابان نیز دارای ادعای خود به شهرت به عنوان یک فیلم محبوب محل. "مادر من یک فن بزرگ از فیلم های قدیمی مانند در اسکلهو وجود دارد بسیاری از مکان ها در هابوکن استفاده می شد که به آنها فیلم. آن را سرگرم کننده به تماشای فیلم ببینید و سپس آن را در زندگی واقعی! می گوید:" گلپر Savoca یک استیونس ، نیویورک نیست تنها نقطه به تمدد اعصاب قدیم: هابوکن است پرتکاپو با تن از تاریخی عید پاک تخم مرغ.

ساعت 2 بعد از ظهر فرانک سیناترا ستاره

the hoboken four, frank sinatras band
wikipedia.com

شروع به پخش اخبار Ol' ابی ادعا عنوان هابوکن را "معروف ترین پسر." فرانک سیناترا متولد شد و در هابوکن در سال 1915 و اقامت در 415 خیابان مونرو تا زمانی که او دوازده ساله بود. در حالی که خانه دوران کودکی خود را دیگر نمی ایستد هابوکن تاریخی موزه نصب شده هالیوود-esque پلاک در پیاده رو به مناسبت این خواننده محبوب. سر به موزه به صورت یک نقشه از سیناترا تور پیاده روی و همچنین به عنوان یک نگاه تاریخی در طبقه کارگر شهری شهرستان است که به شکل اواز خوان را در اوایل سال. همراه با رستوران و سیناترا درایو وجود دارد به اندازه کافی فرانکی گردشگری از هابوکن به ابدیت.

3 p. m. ناهار از قهرمانان

Rachael ray eating a sub
giphy.com

معده گله مند از کاوش شهر ؟ هیچ ترس و آماده شدن برای دیدار با پنیر موزارلا را ساز. "Hoboken است Mutz پایتخت جهان" گفت: Stevens تاریخ ایان Pizzolo. اتمام Fiores در 4هفتمو آدامز یا ویتو را پایین واشنگتن و آماده شدن برای برخی از جدی پنیر بیش از حد. "بدون شک در مورد آن غذا و نوشیدنی در هابوکن هستند بخش مورد علاقه من در مورد زندگی در اینجا. ویتو را به طرز باور نکردنی خوشمزه فیلم" گفت: استیون دانشجو دانیل Brodie. یک هابوکن اصلی از این کالیبر سزاوار برخی از توجه جدی است. Pro-tip: آماده برای بالقوه کردن درب منتظر می ماند و سپس درو پاداش از خود را سخت به دست آورده Mutz جایزه.

4 p. m. هابوکن بهار و پاییز و هنر در جشنواره موسیقی فجر

gif of a fall festival banner in a small town
giphy.com

جشن خود را به سمت هنری به عنوان شما سرگردان در امتداد خیابان واشنگتن از طریق یک سیستم هنرمند جداول فروشندگان خیابانی و موسیقی زنده. با چندین نمایشگاه راه اندازی در سراسر جشنواره, مطالعه کردن چادر از صنایع دستی منحصر به فرد و طرح و جم با برخی از دوستان به گروههای نمایشی در هر مرحله. ده بلوک از هیجان و خلاقیت منعکس هابوکن با حجم شده, بنابراین مطمئن شوید که به نمره یک سوغات از جشن.

5 p. m. Hoboken, ایتالیایی, جشنواره

Julia Roberts saying she's in love with her pizza
giphy.com

نه پر نشده است ؟ تجربه غذاهای ایتالیایی و فرهنگ را در تمام شکوه و عظمت خود را در هابوکن ایتالیایی جشنواره است. سپتامبر, سنت, جشنواره دهانه در سراسر فرانک سیناترا درایو در یک جشن بین المللی آشپزی و موسیقی و مشروبات الکلی و آتش بازی. مطمئن شوید که به cهک کردن باغ آبجو و شراب به عنوان شما سرگردان در امتداد اسکله با دوستان و خانواده. Mamma mia, در واقع.

6 p. m. سیبیل غار

sybils cave next to trees and benches
wikipedia.org

Hoboken, قدیمی ترین انسان ساخته شده, ساختار, سیبیل غار در حال حاضر به عنوان خیره کننده نشانه های محلی است. در حالی که این غار خود مانع از ورود شما هنوز هم می توانید ببینید سنگ طاق در اطراف سایت و کشف کلید هابوکن حقایق تاریخی. سیبیل غار فراهم می کند یک انفجار از گذشته نگاه به هابوکن تاریخ پس huddle برای لازم غار اکتشاف selfie.

7 p. m. کشتی به شهر نیویورک

ferry view of hoboken terminal
wikipedia.org

سوار بر کشتی در هابوکن 14th خیابان و یا در هابوکن/NJ حمل و نقل و پایانه لذت بردن از منظره سفر در سراسر رودخانه هادسون. در کمتر از پانزده دقیقه شناور راه خود را به مرکز شهر و میدتاون منهتن با سوار شدن بیش از ده دلار. هنگامی که شما را به خوب ol' Hoboken, مطمئن شوید برای بررسی از زیبا قدیمی از مد افتاده لاکاوانا برج افزایش فوق تنظیم خورشید به عنوان کشتی خود را به اسکله.

8 p. m. مالیبو کسی که شام میخورد

diner seat with window
unsplash.com

تشکیل جلسه با دوستان و خانواده و سر را به هابوکن یک مدرسه قدیمی, کسی که شام میخورد. کالج-پاتوق مورد علاقه های مالیبو در خدمت ضروری است, کسی که شام میخورد غذا با محیطی گرم و آشنا احساس می کنید. به اشتراک گذاری یک میلک شیک با مهم دیگر خود را و یا ملاقات برای یک مقدار مورد نیاز باقی مانده غذا. "مالیبو است که کلاسیک, کسی که شام میخورد جو و به عنوان یک محل عالی برای چت با دوستان تا مدت ها پس از هر اواخر شب فیلمگفت:" جرارد Cardinale یک Stevens تاریخ. "اگر آن را در خود منوی صبحانه آن را نیز من باید لیست." اگر وجود دارد هیچ جایی مانند خانه و سپس وجود دارد هیچ جایی مانند مالیبو.

9 p. m. فقط دسر

Carlos bake shop awning red and white
wikipedia.org

هیچ سفر تمام شده است و بدون gorging خود را در آنجا دسر به عنوان مثل انسان ممکن است. خوشبختانه هابوکن به هیچ یک دیگر از کارلو را پخت فروشگاه یک جای کوچک شما ممکن است می دانم از TLC است رئیس کیک با Buddy Valastro. شناخته شده برای پیچیده و عجیب کیک, کارلو را پخت فروشگاه خلاقیت طعم و فقط به عنوان برجسته به عنوان آنها نگاه کنید. دیگر شیرین محترم اشاره عبارتند از بی خوابی کوکی ها و 16 دسته. "چیز های مورد علاقه من برای انجام این کار در هابوکن است به 16 دسته سراسر از اسکله. شما می توانید نشستن درست در مقابل این دیدگاه از نیویورک و لذت بردن از میان وعده خوشمزه" گفت: کارن گارسیا, یک Stevens تاریخ. هابوکن نمی شود شیرین تر از این.

10 p. m. در فیلم زیر ستاره ها

Anna from frozen saying lets go outside
giphy.com

را فیلم تئاتر در خارج در یک شب گرم تابستان و خوردن پاپ کورن زیر پتو از ستاره ها (و شاید تحت خود پتو و همچنین). هر پنج شنبه از ماه ژوئن تا اوت اسکله پارک ارائه می دهد رایگان فیلم و نمایش مشرف به منظره NYC skyline. جمع شدن با یک دوست و یا کشش با برخی از دوستان و لذت بردن از یک شب جادویی با نظر فراموش نشدنی هر دو بر روی صفحه نمایش و خاموش.

11 p. m. موسیقی زنده در خانه Que

woman saying she loves karaoke
giphy.com

شما می دانستید که حفظ کل موسیقی متن فیلم Rock of Ages را در مفید آمده است در یک روز. در خانه Que کمربند از آهنگ های مورد علاقه خود را در حالی که کمک به خودتان را به یک بشقاب کباب بال و یخ-سرد آبجو. این Hoboken-fave ارائه می دهد دوئل پیانو یک شنبه شب تعاملی نشان می دهد ارائه شده توسط پرواز عاج را تشویق می کند که درخواست آهنگ مخاطبان بازی و شاید حتی برخی از مشروبات الکلی ناشی از کارائوکه. BBQ نیویورک انداز و متراکم به یک گروه زندگی می کنند آواز این آهنگ از شب برای تلفن های موبایل مانند یک هابوکن تجربه شما نمی خواهید به دست.

12 صبح Pilsener Haus & Biergarten

woman saying she's ready for a few drinks
giphy.com

بیا و پیوستن به جشن در Biergarten, Hoboken, تخصص, که در آن شما استراحت و نوشیدن در کنار دوستان در این به نوبه خود از قرن کانون. را انتخاب کنید از یک آرایه از اتریش-مجارستان مواد غذایی و فراموش نکنید که برای سعی کنید از هفتاد plus premium پیش نویس و صنایع دستی bier از انتخاب خود را. "بهترین راه برای رفتن به Biergarten است با یک گروه از دوستان که در این طرح وجود داشته باشد برای ساعت" Biesty گفت. "محیط سالن و ارتفاع آبجو را این چنین یک بازی سرگرم کننده و آرام راه برای لذت بردن از شب." Na Zdravi به سلامتی!گزارش این آگهی

1 a. m. شانون نوار/رقص

ron Swanson drunkenly dancing
giphy.com

در علاوه بر این به هابوکن شهرت برای نمایش با شکوه و غذاهای خوش طعم آن را نیز یکی از رفتن به نقاط برای شب فراموش نشدنی است. شانون است هابوکن اصلی برای همه دانش آموزان و ساکنان ترویج بازی و کوکتل شب, چیزهای بی اهمیت "Winesday" در روز چهارشنبه و یک سالن برای جداشدن شب دور. در آغوش جذابیت این میخانه ایرلندی و احساس می کنم خیلی خوش شانس است که هابوکن معرفی شما را به سرگرم کننده است که شما همیشه به یاد داشته باشید (و یا جزئی به یاد داشته باشید حداقل).

2 صبح شیرینی در هادسون

bacon egg and cheese on an everything bagel
wikipedia.org

کالج سنت و شیرینی در هادسون نماد گیلاس در بالا برای یک شب مهمانی با دوستان. باز بیست و چهار ساعت معشوق بیگل فروشگاه ارضا کسانی که 2 صبح هوس با فقط آنچه شما نیاز دارید. این که آیا شما تلو تلو خوردن بیش از نومیدانه در نیاز به یک نان تست فرانسوی, نان شیرینی حلقوی با شکلات پنیر خامه ای یا یک بیکن, تخم مرغ و پنیر به پایان شب این خیابان واشنگتن ضروری برجستگی های شما به این ادعا افتخاری Stevens دانشجو وضعیت.

ساعت 3 صبح شب راه رفتن در امتداد سیناترا درایو

view of nyc from Sinatra drive
youtube.com

به عنوان شب رشد می کند بی سر و صدا و هابوکن خاموش آن چشم amble توسط آب است. "بخش مورد علاقه من از هابوکن است بالای شهر به خصوص سیناترا درایو است که درست در کنار آب. نظر نیویورک زرق و برق دار وجود داردو هیچ چیز ضربان آن" گفت: استیون دانشجو متی sirota را از دست. تاریکی آسمان شب همراه با نیویورک درخشان افق می سازد سیناترا درایو نهایی فضایی برای آرامش صبح زود قدم زدن.

4 صبح Stevens پارک/هابوکن سگ

four women walking in a park with dogs strapped in baby carriers
giphy.com

واقع در خیابان هادسون استیونس پارک یک زمین بازی کوچک یک بار دیگر بيناست دیدنی شهر مشاهده. حتی بهتر Stevens پارک نشان میدهد تنها یکی از بسیاری از مکان های که استقبال شهر cutest جمعیت: هابوکن سگ. در هر گوشه ای از مایل مربع شهرستان انتظار می رود به استقبال دوستان چهار پا خود را به سمت پارک برای برخی از کیفیت هابوکن فعالیت است.

ساعت 5 اسکله به تماشای طلوع آفتاب

pier a gazebo and park with nyc view
wikipedia.org

پس از جام جم بسته بندی شده را در Hoboken, باد کردن در اسکله پارک. این اسکله را تبدیل به صحنه دلپذیر برای همه بازدید کنندگان ارائه یک نقطه برای ماهیگیری حمام آفتاب و lounging اطراف برای پیکنیک. در روز روشن, خم شدن بر روی یک نیمکت و در طلوع آفتاب مشرف منهتن در غرب ایجاد کرد افق. تنفس و رویای انجام آن را همه را دوباره و دوباره فردا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن