بنابراین شما می خواهید یک وبلاگ نویس? در سال 2020 ما معماران و طراحان در نظر خودمان را به #selfmade. با COVID-19 آوردن در فقدان شغل و فرصت های کارآموزی برای دانشجویان و ایجاد یک وبلاگ به شما کمک می کند ایجاد نام تجاری شخصی خود را. اما از کجا شروع کنیم ؟ چه نوشتن ابزار نیاز داریم ؟ کالج ارائه نمی دهد یک 101 راهنمای وبلاگ نویسی کلاس. خوب در واقع من مطمئن هستم که اکثر ارتباطات دانشگاه باید چیزی در امتداد خطوط از این در حال حاضر. فقط به خاطر شما اضافه نمی کند که به سقوط خود را برنامه ریزی و ثبت نام گذشت معنا نیست که شما نمی توانید تبدیل شدن به تابستان بلاگر شما ببینید همه بیش از Instagram و Linkedin.

جست و خیز هزینه دوره اعتبار و اتمام 25 نوشتن بهترین ابزار برای وبلاگ نویسان حق در اینجا.

نوشتن:

1. Grammarly

Grammarly - Writing tool
giphy.com

من خودم به عنوان یک دستور زبان و املا هواخواه اما من نه معاف از داشتن مورد کلاسیک از butterfingers که من را قادر می سازد به mistype 98% از کلمات است. “این یک رایگان Google chrome ابزار است که به معنای واقعی کلمه توابع خود را به عنوان ویرایشگر زنده–هر زمان که شما در حال نوشتن چیزی (مانند ایمیل و یا پست وبلاگ), Grammarly به شما اجازه می دانم که اگر وجود دارد هر گونه دستوری/اشتباهات املایی و شما را با ارائه پیشنهادات در مورد چگونه به آنها ثابت. خود را در نسخه پرداخت می شود طول می کشد یک قدم بیشتر و اجازه می دهد تا شما را به فیلتر کردن نتایج خود را با تن مخاطبان حرفه ای و غیره. برای به دست آوردن حتی بیشتر سفارشی توصیه” گفت: Arianne Siegel خالق seekingmillennial.com. که در آن من خواهد بود بدون این ابزار نوشتن? احتمالا بیکار…و ارسال به کلاس اول به relearn اشکال مختلف “خود را.”

2. Google Docs

Google Docs
عکس کیمبرلی هرد

بدون Google docs من به معنای واقعی کلمه هیچ چیز نیست. هیچ اشعار من در مورد نوشت: پسر من تا به حال پیروز شدن بر در درجه دهم هیچ پوشه ها و پوشه پر از vocab تعاریف از سال اول کلاس روانشناسی بدون اسناد به اشتراک گذاشته شده است که اجازه دهید من و دوستان من در مورد نوع چه ما نمی توانیم صبر کنید برای کلاس به پایان رسید. با Google Docs شما لازم نیست که به نگرانی در مورد کلیک کردن بر روی این دکمه ذخیره در هر پنج ثانیه پس شما خود را از دست ندهید از 2000 کلمه مقاله و تمام اسناد و مدارک قابل اشتراک گذاری است که باعث می شود درخواست خود را از اتاقی به ویرایش و گفت: مقاله سرعت easy-peasy.

3. Microsoft Word

Microsoft Word - Writing Tool
giphy.com

کلاسیک ابزار برای نوشتن در مایکروسافت ورد کار انجام می شود. اگر شما ذخیره کردن یک سند و ارسال آن به یک ویرایشگر استفاده از آنها می توانید پیگیری تغییرات از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما ببینید که چه تغییرات آنها ساخته شده و به همین دلیل است. بیشتر رایانه ها و کسب و کار استفاده از کلمه بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد ارسال یک سند و نگاه داشتن آن همه ضعیف پس از رئیس خود را به آن باز می شود.

طراحی:

4. تغییرهای

Canva - writing tool
عکس کیمبرلی هرد

تا کنون فکر اگر یکی از فوق العاده غنی طراح گرافیک وجود دارد که همه روابط عمومی و تبلیغات دانش آموزان با استفاده از, برای دریافت رزومه خود را و نامه پوشش به نگاه خلاقانه و فانتزی ؟ باور کنید یا نه ما آن را خودمان انجام دهد. تغییرهای آسان برای استفاده و رایگان اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد سخنرانیها و اسناد و مدارک برای کمک به کار خود را نگاه حرفه ای و در عین حال جذاب است. “این ابزار زندگی شما را بسیار ساده تر زمانی که آن را می آید به ایجاد هر نوع گرافیک برای وبلاگ شما , به خصوص اگر شما یک متخصص در طراحی گرافیک. من با استفاده از این ابزار برای ایجاد قابل پرینت پین برای پینترست گرافیک برای Instagram, آرم برای صفحات و غیره. آن را مانند یک ابزار عالی برای استفاده و مانند یک محافظ زمان نیز گفت:” Gamila A. نویس در sincerelymsg.com. تغییرهای ارائه می دهد قبل از قالب ساخته شده اما اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن/حذف طرح ها و سوئیچ کردن انتخاب رنگ. به نگه داشتن سایت خود را منسجم نگه داشتن همان طرح رنگ و طرح را در سراسر هیئت مدیره.

5. خلاق بازار

Creative Marketing - Writing Tool
giphy.com

اگر شما در نظر نمی طراحی شخصی قوی با توجه به جست و خیز استرس و خرید برخی از گرافیک به جای. “این مثل این است که یک بازاریاب دیجیتال را در فروشگاه آب نبات. (مراقب باشید: برای خرید اقلام دیجیتال در اینجا بسیار اعتیاد),” Siegel گفت. از گرافیک فونت به عکس به قالب خلاق, بازار ارائه می دهد یک محصول برای فقط در مورد همه چیز.

6. نرم افزار Adobe Photoshop

Photoshop - writing tools
giphy.com

بخشی از نرم افزار Adobe Creative Cloud, همه طراحان گرافیک باید یا خود فتوشاپ و یا درک چگونه کار می کند. ویرایش عکس, افزایش رنگ و ایجاد یک gif و یا دانلود این برنامه بر روی تلفن خود را برای رفع سریع. حذف آن پیرمرد که photobombed خود را فوق العاده زیبا کافه pic — هیچ کس نمی خواهد می دانم که او تا به حال وجود دارد. نرم افزار نکته: در حالی که شما می توانید ذخیره تصاویر به عنوان یک jpeg, gif و…. همیشه صرفه جویی در کار خود را به عنوان یک فایل PSD در صورتی که شما نیاز به دوباره ویرایش و یا دوباره این پروژه است.

7. رنگ داستان

با رنگ داستان را لمس کنید تا عکس های خود را ایجاد ایستگاه از پیش تنظیم و رایگان امکان استفاده از فیلتر. “تا آنجا که به برنامه های تلفن و نرم افزار شما باید چند منظوره و ایجاد اشکال مختلف از محتوا است. در یک کسب و کار است که به طور مداوم در حال تغییر و تحولویرایش عکس و ویدیو است که فقط یک بخش کوچک از آن” گفت: Wulf خالق diyinspired.com. دریافت خلاق و بازی در اطراف با انتخاب رنگ برای پیدا کردن چیزی منحصر به فرد و جذاب.

8. لایت روم

Lightroom - writing tools
عکس کیمبرلی هرد

شما می دانید که هنگامی که شما با کلیک بر روی یک جوان 19 ساله دختر Instagram مشخصات و ناگهان ببینید یک بخش کاملا ترکیبی از نارنجی و فیروزه ای? و یا گاهی اوقات همه پس زمینه سفید است که فرد عکس می پاپ ؟ اکثر اثرگذارندهها استفاده از لایت روم به ویرایش تمام عکس های خود را با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم که پس از آن کمک می کند تا خوراک خود را با هم مخلوط و گرفتن چشم است. وقتی که من دریافت برنامه در مدرسه هیچ کس به فکر گرفتن Instagram جدی بین ما “مانند یک TBH و رای” نوشته های. در عین حال من اینجا هستم, تماشای فیلم های یوتیوب در ساعت 3 صبح به من گفتن دقیقا چگونه بالا قرار گرفتن در معرض باید برای ایجاد شخصی خود من تاثیر گذار از پیش تعیین شده.

9. iPiccy

شما در مورد به روز رسانی خود را Instagram profile picture — یک تغییر بزرگ به عنوان سه-سال-عکس های قدیمی از شما از بزرگ/کوچک نشان دانشجوی سال دوم سال خود را نشان می دهد طبیعی در تابستان قهوهای مایل به زرد به زیبایی. آه آه شما متوجه علامت زیبایی روی گونه خود را که به نظر می رسد عجیب نزدیک به یک صندلی. باز کردن iPiccy حق را در مرورگر خود و انجام یک تعمیر سریع بر روی تصویر خود را درست قبل از انتشار. iPiccy اجازه می دهد تا شما را به تغییر اندازه و چرخش عکس — بدون نیاز به دانلود هر چیزی.

10. InShot

هنگامی که شما میخ خود را در نوشتن و ویرایش عکس مهارت اجازه دهید تا سطح آن بالا و شروع به آماده سازی برای تبدیل شدن به بعدی دیوید Dobrik. تصویری مکمل های کپی موجود در وبلاگ خود نیز در حالی که دو برابر به عنوان محتوای به اشتراک گذاشته شده خود را در یوتیوب و Tik Tok. ویرایش کلیپ ها با هم, اضافه کردن متن و پس زمینه و تزئین نهایی خود را با برچسب و emojis.

سیستم عامل های وبلاگ نویسی:

11. Squarespace

را انتخاب کنید که پلت فرم مناسب خود را با نام تجاری از نظر طرح تم ها و قیمت گذاری. “آشنایی با وردپرس, Squarespace و دیگر وبلاگ محبوب سیستم عامل مهم است. راحت تر شما با این آسان تر از آن خواهد بود برای انطباق با سفارشی/سرمایه گذاری در سطح سیستم در آینده (باید به شما نیاز به برای یک کار و یا کارآموزی)” گفت: internships, خالق internqueen.com. Squarespace ارائه می دهد 14 روز محاکمه به دنبال شخصی و کسب و کار یا تجارت ماهانه طرح است.گزارش این آگهی

12. وردپرس

WordPress - writing tools
عکس کیمبرلی هرد

می خواهید برای شروع وبلاگ نویسی اما نمی تواند استطاعت به پرداخت برای یک پلت فرم فقط رتبهدهی نشده است ؟ وردپرس ارائه می دهد کاملا رایگان برنامه. “اگر قصد شما این است که پول را وبلاگ نویسی خود میزبانی وردپرس گزینه خوبی است. از آن آسان است برای استفاده و مدیریت و به شما می دهد این آزادی را به شما نیاز به تغییر سایت شما محل تبلیغات و خیلی بیشتر” Wulf گفت. نرم افزار نکته: اضافه کردن لینک کلیک کنید برای همه حساب های رسانه های اجتماعی در بالا و پایین صفحه وبلاگ خود را به عنوان مخالف به داشتن یک صفحه جداگانه است که بیننده ممکن است جست و خیز بیش از.

13. Wix

Wix به شما می دهد دسترسی به, خلاق, قالب ها و انیمیشن ها به صورت رایگان. “در Wix, شما می توانید مردم ثبت نام با یک ایمیل و رمز عبور. من راه اندازی StyleByKye منابع است که کاملا رایگان است. در یک نام تجاری چشم انداز من بود “چه می توانم در بازگشت [به این منابع]? ایمیل های خود را. سپس من آنها را اضافه به لیست پستی من و در حال حاضر مردم اشتراک” گفت: Kyeisha لورنس, کالج وبلاگ نویس و خالق stylebykye.com. تمام ارتباطات دانش آموزان به احتمال زیاد برای راه اندازی خود را Wix یا سایت وردپرس در برخی از نقطه در زمان نقل شده است که مورد نیاز برای سه نفر از کلاس های من و من حتی یک تاریخ و در عین حال — بنابراین آغاز شده در حال حاضر امن است که آینده 4.0.

رسانه های اجتماعی:

14. پینترست

Pinterest - Writing Tool
flickr.com

نه فقط برای دکور اتاق خوابگاه و خوابگاه تم پینترست اجازه می دهد تا شما را به دیدن آنچه که دیگر وبلاگ نویسان به اشتراک گذاری چه کار می کند و آنچه را نمی کند. “بر خلاف برخی از دیگر رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, شما باید یک فرصت برای رشد به عنوان یک وبلاگ نویس و مطالب خود را در خارج وجود دارد برای دیگران برای دیدن. آن را نیز یک راه عالی برای ارتباط با وبلاگ نویسان دیگر در تو رفتگی در دیوار خود را با به اشتراک گذاشتن مطالب خود را و دیگر محتوای مشابه در گروه تابلوهای” Gamila A. گفت. پین هر گونه محتوای مربوط به هیئت مدیره خود را و استفاده از آن به عنوان یک مرکز برای همه از ایده های خلاقانه خود را.

15. Instagram

@collegemagazine
instagram.com

استفاده از Instagram به عنوان یک میکرو وبلاگ نویسی ابزار برای ایجاد یونیفرم محتوا که نقد شخصیت و شیوه زندگی است. فکر می کنم از آن به عنوان یک بصری وبلاگ — نمایش گذاشتن, ساحل, selfies, قهوه صبح خود را و خانواده خود را در تعطیلات. اجازه دهید خود را پیروان ببینید چه زندگی روزانه خود را مانند به نظر می رسد. هدایت به دور از همه businessy اصطلاحات و اجازه دهید خود را درست رنگ درخشش — اما سعی کنید به آن را نگه دارید PG مردم است. کارفرمایان بالقوه عشق به مشخصات خود را خوب ساقه هنگامی که نام خود را سر به نظر می رسد در برنامه شمع.

16. توییتر

@collegemagazine
twitter.com

این هیبرید اخبار پلتفرم/سایت های رسانه های اجتماعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن محتوا و ترجمه نوشته های معنی دار. لینک هر پست وبلاگ به طور مستقیم از طریق توییت های خود را به کار خود را به راحتی در دسترس پیروان خود را. بمانید تا به روز در روند — بین توییتر و نیویورک تایمز اطلاعیه در, من به طور مداوم به روز در مورد آنچه اتفاق افتاده در جهان است. آگاه از آنچه شما صدای جیر جیر — در حالی که توییتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای الگوهای رفتاری و خنده دار, نظرات, شما نمی خواهید حساب کاربری خود را به پایان رسید تا به دنبال مانند یک خاص سیاستمدار که باید نمی توان نام برد.

17. Infinite

@collegemagazine
tiktok.com

به یاد داشته باشید که شیرین زمان در اطراف ماه سپتامبر هنگامی که Tik Tok شد صرفا برای sh*tposting? من فکر کردم من ویروسی رفت و پس از یک ویدیو از من به ماریا کری را “وسواس” رو 70 را دوست دارد. به خوبی آن روزها بلند رفته است. در حال حاضر اثرگذارندهها و کسب و کار استفاده از Infinite به عنوان یکی دیگر از ابزار برای بازاریابی رسانه های اجتماعی. با استفاده از این پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را و ساخت تا مجموعه ای از ایده های تازه و ویرایش ویدئو, مهارت. هنگامی که تقاضا برای شغل را در حال حاضر درخواست خود را Infinite حساب پس هاپ در روند و کاری خلاقانه برای خود را نشان می دهد کارفرمای آینده خود را محتوای مهارت های بازاریابی.

برنامه ریزی:

18. Trello

Trello
flickr.com

استفاده از Trello به شکستن این مطالب را در وبلاگ خود و برنامه ریزی برای آینده و حتی تنظیم تاریخ با توجه به نگه داشتن خود را در مسیر. “من با استفاده از Trello برای بسیاری از وبلاگ من برنامه ریزی است. من می توانم ایجاد تخته های مختلف با ایده ها و لیست من کوتاه مدت و اهداف بلند مدت. برای افرادی که بینایی با برنامه ریزی این است یک راه عالی برای دریافت این وبلاگ انجام می شود” لورنس گفت. آشنا با Trello در حال حاضر بنابراین شما می دانید چه انتظار می رود برای اولین بار در مجله ،

19. Tailwind

برنامه پست های خود را در پیشبرد با Tailwind. “رفته اند روز از ورود به Instagram, تایپ, کردن, عنوان, برچسب زدن محل و پرتاب برخی از هشتگهای در. با استفاده از رسانه های اجتماعی scheduler–مانند Hootsuite, بعد, Planoly, Buzzsprout یا شخصی من, مورد علاقه, Tailwind خواهد شد صرفه جویی در شما یک تن از زمان. به طور جدی این بازی تعویض مردم است. آنها اجازه می دهد تا شما را به دسته ای-برنامه ریزی وظیفه Instagram پست به طوری که در روزهای دوشنبه برای مثال شما برنامه 5-7 پست برای این هفته و سپس شما انجام می شود در محتوا برای این هفته است. شما می توانید خود را در دو ماه اول Tailwind به صورت رایگان در اینجا” Siegel گفت. حک کردن یک روز به ایجاد پست های خود را و برنامه ریزی اهداف خود را برای این هفته است.

بازاریابی:

20. MailChimp

MailChimp - Writing Tools
flickr.com

تنظیم خودکار ایمیل با ایمیل شمپانزه. سطح بالا است که متن توده با انتخاب کل لیست تماس به صورت ایمیل ارسال می شود. برنامه این پیام ها در پیشبرد برای نجات شما برخی از مشکلات در طول هفته مشغول. کمتر از 2 ، 000 تماس? ارسال این ایمیل رایگان است.

21. تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

فورا ببینید رسیدن به وبلاگ خود است. محتوای drilldown ویژگی به شما نشان می دهد دقیقا چگونه بسیاری از نمایش هر پست می شود (سازماندهی شده توسط روز, هفته, ماه, سال و تمام وقت). این برنامه به شما نشان می دهد که مطالب خود را در رتبه #1 به بینندگان خود را. مد خود را در پست به نظر می رسد برای دریافت بیشتر صفحه نمایش ها? ساخت که در آن رشد می کنند و شیوه زندگی خود وبلاگ را به یک وبلاگ مد.

22. Ubersuggest

شما احتمالا شنیده ام این واژه جستجوگرها چند بار در حال حاضر, اما آیا می دانید چه بهینه سازی موتور جستجو معناست و چرا شما باید آن را می دانم ؟ “اگر شما می خواهید وبلاگ خود را به شروع به رتبه بندی در گوگل, شما احتمالا باید برای یادگیری و پیاده سازی SEO. یک نقطه شروع خوب است به استفاده از یکی از این ابزار برای تحقیقات کلمات کلیدی مربوط به تو رفتگی در دیوار است که مردم در واقع به دنبال و که بیش از حد رقابت برای رتبه بندی. سپس شما می توانید شروع به پرتاب کلیدی کپی در وبلاگ خود که به طور طبیعی کمک به وبلاگ خود را بیشتر دید از موتورهای جستجو” Siegel گفت. Ubersuggest کمک می کند تا شما این کار را بدون پرداخت هزینه.

مشاوره برای دانشجویان به دنبال تبدیل شدن به وبلاگ نویسان:

Dinah Wulf diyinspired.com

“برای همه کسانی که مشتاق وبلاگ نویسان خارج وجود دارد خسته نباشید آمدن با نام, URL, لوگو و غیره در آغاز راه است. این یک اتلاف وقت است. به جای نوشتن مقالات 20. مطمئن شوید که کسانی که مقالات خوب نوشته شده و حداقل 500 کلمه در هر. گرفتن عکس و ویدئو برای کسانی که مقالات و ویرایش آنها. پس از شما تکمیل مقالات تصاویر و ویدئوها برای تمام بیست و نظاره و ارزیابی آنها. آیا دوست دارید روند ؟ می تواند شما خودتان را برای انجام این دراز مدت ؟ آنچه شما در مورد خودتان یاد بگیرید و نوع محتوای شما ایجاد شده ؟ اگر شما دوست game, این, بزرگ! در حال حاضر شما باید اولین ماه از پست های وبلاگ آماده می شود منتشر شده در سایت جدید خود را. شما در حال رسما پیش از بازی. بقیه در مورد قوام و یادگیری و تغییر با بقیه وبلاگ نویسی جهان است.”

لورن برگر internqueen.com

“من می خواهم بگویم نویسی عالی است اما فضای بیش از حد شلوغ بنابراین شما واقعا نیاز به فکر می کنم در مورد ارزش مردم را از کار خود را. چه غذای آماده? مطمئن شوید که شما در حال ارسال مطالب فقط برای خاطر ارسال مطالب. و فکر می کنم از راه هایی برای فراموش میکرو وبلاگ ها در Instagram, پست, Tik Tok, و غیره.”

Kyeisha لورنس stylebykye.com

“پیدا کردن نام تجاری خود را و ماندن درست به خودتان. من با استفاده از سه کلمه برای توصیف وبلاگ من: کالج مد, شیوه زندگی است. من ممکن است در مورد روابط و یا زندگی شخصی من, اما اگر آن را در کالج مد و یا شیوه زندگی, من به شما کردم. نیست نگاهی به اعداد. حتی اگر آن را فقط یک نفر [که خود را می بیند محتوا] من هنوز هم به کمک کسی. من شروع به وبلاگ من پنج سال پیش و در این سال بود که من واقعا دیده می شود رشد. از آن زمان چهار سال کار سخت برای رسیدن به یک سال از موفقیت است.”

Gamila A. sincerelymsg.com

“توصیه من برای هر کسی که علاقه مند در تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس است که فقط به پرش به سمت راست به آن است. هیچ چیز کامل خواهد بود در ابتدا, اما بیشتر وبلاگ شما بهتر شما تبدیل خواهد شد در آن. به شما خواهد آموخت ترین زمانی که شما انجام آن را به جای خواندن در مورد آن. برای شروع و یادگیری به عنوان شما بروید. انتخاب یک موضوع خاص است که شما می خواهید به وبلاگ در مورد و سازگار باقی بماند. مطمئن شوید که شما در حال سازگار و دارای یک برنامه تعیین شده از روزهای خاص که شما می خواهید برای ارسال. من را دیده اند عمده رشد در تعداد نمایش در وبلاگ من زمانی که من شروع به نوشتن یک بار در هفته و نه فقط در تصادفی روز.”

Arianne سیگل seekingmillennial.com

“همکاری های همه چیز—نه تنها همکاری و کمک به شما در دیدار با مردم بیشتر در صنعت خود را و از آنها یاد بگیرند (برای مثال من در حال حاضر در حال همکاری با یک دوست متخصص در سرمایه گذاری برای زنان و من یادگیری یک تن) اما وبلاگ خود را نیز بهره مند شوند در یک پرسش: شما خواهید بود ایجاد بک لینک. بک لینک اساسا هنگامی که یک وب سایت لینک به یک صفحه در وب سایت شما. بیشتر بک لینک شما باید از وب سایت های معتبر, بالاتر شما خواهد شد شروع به رتبه در موتورهای جستجو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو