2020 حقیقت در روح '76

به نظر می رسید ناگهانی — حتی اگر آن را به حال شده است در یک زمان طولانی.دوستان دو سوال با چند پاسخ روشن است. ب

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399

به نظر می رسید ناگهانی — حتی اگر آن را به حال شده است در یک زمان طولانی.

دوستان دو سوال با چند پاسخ روشن است. به عنوان طاعون فرا گرفته قاره حسن نیت افراد مجبور به انتخاب بین قرمز و آبی.

برخی از شناخته شده تهدید به آزادی مذهبی. دیگران را تماشا معیشت خود را قربانی به آنچه آنها به عنوان هیستری جمعی.

برخی تصور می کردند که دولت در آن آنها با اتکا به محافظت از آنها را فاقد ستون فقرات به انجام این وظیفه اساسی. دیگران از دست ایمان دیرینه وعده برای حفاظت از حقوق فردی و خود را برای اطمینان از برابری در قانون است.

خوش آمدید به 2020. و خوش آمدید به سال 1776.

این چهارم جولای آن را مهم تر از همیشه به درک آنچه آمریکا را از انقلاب گذشته است و به ما یاد می دهد در حال حاضر.

در آن زمان جنگ بازمی گردد Redcoats و وطنی وفادار متحدان در برابر جورج واشنگتن ، طاعون بود و آبله. پس از 1754-63 فرانسه و هند جنگ کلیساها ترس افتادن زیر انگلیسی اسقف فرمان.

مالیات اعمال شده بدون آمریکایی ها رضایت موجب تحریم های اقتصادی و بدبختی است. زمانی که سربازان اخراج در بوستون اوباش مردم تعجب اگر مردان در لباس قبلا دیده می شود به عنوان محافظ بودند در واقع دشمن.

تنش مشخصی پس از 1773 حزب چای بوستون.

به جای تعقیب افراد به جای خود غلت بزنید مشمول مالیات چای به گریفین اسکله ی انگلیسی استخدام گروه مجازات توسط بسته شدن Boston Harbor hobbling ماساچوست قوه مقننه ممنوعیت شهر جلسات و محدود کردن منصفه. در سال 1775 Redcoats راهپیمایی از طریق Lexington به کنکورد به تصرف استعمارگران' اسلحه و مهمات راه اندازی یک جنگ است.

آمریکایی انقلابی در آغوش فلسفه جان لاک که توجیه انگلستان موفق شکوهمند انقلاب 1688 با توضیح که دولت ها وجود داشته است چرا که "هیچ کس باید برای صدمه زدن به دیگری در زندگی خود را, سلامت, آزادی یا اموال."

Sam Adams یادآوری استعمارگران از "حق زندگی" و همچنین "آزادی" و "ملک."

جورج میسون اصرار داشت که هیچ کسی تا به حال این حق محروم یکی دیگر از "لذت بردن از زندگی و آزادی و با معنی به دست آوردن و داشتن ملک و به دنبال و به دست آوردن شادی و ایمنی".

سپس توماس جفرسون تولید شده در اعلامیه استقلال.

"ما این حقایق را به بدیهی" خواندن متن تصویب شده توسط کنگره قاره ای "که همه انسانها برابر خلق شده اند; که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی از حقوق مسلم; که در این میان زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی; که برای تضمین این حقوق دولت ها برقرار میان مردان استخراج خود را فقط از قدرت رضایت از حکومت."

برخی ادعا که "همه مردان" تنها شامل مردان سفید اما جفرسون پیش نویس روشن می سازد که او با اشاره به تمام بشریت است. او سرزنش "وحشت" تجارت برده که نقض "مقدس ترین حقوق زندگی و آزادی" از "دور مردم" توسط "حمل آنها را به بردگی."

اعلامیه استقلال codifies آرمان که در کشور ما تاسیس شد. آن را می گذارد پایه و اساس قانون اساسی ایالات متحده و اصلاحات ممنوعیت برده داری و پیشبرد حقوق برابر. آن را چراغ راه که در آن ما به عنوان مدرن روز میهن پرستان می تواند تغییرات مثبت از طریق روند دموکراتیک.

در سال 2020 ما باید بیشتر از روح '76.

Robert M. S. مک دونالد است که نویسنده از "مخدوش پدر: توماس جفرسون تصویر در زمان خود." او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب