2017 تصویری را نشان می دهد گرجستان افسر تلاش برای بی حس کردن Ahmaud Arbery

توسط RUSS به bynumساوانا, Ga. (AP) — تصویری دوشنبه منتشر شد نشان می دهد پلیس در گرجستان اقدام به جستجو Ahmaud

توسط ATSHNEWS در 30 اردیبهشت 1399

توسط RUSS به bynum

ساوانا, Ga. (AP) — تصویری دوشنبه منتشر شد نشان می دهد پلیس در گرجستان اقدام به جستجو Ahmaud Arbery را پارک ماشین در سال 2017, و هنگامی که او کاهش می یابد به اجازه دهید آنها را و شروع به راه رفتن به عقب به خودرو یک افسر تلاش می کند به استفاده از یک تفنگ بی حس کردن او.

این ویدئو برای اولین بار به دست آمده توسط گاردین نشان می دهد Arbery بارها و بارها کاهش زمانی که یک Glynn شهرستان افسر پلیس می پرسد به جستجوی خود تویوتا. پشتیبان افسر می رسد و می گوید Arbery "آیا رسیدن به ماشین" و "نگه داشتن دست خود را از جیب خود." این افسر دوم پس از آن تلاش برای استفاده از یک تیزر اما این دستگاه فقط کلیک کن با صدای بلند و بدون آشکار اثر است. Arbery است گفت: برای دریافت بر روی زمین و او را به زانو خود را.

زمانی که Arbery سوال که چرا افسران در حال آزار او گفت که این منطقه شناخته شده است, مواد مخدر, یک پیشنهاد است که agitates Arbery که گفت او نه در مواد مخدر و به بررسی خود را "s--!" افسر اول و سپس سر او را به دنبال سلاح گفت: این فقط یک بررسی نه یک جستجو.

غایب احتمالی علت و یا یک دادگاه حکم صادر شده و پلیس به طور کلی مجاز نیست برای جستجو در یک اتومبیل پارک شده بدون اجازه.

در گزارش پلیس نیز به دست آمده توسط گاردین افسران گفت: Arbery که پارک شده بود در هنگام مواجه شد رایگان برای رفتن اما نمی تواند وسیله نقلیه خود را به دلیل مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد. این گزارش گفت که پس از او در سمت چپ صحنه آنها متوجه Arbery مسافربری سمت پنجره بود و باز ترک خورده و که آنها بوی چه آنها اعتقاد به ماری جوانا و متوجه یک کیسه با یک برگ ماده در داخل.

تماس و ایمیل به Glynn اداره پلیس شهرستان و Abery خانواده وکیل بنیامین Crump شده اند بازگشته است.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از تعقیب توسط یک پدر و پسر که مسلح خود و به تعقیب و گریز بعد از دیدن 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در زیربخش. بیش از دو ماه گذشته قبل از یک ویدیو از کشتن ظهور جرقه اعتراض. گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 شدند و سپس زندانی به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

یک قاضی از خارج ساحلی گرجستان جامعه که در آن Arbery بود به ضرب گلوله کشته شده است منصوب به ریاست دادگاه رسیدگی از دو مرد به اتهام Arbery قتل از جمله یک متهم نزدیک به اجرای قانون است.

دادگاه اسناد ثبت شده در Glynn شهرستان نشان می دهد که برتر قاضی دادگاه Timothy R. Walmsley منصوب شد به صورت پس از تمام پنج قضات در قانونی مدار که در آن Arbery کشته شد recused خود را. Walmsley مستقر در دشت حدود 70 مایل (110 کیلومتر) شمال که در آن قتل رخ داده است فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick.

گرگوری McMichael بازنشسته محقق محلی منطقه وکیل پلیس گفت که او فکر Arbery شد یک سارق است. او گفت: Arbery حمله پسر خود را قبل از او کشته شد.

Arbery را واندا کوپر-جونز گفت: او معتقد است پسرش صرفا از دویدن.

تاخیر در اتهامات جنایی و یک تلفن همراه تصویری از تیراندازی به بیرون درز مدت کوتاهی قبل از مارس 7, دستگیری سوخت ملی خشم بیش Arbery مرگ است.

هفته گذشته وکیل مدافع برای McMichaels هشدار داد در برابر عجله برای قضاوت. آنها گفتند که به زودی طرح به دنبال یک جلسه مقدماتی از یک دادرس قاضی در Glynn شهرستان که در آن جزئیات جدید ممکن است آشکار شود. آنها همچنین قصد بپرسید که McMichaels بود از زندان آزاد شده در اوراق قرضه در انتظار محاکمه است. که تصمیم گیری خواهد شد در حال حاضر سقوط به Walmsley.

هیچ دادگاه جلسات برنامه ریزی شده بود که از بعد از ظهر دوشنبه.

گرگوری McMichael مشغول به کار به عنوان یک محقق برای محلی دادستان منطقه برای بیش از دو دهه قبل از بازنشسته شد در سال گذشته است. وکلای مدافع برای Arbery خانواده و دیگران را مقصر تاخیر در بازداشت, در بخش, در الدر McMichael روابط به اجرای قانون محلی است. این McMichaels نیست شارژ تا پس از گرجستان دفتر تحقیقات آورده بود به این مورد در اوایل ممکن است.

در ضمن سه وکلای منطقه در گذشته تحت پیگرد قانونی قرار دهد که در حال حاضر ساکن با دادستان منطقه از شهرستان کاب در مترو آتلانتا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im