15 نکته برای با خیال راحت جشن چهارم جولای در COVID عصر

فقط به خاطر آب و هوا شروع به گرم معنا نیست که مردم می توانند در مورد COVID-19 بیماری همه گیر. چهارم جولای از ا

توسط ATSHNEWS در 11 تیر 1399

فقط به خاطر آب و هوا شروع به گرم معنا نیست که مردم می توانند در مورد COVID-19 بیماری همه گیر. چهارم جولای از این قاعده مستثنی است. اما شما لازم نیست که به همه سرگرم کننده و فعالیت های اجتماعیحتی در تعطیلات شلوغ. در حالی که شما ممکن است قادر به پیوستن به جمعیت برای دیدن آتش بازی, شما هنوز هم می توانید صرف وقت با خانواده و دوستان خود را به عنوان زمانی که شما اقامت precautious.

مطالعه بیشتر در برای برخی از راهنمایی در مورد چگونه به جشن چهارم جولای با خیال راحت و در راه های خلاق.

1. دیدگاه خود را تغییر

hand holding the world which has a face mask over it saying "It's not over yet."
pixabay.com

هیچ کس می خواهد به دست آتش بازی و یا شکستن سنت از دیدن خانواده اما در حال حاضر زمان به سهولت اجتماعی فاصله. آگاه بودن و precautious از COVID اجازه خواهد داد که شما برای آماده سازی بهتر و انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن شما و خانواده تان سالم است. "ما گیر شده است در داخل برای مدت طولانی و این سخت است برای قرار دادن به چشم انداز گفت:" جید Flinn, پرستار educatory برای Biocontainment واحد در دانشگاه جانز هاپکینز. "این یکی از اجتماعی تر بار از سال, اما اجتماعی فاصله است که هنوز هم یک چیز است. شما فقط با قرار دادن خود در معرض خطر اما دیگران که بیشتر در معرض ابتلا به [این] شدت بیماری از آنجا که شما به ارمغان آورد چیزی در خانه با شما." نگه داشتن همه گیر در مقابل ذهن خود را ممکن است به نظر می رسد منفی اما بخشی از جشن آزادی ما در چهارم ژوئیه شامل آزادی ما به امن باقی می ماند. هنگامی که ما خودمان را آماده در برابر COVID ما بیان که آزادی به ایمنی و حفاظت بهتر از ما خانواده است.

2. باید یک باربیکیوی

family sits at a table outside for a barbeque
unsplash.com

بسیاری از مردم فکر می کنم از تعطیلات به عنوان یک زمان به هم می آیند با خانواده و دوستان است. حتی اگر شما نمی توانید جشن به عنوان شما به طور معمول انجام مداوم به دنبال اجتماعی فاصله شیوه حتی در گروه های کوچک این چهارم جولای باقی می ماند می تواند یک راه برای دیدن خانواده و دوستان نزدیک. "من خانواده های ایتالیایی آمریکایی می شوند و این واقعا حس قوی از خانواده که گم شده بود, هنگامی که ما همه quarantining" گفت: Kiana کارور یک تاریخ در دانشگاه بوستون از نیویورک است. "ما شده ایم واقعا مقررات و مصرف آن را واقعا به طور جدی در اینجا, اما ما می خواستیم به هم چون ما معمولا چیزی برای تعطیلات." پیوستن با هم در خارج برای یک باربیکیوی اجازه می دهد تا شما را به انجام چیزی است که شما می خواهم به طور معمول انجام می شود در تعطیلات, اما نگه داشتن آن را در غیر فضای محصور جلوگیری از گسترش COVID.

3. باید رک و بحث در مورد خطر

green and yellow paper collaged into a chat bubble with an ellipses
unsplash.com

اگر شما تصمیم به میزبان خانواده و یا دوستان خود را در حیاط خلوت داشتن یک کاندید گفتگو در مورد خطرات شما را در برخواهد داشت و به کس دیگری می تواند اطمینان حاصل شود همه ایمنی. "گفتگو با خانواده شما چه نوع خطرات آیا شما در خانواده خود را. یکی از بچه های خود را در یک ایمنی? اگر شما یک فرد مسن تر زندگی در خانواده؟" Flinn گفت. ارزیابی خطر ابتلا به دیدن هر یک از دیگر کمک خواهد کرد که هر کس احساس امن و راحت است. اما قبل از ملاقات با هر کسی که در معرض خطر مطمئن شوید که برای تمرین اضافی احتیاط. "شما فقط به عنوان امن به عنوان آخرین قرار گرفتن در معرض," Flinn گفت. یک حادثه می تواند ندانسته افشای شما به COVID-19 و تهدیدی برای کسی که شما در مورد مراقبت. اما شما می توانید با عمل بیشتر احتیاط یک بار ساخته شده آگاه از سطح خطر شما را تهدید دیگران در خانواده خود و یا دوستان برای بهتر به همه اطمینان از ایمنی.

4. توسعه خود را barbeque پروتکل های

robot shows on blackboard COVID safety precautions
pixabay.com

به منظور حفظ همه امن در طول barbeque شما نیاز به آماده سازی ، مطمئن شوید که به خرید برخی از فوق العاده ضد عفونی کننده دست و راه اندازی هر یک از شستن دست و یا مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه خارج است. همچنین, سعی کنید به منظور محدود کردن مردم در داخل به عنوان آنجا که ممکن است. زمانی که مردم نیاز به استفاده از حمام, مطمئن شوید که به ارائه حوله کاغذی به منظور جلوگیری از هر گونه آلودگی در هنگام دست زدن به هر یک از سطوح. فوق العاده امن مهمان می تواند خود را قابل حمل صندلی.

5. برنامه ریزی فضایی خود را

chalk drawing says to stay 6 ft apart
flickr.com

نگه داشتن هر کس در یک فاصله امن از هم جدا ساده تر خواهد شد اگر شما برنامه ریزی از قبل. فاصله صندلی پتو یا جداول می تواند راهنمای دوستان و خانواده خود را به نشستن مناسب و امن فاصله دور. صندلی مردم همراه با خانواده همچنین می توانید اطمینان حاصل شود کمتر بالقوه انتقال.

6. باید همه مواد غذایی خود را به ارمغان بیاورد

packed lunches spread out on a blue counter
unsplash.com

اگر شما هر گونه در معرض خطر, مردم,حضور در جلوگیری از آلودگی متقاطع به طور کامل با داشتن هر کس خود را مواد غذایی و نوشیدنی است. این مردم مانع از دست زدن به همان توده ای از صفحات و یا دستمال گرفتن در همان انبرک یا رسیدن دست به همان کاسه برای یک میان وعده است.

7. اختصاصی استاد کوره

man places spatula on blazing grill outside
unsplash.com

در حالی که این امر می تواند امن ترین برای همه به ارمغان بیاورد مواد غذایی خود را که یک بازی بسیار سرگرم کننده barbeque. اگر شما می خواهید برای barbeque با خیال راحت مطمئن شوید که به عنوان به زودی به عنوان مواد غذایی پس از اتمام کباب آن را مستقیما بر روی فرد صفحه را در یک جدول. قرار دادن چیزهایی مثل همبرگر کاسه چیپس یا بشقاب میوه را در یک جدول به سرعت آلوده می شود به خصوص اگر بچه های کوچک در اطراف هستند. در عوض به صورت جداگانه بخشی از چیزی نمی آیند کردن کوره از قبل به طوری که هیچ کس را دست تا پایان در مواد غذایی شخص دیگری.

8. جست و خیز انجام ظروف

close up of the word biodegradable on the back of a biodegradable utensil
flickr.com

با استفاده از زیست تخریب پذیر کارد و چنگال لیوان و بشقاب را نه تنها صرفه جویی در وقت شما تمیز کردن خواهد شد اما شما جلوگیری از به طور بالقوه دست زدن به چیزی آلوده. تنها کسی که با استفاده از آیتم های آن را لمس کنید و سپس می توانید آن را پرتاب در سطل زباله پس از غذا خوردنبدون نگرانی در مورد تولید زباله های غیر ضروری.

9. سرگرم نگه داشتن بچه ها با خیال راحت

two kids play with bubbles outside
flickr.com

اگر نگه داشتن بزرگسالان اجتماعی فاصله سخت است نگه داشتن بچه ها با خیال راحت از هم جدا به نظر می رسد مانند یک چالش غیر ممکن. اما با یک رویکرد صادقانه و ایده های خلاقانه, حتی بچه ها می تواند سرگرم کننده در حالی که امن است. "این است که قطعا دشوار است برای نگه داشتن بچه ها اجتماعی فاصله گرفته گفت:" امیلی کارارا آموزش و پرورش paraprofessional در هاید پارک ماساچوست است. "بسته به سن خود, آن سخت است برای آنها را به درک و چرا از آن بسیار مهم است. من فکر می کنم این مهم است که با آنها صادق باشید و توضیح دهید که این بیماری همه گیر در یک راه مناسب." یادآوری بچه ها در مورد دلایل آنها نیاز به اجتماعی فاصله قبل یا بعد از ورود در خانواده شما با هم می تواند کمک به آنها را نگه دارید و با خیال راحت از هم جدا. شما همچنین می توانید اجتماعی فاصله به نظر می رسد سرگرم کننده توسط آنها از یک ماسک آنها هیجان زده به پوشیدن و یا تشویق به تماس با ما بازی. "این است که واقعا دشوار است چرا که کودکان عشق را به آغوش یکدیگر, اما آنها می تواند بازی است که نیازی به تماس با مانند یخ رقص یا بازی با دستگاه مخابره فیلم ناطق," کارارا گفت. فوتبال یکی دیگر از بازی های بزرگ اجتماعی فاصله است که هر دو بچه ها و بزرگسالان می تواند بازی کند. بر خلاف دیگر ورزش هیچ کس را لمس همان آیتم را با دست خود ساخت فوتبال امن و انتقال-رایگان بازی به عنوان طولانی به عنوان هر کس را نگه می دارد خود را از راه دور.

10. نترس به هاپ در استخر

photo of a pool in a backyard
flickr.com

خوشبختانه برای هر کسی که با یک استخر در حیاط خلوت خود آن را امن به یک شیب. کلر کشته شدن میکروب ها از جمله ویروس هاتا زمانی که استخرهای شنا هستند به درستی نگهداری کلر غیرفعال میکند و عفونت coronavirus در آب است. اما به یاد داشته باشید برای حفظ فاصله ایمن بودن بالای آب هنوز هم برگ های شما باز به انتقال.

11. دیدن آتش بازی از دیدگاه های مختلف

photo of Macy's fireworks over the East River
flickr.com

برای بسیاری از آتش بازی, نماد, جشن چهارم جولای, اما جمع زیادی از جامعه خود را به شمار زیادی خطر است. در یک جمعیت آن را غیر ممکن بدانند که آیا افراد دیگر به حال بالقوه تماس با COVID. "خطر همیشه وجود دارد و خطر و مسئولیت پذیری در حال رفتن به تکیه بر شما و هر کس دیگری را" Flinn گفت. "اگر شما در حال رفتن به دیدن آتش بازی شاید ماندن در ماشین خود را." علاوه بر رانندگی نزدیک و نشستن در ماشین شما, شما همچنین می توانید جریان زندگی آتش بازی از راحتی از خانه خود را. میسی آتش بازی هوایی در NBC, the d. C. آتش بازی در PBS و بیشتر محلی آتش بازی اجرا خواهد شد در اخبار محلی خود را در کانال. واقعا رفتن مایل اضافی پروژه جریان زندگی برای همه در خارج از تظاهر به مانند آنها مشاهده آن در فرد است.

12. اجتناب از نقاط داغ

man in a mask at a restaurant
unsplash.com

در نقاط مانند مشغول نوار و یا یک نمایش آتش بازی در یک پارک شلوغ, شما نمی توانید کنترل محیط اطراف خود را. این باعث می شود آنها در مناطق با خطر بالا برای انتقال. "من کاملا نمی تواند به یک نوار در حال حاضر و یا بسته بندی شده, استخر, پارتی, هر چیزی که در آن من می توانم قرار دادن اسلحه و انجام یک دایره بیش از یک زن و شوهر از پا من نمی خواهد به خاطر من قرار دادن خودم در یک وضعیت من را کنترل نمی کند" Flinn گفت. "هنگامی که شما خودتان را در یک شلوغ وضعیت شما نیز با قرار دادن خود در معرض خطر در تماس بودن با کسی که شما نمی دانید و بنابراین شما نمی خواهد می دانم که چگونه شما مریض شدم." در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند وجود دارد هیچ خطر بیشتری جمع آوری در یک گروه 50 نفری از 15 در پارک مردم کمتر به معنی شانس کمتر از برقراری ارتباط با کسی که با COVID و اگر کسی بیمار شود پس از آن شانس بیشتری برای ردیابی عفونت بازگشت به منبع.

13. باید یک لیست مهمان

three women laughing together
unsplash.com

در حالی که جمع کوچک نه تنها کمک می کند تا جلوگیری از احتمال قرار گرفتن در معرض کسی با این ویروس همچنین کمک می کند تا شکل خط عفونت در مورد آن گسترش می یابد. "این مهم است که برای شناسایی به طوری که ما می تواند همچنین هشدار دیگران که ممکن است در همان سطح از قرار گرفتن در معرض. بنابراین آن را فقط مانند, " خوب, این است که چگونه شما مریض شدم اما در حال حاضر 'چه کسی در خطر ابتلا به بیمار؟'" Flinn گفت. "و پس از آن نوع سود نه فقط برای خود بلکه برای دیگران به طوری که ما می توانید ببینید چه چیزی است که زنجیره ای از عفونت است." انجام این کار کمک می کند تا اطمینان حاصل شود هر کس می تواند دریافت تست و درمان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است اگر آنها در معرض COVID در یک گروه کوچک. جمع کل جامعه باعث می شود آن را سخت تر برای ردیابی دقیقا همان است که مواجه می شوند این ویروس و مطمئن شوید که آنها آگاه باشید آنها را حمل ویروس.

14. نوبت بازدید از خود را در خطر عزیزان

older aged people visit each other through a window during the COVID pandemic
flickr.com

گاهی اوقات داشتن یک عضو خانواده مراجعه اجرا می شود خطر بیش از حد بالا برای خوب خود را به خصوص با ما مسن تر و یا ضعف سيستم ايمنی ، اما فقط به این دلیل آنها نمی توانند در barbeque حیاط خلوت معنا نیست که آنها باید به طور کامل از سمت چپ. "مادر بزرگ من ما سعی می کنیم به دیدن او برای هر تعطیلات. به مطمئن شوید که ما نمی با یکدیگر تعامل خانواده من رفت و در آنجا در یک ساعت و سپس عمویم و همسرش رفت تا در دو ساعت" کارور گفت. "بنابراین همه ما دیدار با اسلات زمان به طوری که خانواده های ما نیست با هم تداخل دارند چرا که همه ما در تلاش بودند به تعامل نیست. اما ما هنوز در حال تلاش برای دیدن مادر بزرگ من." رفتن در شیفت می تواند کمک به محدود کردن گسترش زیرا مردم مانع از جمع آوری در محله های نزدیک. همچنین کمک می کند تا بهتر اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله برای کسانی که بیشتر در معرض خطر. اگر گرفتن نوبت یا سفر برای دیدن در خطر عزیزان گزینه نیست با استفاده از برنامه های کاربردی مانند اسکایپ و یا زوم می تواند کمک به نگه داشتن خانواده های متصل در این غیر معمول زمان.

15. به یاد داشته باشید آنچه که آزادی به معنی

yellow text says black lives matter with a black raised fist next to it
flickr.com

زمانی که ما جشن چهارم جولای جشن آزادی که شامل آزادی ما به امن باقی می ماند. در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر COVID-19 ما بیان که آزادی. مهم است به یاد داشته باشید همه آمریکایی ها باید همان آزادی ایمنی. به عنوان ملت ما به ارمغان می آورد به نور نژادی و بی عدالتی آمریکایی ها از رنگ هنوز تجربه در سراسر کشور ما را امن می شود یک امتیاز بسیاری از ما درک نمی کنند ما را. در حالی که چهارم جولای ممکن است نشان دهنده آزادی برای همه, با آمریکایی ها تنها رهایی از بردگی 88 سال و 11 ماه بعد در تعطیلات شناخته شده به عنوان Juneteenth به عنوان بسیاری از آمریکایی ها در جشن, ایده آزادی و میهن پرستی وطن پرست ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که همچنان به حمایت از آزادی و امنیت برای همه است. این گفتگو ممکن است سخت به, اما در یک روز به عنوان مهم برای آمریکایی ها به عنوان چهارم جولای مهم نیست به خجالتی و دور از آنها. شما همچنین می توانید انجام بخشی خود را برای کمک به آمریکایی ها از رنگ با اولین بار گوش دادن به مردم از رنگ و سپس با امضای دادخواست خواستار عدالت و اهدا به تایید سازمان های خیریه و یا خرید از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار برای چهارم جولای و در آینده است.گزارش این آگهیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب