11,000 مرگ و میر: ویران خانه های پرستاری خواهش کنم برای تست بیشتر

زسان | No comments

برنارد CONDON مت SEDENSKY و جیم MUSTIAN

نیویورک (AP) — پس از دو ماه و بیش از 11 ، 000 مرگ و میر را ساخته اند که این کشور خانه های پرستاری برخی از وحشتناک ترین مکان در طول coronavirus بحران بسیاری از آنها هنوز هم لازم نیست که دسترسی به آزمایشات به اندازه کافی برای کمک به کنترل شیوع بیماری در میان خود ضعیف و سالمندان و ساکنان.

نه دولت فدرال و نه رهبر در خانه سالمندان مرگ و میر نیویورک موظف است تست برای همه ساکنان و کارکنان. یک گروه صنعتی می گوید: تنها حدود یک سوم از 15,000 خانه های سالمندان در آمریکا دسترسی به آزمون است که می تواند کمک به جداسازی بیمار و جلوگیری از گسترش. و خانه های که موفق به دریافت نگه دارید از آزمون اغلب تکیه بر شانس و تماس با ما.

“این فقط نشان می دهد که دیگر که گذشت در تست از تمام ساکنان و کارکنان ما در حال رفتن به دیدن این نوع داستان برای زمان بسیار طولانی گفت:” برایان لی از این گروه حمایت خانواده ها برای مراقبت بهتر. “هنگامی که آن را در وجود دارد آن را متوقف و در زمان شما آگاه با تست بیش از حد بسیاری از مردم است. و نگه داشتن بدن تا ستون.”

که مشخص شد در برخی از کشور بزرگترین خانه سالمندان شیوع است. پس از یک خانه در بروکلین گزارش 55 coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته مدیر عامل آن اذعان کرد و آن را بر اساس به طور کامل بر نشانه ها و حدس تحصیل مرده بود COVID-19 زیرا آنها قادر به در واقع آزمون هر یک از ساکنان و یا کارکنان.

در یک خانه سالمندان در حومه ریچموند, ویرجینیا که تا کنون دیده 49 مرگ و میر مدیر پزشکی گفت: تست از تمام ساکنان شده بود با تاخیر نزدیک به دو هفته به دلیل کمبود تست و لوازم اداری مورد نیاز. در آن زمان آنها را گسترش از کنترل خارج شد با 92 ساکنان مثبت است.

علامت پارکینسون مدیر عامل شرکت از انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده تسهیلات مراقبت دراز مدت می گوید: “تنها درصد بسیار کمی” از ساکنان و کارکنان آزمایش شده است چرا که دولت های فدرال و ایالتی ساخته شده است خانه های سالمندان اولویت بالا.

“ما احساس می کنیم مثل ما نادیده گرفته شده است,” پارکینسون گفت. “قطعا در حال حاضر که تاکید دور رفته از بیمارستان به جایی که نبرد واقعی در حال وقوع است در خانه های سالمندان ما باید در یک سطح اولویت است.”

دو سوم از ایالات متحده خانه سالمندان هنوز هم لازم نیست که “دسترسی آسان به تست کیت” و در حال مبارزه برای به دست آوردن منابع کافی گفت: Chris Laxton مدیر اجرایی جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی است.

“کسانی که در خانه سالمندان که رهبران توسعه روابط خوب خود را با بیمارستان های محلی و ادارات بهداشت به نظر می رسد که شانس بهتر” گفت: Laxton که سازمان نشان دهنده بیش از 50,000 مراقبت طولانی مدت حرفه ای. “کسانی هستند که در جدول باید دفع کردن برای خود.”

مقامات بهداشت عمومی به مدت طولانی استدلال کرد که اقدامات کنونی مانند دما چک نیست کافی است. آنها نمی توانند متوقف کارگران با این ویروس که به نشان دادن نشانه هایی از راه رفتن در درب جلو و آنها نمی گرفتن چنین حامل بدون علامت در میان ساکنان یا نه. آنچه مورد نیاز است دقیق و مکرر تست — “نگهبان نظارت” کاخ سفید ویروس رئیس دبورا Birx خواستار آن — برای پیدا کردن این حامل منزوی کردن آنها و جلوگیری از گسترش.

ایالات متحده در حال حاضر در حال تست حدود 150000 نفر روزانه در مجموع 4.5 میلیون نتیجه گزارش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط COVID پیگیری پروژه. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که نیاز به توان بسیار بالاتر است. “ما نیاز به احتمال زیاد میلیون ها نفر از آزمون در روز,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

فدرال بهداشت و خدمات انسانی وزارت آسوشیتدپرس گفت که “وجود دارد مقدار زیادی از آزمایشات و قابلیت برای همه” اولویت بندی و که همه باید آزمایش می شود. آژانس همچنین اشاره کرد یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات این هفته که در آن او تأکید کرد که آمریکا نقش مهمی در هماهنگی تست.

تنها یک فرماندار, غرب ویرجینیا جیم عدالت به نظر می رسد الزامی تست برای همه خانه های پرستاری بدون شرایط. دیترویت شهردار مایک دوگان دستور آزمایش در تمام 26 پرستاری در شهرستان با استفاده از کیت جدید است که می تواند با فشار خارج کردن نتایج در 15 دقیقه. ماساچوست به طور ناگهانی متوقف شد یک برنامه برای ارسال کیت های آزمایش به طور مستقیم به خانه های سالمندان در این هفته پس از 4000 نفر از آنها را تبدیل به معیوب. نیوهمپشایر تیمی با فوری-شرکت مراقبت به مراقبت تست کارگران است. چندین ایالت از جمله کلرادو, فلوریدا, مریلند, تنسی و ویسکانسین را اعزام گارد ملی تست اعتصاب تیم است.

“این یک عکس فوری” نیوهمپشایر مراقبت های بهداشتی ارتباط رئیس جمهور برندان ویلیامز گفت: ملی رویکرد تدریجی. “ما نیاز به یک تصویر متحرک.”

در حالی که دولت فدرال وعده داده شده در این هفته به شروع ردیابی و برای عموم آزاد پرستاری صفحه اصلی عفونت و مرگ و میر است که می تواند کمک به شناسایی نقاط که کار او تنها آغاز است. در ضمن AP را شمارش از دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها قرار داده و این تعداد در 11,260 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور است. حدود یک سوم از کسانی که در نیویورک هستند.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که توصیف کرده است COVID-19 در خانه های سالمندان به عنوان “آتش از طریق علف خشک گفت:” او را در حالت ایده آل خواهم برای دیدن هر ساکن کارمند و یا بازدید کننده به دنبال ورود یک خانه سالمندان را تست سریع که خواهد آمد در 20 دقیقه. اما او گفت: “که میلیون ها نفر از آزمایشات است.”

دکتر روی گلدبرگ مدیر پزشکی از یک خانه سالمندان در برانکس که گزارش شده است که 45 مورد مرگ و میر گفت: تسهیلات هنوز هم نمی تواند آزمون بدون علامت بیماران به دلیل کمبود است که باید محدود تست برای کسانی که نمایش تب یا سرفه.

“این چیزی نیست که هر کسی امضا برای” Goldberg گفت. “این فقط دل من می شکند که در دراز مدت مراقبت از صنعت در حال رفتن برای پایان دادن به بودن کاملا scapegoated در این است.”

میان تراژدی پدید آمده امیدوار موارد که در آن اوایل و تهاجمی تست ساخته شده است که تفاوت بزرگ.

پس از مرگ دو نفر در یک Sheboygan, ویسکانسین, خانه سالمندان و دیگر ساکنان و کارکنان شروع به سقوط بیمار مدیر Colinda Nappa رو بر روی گوشی و التماس کرد تا با مقامات وزارت امور خارجه: “من به دانستن آنچه در جریان است.”

65-عضو گارد ملی تست واحد به زودی نشان داد تا ملبس به سر-به-پا محافظ مناسب و سرعت تست شده نزدیک به 100 ساکنان و 150 کارکنان.

در همه 19 ساکنان و کارکنان آزمایش مثبت و همه یا در حال حاضر که در یک بخش ویژه از ساختمان قرنطینه یا در خانه. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر بیشتر.

در منطقه سیاتل بود که این کشور برای اولین بار عمده خانه سالمندان شیوع است که در نهایت ادعا 43 زندگی, مقامات بهداشتی هستند و هدف خود را تلاش های تست در خانه است که نشان داده اند کمی نشانه ای از این بیماری است.

برنامه های خود را برای تست در 19 چنین امکاناتی هستند که با هدف تلاش برای سر کردن نقاط به سرعت شناسایی و حاوی موارد است. در رابطه با ramped تا ظرفیت برای ردیابی تماس های از بیماران آن را به عنوان یک شرط مهم برای بازگشایی او اقتصاد است.

این هفته, پزشکی, حرفه ای led توسط دانشگاه واشنگتن دکتر Thuan Ong رفت اتاق توسط اتاق از طریق یک خانه سالمندان در بسیار هماهنگ باله swabbing و کیسه. در همه 115 ساکنان مورد آزمایش قرار گرفتند و نتایج آمد روز بعد به همه منفی — توسعه کشید که به سلامتی از تسهیلات کارکنان.

“یکی از بزرگترین ارزش های” Ong گفت: “برای گرفتن آن را قبل از آن گسترش می یابد.”

___

AP تحقیقی اخبار محقق سفت Herschaft در نیویورک کمک به این گزارش همراه با عکاس تد وارن و ژن گزارشگر جانسون در سیاتل خبرنگاران Candice چوی و جنیفر Peltz در نیویورک و هالی Ramer در کنکورد, New Hampshire. Sedensky گزارش از فیلادلفیا.

___

جزئیات AP جاری پوشش چگونه COVID-19 تأثیر است خانه های سالمندان و افراد مسن در ایالات متحده:

— خانه سالمندان شیوع وضع لخت مزمن مشکلات صنعت

— خانه سالمندان, عفونت افزایش مرگ و میر در میان مستند اقدامات

— خانه سالمندان مرگ و میر افزایش می یابد گذشته 3,600 در افزایش نگران کننده

— آمار مرگ و میر 45 در ویرجینیا مراقبت از خانه به نام ‘ویروس ‘ رویا’

— فدرال تحت فشار به عموم آهنگ خانه سالمندان شیوع

— ‘تحت محاصره’: ضعف بروکلین خانه مراقبت عوارض 55 مرده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>