$10,000 پاداش ارائه شده در آتلانتا کشته شدن 8 سال

آسوشیتد پرسآتلانتا (AP) — عکسبرداری مرگ یک دختر 8 ساله در آتلانتا باعث 10.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که مقام

توسط ATSHNEWS در 16 تیر 1399

آسوشیتد پرس

آتلانتا (AP) — عکسبرداری مرگ یک دختر 8 ساله در آتلانتا باعث 10.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که مقامات جستجو دوشنبه برای حداقل دو نفر که باز آتش در ماشین او سوار شد و در نزدیکی یک flashpoint از تظاهرات اخیر.

پلیس شناسایی دختر کشته شده در شنبه شب به عنوان Secoriea ترنر. و افسران بازگشت به صحنه در اواخر یکشنبه به بررسی یکی دیگر از تیراندازی قدم دور از جایی که Secoriea به ضرب گلوله کشته شد که سمت چپ یک شخص مرده در صحنه و دو نفر دیگر مجروح رسانه های خبری گزارش شده است.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به نام برای عدالت در Secoriea مرگ در طول عاطفی در کنفرانس خبری روز شنبه با دختر غم زده ،

"شما به ضرب گلوله کشته و یک کودک" شهردار گفت. "و فقط یک تیرانداز وجود دارد حداقل دو بورس است."

"شما نمی توانید سرزنش این افسر پلیس," او اضافه شده است. "شما نمی توانید می گویند این در مورد عدالت کیفری اصلاحات. این است که در مورد برخی از افراد حامل سلاح که به ضرب گلوله یک ماشین با یک دختر 8 ساله و کودک در ماشین برای چه؟"

"به اندازه کافی به اندازه کافی است" کف خود ادامه داد. "اگر شما می خواهید مردم به ما به طور جدی و شما نمی خواهید ما را به از دست دادن این جنبش ما نمی تواند از دست دادن هر یک از دیگر."

تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی وندی رستوران که در آن یک مرد سیاه و سفید Rayshard بروکس, کشته شد, یک افسر پلیس در ژوئن 12. فست فود خروجی بود و بعد از آن سوخته و منطقه است و پس از تبدیل شدن به یک سایت به صورت مکرر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

مقامات گفتند Secoriea بود در ماشین با مادر و دیگر بزرگسالان زمانی که راننده سعی کردم به درایو را از طریق به طور غیر قانونی قرار داده و موانع برای رسیدن به یک پارکینگ در این منطقه است. افراد مسلح مسدود کردن ورودی باز آتش در خودرو قابل توجه آن را چندین بار و قابل توجه کودک به پلیس گفت:. راننده در زمان Secoriea به آتلانتا مرکز پزشکی اما او زنده ماندن نیست.

"او تنها 8 سال" گفت: Charmaine ترنر. "او می شده اند در Tik Tok, رقص بر روی تلفن خود را فقط رو انجام دادم خوردن. ما درک سرخوردگی از Rayshard بروکس. ما نیست که هر چیزی برای انجام با آن. ما بی گناه است. عزیزم من معنی نیست که هیچ آسیبی."

این دختر فقط می خواستم به خانه به دیدن او عموزاده گفت: پدر Secoriya ویلیامسون.

"آنها می گویند Black lives matter," او گفت:. "شما کشته خود را."

پلیس منتشر می خواستم پوستر اعلام $10,000 پاداش. شهردار خواست هر کسی با اطلاعات به جلو آمده.

شهردار اشاره کرد که معترضان آسیب دیده بود Georgia State گشت ستاد در آتلانتا در یک حادثه جداگانه در اوایل یکشنبه. او گفت: این شهر 911 سیستم آب گرفتگی شد با تماس های شنبه است.

در علاوه بر این به تیراندازی در نزدیکی سوخته وندی رستوران آتلانتا پلیس گفت: دو نفر دیگر کشته شدند و بیش از 20 مجروح در تیراندازی و خشونت در طول تعطیلات آخر هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب