10 یادداشت از Red Sox اردوگاه تابستانی: Nathan Eovaldi تحت تاثیر قرار دادن اوایل

10 یادداشت از Red Sox اردوگاه تابستانی: Nathan Eovaldi تحت تاثیر قرار دادن اولیه – لوول خورشید

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399
10 یادداشت از Red Sox اردوگاه تابستانی: Nathan Eovaldi تحت تاثیر قرار دادن اولیه – لوول خورشید
  1. Red Sox پارچ Collin McHugh تعجب مدیر Ron Roenicke در Red Sox' اولین رسمی "اردوگاه تابستانی" تمرین روز جمعه با شرکت با سالم کوزه. McHugh که امضا شد و در ماه مارس است اما انتظار نمی رود تا آماده شود تا اواخر این فصل با توجه به offseason روش خود را در سمت راست آرنج است مطمئن شوید که اگر او می تواند آماده برای روز افتتاحیه در جولای 23, اما خوشبین است.
  2. McHugh درگیر در مذاکرات با بازیکنان و بستری او نا امید شد به صرف سه ماه مذاکره با صاحبان بر اساس یک فصل بدون طرفداران در غرفه تنها برای این تیم به پس از اعلام آنها در حال تلاش برای به دست آوردن طرفداران در غرفه این سال است. "اقتصادی انشعابات است که ما نوع اصلی رانندگی عامل در وسط این مذاکرات" او گفت:. "پس به شنیدن آنها می خواهند به طور بالقوه قرار داده و طرفداران در غرفه در برخی از نقطه در این فصل آن نوع از پرواز در صورت از محل که ما مذاکره شد ، به آن نقطه آن را کمی خسته کننده است."
  3. دانشجوی سال دوم infielder مایکل Chavis در حال تبدیل شدن به یک رسانه های اجتماعی ، پس از سفر به بوستون از ایالت فلوریدا Chavis مشترک رسانه های اجتماعی پست های جدید خود را قفل تنظیم. او suitemates با شخص دوم الکس Verdugo و گفت: او با بهره گیری از تلاش برای ارتباط با Red Sox طرفداران. "یک چیزی که من متوجه شده ام از این است که ببینید که چگونه بچه ها می رویم به استفاده از خلاقیت خود را به یا تعامل با طرفداران در راه های مختلف و یا برای نشان دادن نور های مختلف و یا تغییر روال خود را به روز به روز از جنبه های هم بیشتر آشنا یا فقط بیشتر سازگار برای این فصل است. من علاقه مند به دیدن و هیجان زده برای دیدن چگونه بچه ها خلاقیت می آید از طریق این زمان عجیب و غریب." https://twitter.com/MichaelChavis11/status/1279081330643525632?s=20
  4. Chavis که مشغول به کار در پایه دوم در روز جمعه شده بود در فورت مایرز در طول همه گیر و احساس می کند مانند او نوسان نخواهد بود زنگ زده در همه. "من قادر به کار کردن در این مجموعه تا زمانی که آن را تعطیل یک زن و شوهر از بار" او گفت:. "ما حتی آمار امروز و من احساس می کنم واقعا خوب در مورد که در آن من نوسان است و من احساس خوبی در مورد آنچه که من در آماده سازی برای این زمان. ... من از دست کمی از وزن نداشتن دسترسی به همان وزن ، فقط من حفظ شکل فیزیکی در حال اجرا و انجام هر آنچه که من می توانید تمرینات خود را در خانه pushups هر زمان که من در حال مرگ در Fortnite یا چیزی شبیه به آن. فقط چیزهای سرگرم کننده به در شکل باقی بماند و ماندن مشغول اند."
  5. Red Sox به نظر می رسد متعهد به پنج نفر شروع چرخش با وجود داشتن تنها دو بالاتر از متوسط استارت در کارکنان در Eduardo Rodriguez و ناتان Eovaldi با مارتین پرز در نقطه سوم و رقابت در چهارم و پنجم نقاط. "ما هنوز باز رقابت در چرخش" گفت: تبادل مربی دیو خار. "ما هنوز اضافی نقاط با 30 مرد فهرستی برای شروع ما باید برخی از انعطاف پذیری اگر ما می خواهید به انجام برخی از اضافی بچه ها رفتن با یک سنتی استارت در پنجمین نقطه کسانی که همه چیز مشخص شود. آنها برای grabs در حال حاضر." رایان وبر رهبر در clubhouse برای شماره 4 نقطه.
  6. یک بازیکن که در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از زنگ زدگی است و ناتان Eovaldi. "Nate به نظر می رسد بزرگ" بوش گفت. "من در تماس با او و هر کس دیگری در سراسر اخراج. او شده است پرتاب به یک شکارچی در یک هفتگی چرخش برای کمی در حالی که در حال حاضر. او ساخته شده تا کمی از رزین. او احساس می کند قوی به نظر می رسد خوب است. او آمد و در چند روز در اوایل این هفته پس من او را دیده ام پرتاب دو بار در حال حاضر. او آماده خواهید بود به صورت hitters خیلی زود و اسلاید به پنج روز چرخه. او همیشه قوی همیشه در شکل است."
  7. این نامشخص است که آیا یا نه رودریگز Eovaldi و پرز آماده برای رفتن خواهد بود در زمان برای روز افتتاحیه. "21 روز قطعا رفتن به دشوار برای شروع کوزه" گفت: مدیر Ron Roenicke. "آن را به سخت تر است. من فکر می کنم بین برنده های ما شما قادر خواهید بود به آنها را آماده و در زمان و به سادگی به خاطر آنها بوده است پرتاب bullpens در خانه آنها بوده است پرتاب یک زمین باز یافته برخی از بچه ها سه چهار بار در هفته. من خیلی اعتماد به نفس است که این تبادل در حال رفتن به آماده در اغل گاو یا حشم. بدیهی است که با شروع تبادل نگرانی."
  8. MLB بهترین بازیکن مایک ماهی قزل آلا, عناوین ساخته شده جمعه با پیشنهاد خود را که او ممکن است بازی کامل 2020 فصل است. همسر او باردار است. "راستش من هنوز هم احساس نمی کنم که راحت" ماهی قزل آلا به خبرنگاران گفت:. "جاوا باشد دشوار است. من باید خیلی با احتیاط این چند هفته آینده. من نمی خواهم برای تست مثبت است. من نمی خواهم به آن را به همسرم. این یک وضعیت دشوار ما هستید."
  9. MLB لغو 2020 همه ستاره بازی که قرار بود برگزار شد در ورزشگاه طفره زن در اواخر این ماه. داجرز اهدا شد 2022 All-Star Game به جای.
  10. داجرز صاحب استن Kasten گفت: این احتمال وجود دارد اکثر تیم ها را با استفاده از مصنوعی جمعیت سر و صدا برای تلویزیون اهداف این فصل است. Red Sox هنوز اعلام کرد چگونه آنها رسیدگی کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب