10 شاد محصولات به ایجاد مثبت فضای زندگی

ماندن در خانه در تمام طول روز با توجه به بحران کنونی می تواند به خستگی و عدم انگیزه برای ماندن هر کجا که شما ه

توسط ATSHNEWS در 19 خرداد 1399

ماندن در خانه در تمام طول روز با توجه به بحران کنونی می تواند به خستگی و عدم انگیزه برای ماندن هر کجا که شما هستند. فقدان تعامل اجتماعی نیست بالابر کسی ارواح, اما این بدان معنا نیست که باید از دست دادن تمام حس مثبت. این همه گیر جهانی نباید شما را پایین بیاورد بیشتر در حالی که شما امن در قرنطینه. رسیدن مثبت در راه های جایگزین کلیدی برای سالم ماندن در همان محل در تمام طول روز. این بدان معنا نیست که شما نیاز به اجرای به عوض کردن تمام خانه خود را به ایجاد یک داخل سالن بدنسازی, اتاق هتل و یا رفت و آمد مکرر-شایسته استخر. یک نگرش خوش بینانه دست یافتنی است با علاوه بر این از هر یک از این ده ارزان محصولات.

در اینجا ده بالا محصولات خود را حفظ شادی در خانه.

1. گرم, ماساژور پا

قیمت: $29.95

د-تاکید در یک سالن ماساژ برای تلفن های موبایل دارای اثر تسکین دهنده, اما شما می توانید به همان نتیجه را به خانه خود را با یک گرم ماساژور پا. آن را مناسب برای آوردن آرامش بخش ارتعاشات و گرما درمانی پس از ورزش و یا یک روز طولانی پر از ایستاده برای ساعت ها در پایان. با توجه به قرنطینه بیرون رفتن ممکن است یک گزینه اما این دستگاه به شما کمک کند آرامش در home به عنوان شما نشستن بر روی کامپیوتر شما انجام classwork از خانه و یا شما به عنوان دیده بان مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد.

2. تغییر رنگ اسانس منتشر

قیمت: $19.99

اتاق خواب خود را برای تجربه درمانی در خانه. با یک تغییر رنگ اسانس منتشر کننده شما احساس آرامش از طریق بینی خود را و چشم خود را در تمام اتاق. اسانس درمانی ثابت شده است به شادی از طریق بوی; بوی نفت مورد علاقه خود را می توانید خود را ضد عفونی دستگاه تنفسی و تحریک بینی و مغز است. رنگ تغییر به آرامش شما. "این ابزار ضروری است برای کسی که می خواهد به باد کردن و استراحت" گفت: دانشگاه کالیفرنیا ارواین فارغ التحصیلان سارا Yamamoto. "آروماتراپی است که گسترش در سراسر اتاق و ایجاد ثبات و آرامش در محیط." شما باید انواع مختلفی از روغن به از را انتخاب کنید برای کمک به شما در صفحه اصلی: روغن اسطوخودوس کمک می کند تا استرس را تسکین می دهد و باعث خواب خوب, روغن نعناع کمک می کند تا تنش را تسکین می دهد از سردرد و بسیاری دیگر.

3. تاکید کارت

قیمت: $16.19

هنگامی که شما برای اولین بار از خواب بیدار به یک پیام مثبت خود را بعد شروع می شود در سمت راست داشته باشید. این مشترک به احساس می کنید مثل شما به اندازه کافی به دلیل راه شما خودتان مقایسه کنید به همسالان خود. و یا شما ممکن است دریافت یک نمره بد در آزمون. و یا شما فقط نمی تواند انجام دهد تا پر در محل کار در یک روز خاص ساخت شما احساس می کنید نا امید و شکست خورده است. خواندن کارت صحبت می کند که به قلب خود را uplifts روح خود را و می تواند کمک به نوبه خود آن روزهای بد به بهتر هستند. "به عنوان دانشجویان ما از طریق رفتن خیلی استرس و افسردگی به صورت روزانه با ما, مدرسه کار و مسئولیت شخصی است که ما اغلب فراموش نکنید که برای تغذیه مثبت در ما" گفت: دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ ارشد Leyla Aktar. "عشق به خود بسیار مهم استبه خصوص اگر شما همیشه در حال غرق شدن در مدرسه کار می کنند و تقریبا هرگز به دیدن خانواده یا دوستان است." تاکید کارت اضافه کردن خوشحال یادداشت به زندگی ما روزانه زمانی که ما لازم نیست کسی به ما گفتن به چهره ما. حداقل شما می توانید یک پیام شیرین برای قرار دادن شما در مسیر بازگشت.

4. صورت خندان کلوچه پان

قیمت: $24.95

ساده فنجان قهوه و مطلوب دانه نوار را نباید تا اولین آیتم در منو های روزانه خود را. صبحانه لذت ببرید! وقتی که پخت و پز مورد علاقه خود را پنکیک آن را به یک لبخند به شما آمده است. این یک مبارک مکالمه بین خودتان و صبحانه خود را هنگامی که شما پنکیک شبیه شکلک های مورد علاقه خود. "شکلک کلوچه تابه طرح به بلند کردن مصرف کننده روح با ساخت ساده پنکیک گفت:" دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیلان Catharine جنسن. "لبخند در نان شیرین و پهن می شود crispier و گرمتر پس از hotcakes شد به درستی پخته شده." ترفند برای گرفتن بهترین پن کیک را با خمیر بیشتر از یک مایع قوام در حالی که نگه داشتن شعله در پایین. اگر شما لازم نیست که زمان زیادی را در دست خود این تابه شما اجازه می دهد برای آماده سازی هفت پنکیک در یک بار با بیشتر emojis از یک لبخند. عصبانی, قلب, چشم, winky, چروک, هیجان زده, و, خنده, گریه, چهره اضافه کردن حتی بیشتر حالات به صبحانه خود صفحه.

5. دست کرم به شکل پاندا

قیمت: $7.00

شایان ستایش کرم دست است که نشسته است بر ضد شما, میز و یا داخل کوله پشتی خود را فراهم می کند و رطوبت و یک بوی خوب و دوستی است. ساخته شده از عصاره و روغن زیتون و سبزی های عطر و بوی شما را به یکی دیگر از جهان است. "من دوست دارم پاندا دست کرم و لوسیون و عطر و بوی نور است که تحریک نمی بینی من به دلیل حساسیت بینی" گفت: دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج junior اولیویا Petcu. "من ترک من پاندا بر روی میز منآن را با این نسخهها کار به عنوان یک paperweight." در بالا از آن, پاندا همچنین اجازه می دهد تا شما را به انجام خوبی ها برای بشریت است. با هر خرید این محصول اهدا بخشی از درآمد حاصل به MISSING U کمپین برای محافظت از در معرض خطر حیوانات وحشی. در حال حاضر شما می توانید سهام تا در حیوانات مختلف طراحی مانند پری پنگوئن چنگ مهر و دلفین صورتی بدون احساس اضافی گناه با خرید دو برابر به عنوان یک کمک مالی.

6. چای حباب خواب بسته

etudehouse.com

در جهان امروز شما نمی توانید به مورد علاقه خود را boba فروشگاه به جرعه های مورد علاقه خود را شیر و چای و اما یک جایگزین وجود دارد با اتود خانه چای حباب خواب بسته است. قبل از رفتن به رختخواب شما می توانید در ماسک قرار داده و آرامش آن را به عنوان مرطوب و plumps پوست خود را به مدت یک شب. "چای حباب خواب بسته از اتود خانه مناسب برای مراقبت از خود جلسه است. دانستن که سه ماسک آمده در یک بسته مناسب برای برنامه ریزی شب از pampering در پیشبردگفت: Pasadena City College ارشد کاترین اضطراب سخت و ناگهانی. اگر شما در آنجا ماند تا برای یک شب طولانی انجام مقالات, برای تحصیل در رشته midterms نهایی و هیچ کس متوجه نخواهد شد چرا که شما را از خواب بیدار صبح روز بعد با یک نگاه تازه است.

7. Faux چوب کبریت

قیمت: $11.66

همانطور که شما باز کردن یک جعبه از این خلاق matchsticks آنها به معنای سوخته و فراموش شده است. هر faux چوب کبریت به ارمغان می آورد قابل حمل کلام, شادی, شادی را برای همیشه گرامی. آنها به منظور ارائه یک کمی روشنایی در یک سفر امن جعبه به عنوان شما احساس می کنید خودتان جوش تحت فشار و یا باعث نتیجه آزمون یا مضر, نظر, باز این faux قوطی کبریت و خواندن یک پیام مثبت برای بعد.

8. Northpoint سبد

قیمت: $13.75

پر کردن خانه خود را با نقل قول به ارمغان می آورد شاد vibes اما یک سبد روشن کلماتی که معنی ترین برای شما. خود را از کلمات مورد علاقه شخصی خود را با پیام خود, نقل قول, سخنان خود را با برنامه ریزی و حروف و اعداد و نمادها. نور تقویت این کلمات تاکید به ارمغان می آورد بهترین و زیبا ترین, نشاط بخشی, یادداشت برای خودتان. شما می توانید سبد روی میز خود و یا سوار آن را بر روی دیوار خود را. با باطری نور شما را بیشتر انرژی مثبت را به خانه خود را, اما شما همچنین می خواهید برخی از صرفه جویی در پول در صورتحساب برق خود را.

9. مینی بی سیم مهره بلندگوی بلوتوث

قیمت: $13.99

بازی آهنگ های مورد علاقه شما و یا تصویری لزوما بهترین کیفیت از طریق خود گوشی ساخته شده است در بلندگو–به خصوص اگر یکی از اعضای خانواده می خواهد به تماشای همراه با شما. این بلندگوی بلوتوث مینی متصل با هر دستگاه هوشمند و با واضح و تمیز صدا. بلوط شکل بلندگو ترکیبی از جنگلی زیبایی با تکنولوژی مدرن است. "با جمع و جور بلوط بلندگو, من به راحتی می توانید به ارمغان بیاورد موسیقی من در رفتن با من همه جا" گفت: دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس فارغ التحصیلان ژوزفین وانگ. "با توجه به همه گیر, اگر چه, این وسیله را از اتاق خواب به حمام به حیاط خلوت من." بلوط قابل شارژ عمر باتری در محدوده چهار تا شش ساعت در هر شارژ و قابل حمل زنجیر آویزان است و به راحتی در کوله پشتی و یا دوچرخه برای خانه و یا در سفر.

10. پین برگردان

قیمت: $9.95

پین برگردان کاملا فاصله کمی از شخصیت خود را در لباس های خود را برای گفتن یک داستان منحصر به فرد در مورد خود است. اضافه کردن یک پیام با پین برگردان فورا به ساز و برگ خود را شاد و تاب است. این پین در انواع رنگ ها و اندازه های مختلف شما می توانید آنها را با هر لباس در هر روز به remind خود را از خود چشم انداز مثبت در زندگی است. بهترین بخشی از یک پین برگردان یک پیام برای همه به عنوان خوانده شده. هر کس که می گذرد شما در خانه و یا پس از قرنطینه آنها ملزم به اظهار نظر و یا شروع یک گفتگو در مورد پیام خود را پین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب