10 کلاس UMD Terrapins باید به جلوگیری از

کالج مگزین | No comments

یکی از مهم ترین وظایف دانشگاه مریلند دانش آموزان است و مطمئنا انتخاب کلاس خود برنامه. از آنجا که برخی از کلاس ها برای پر کردن یک نیاز از دانش آموز دانشگاهی طرح کتاب و دیگران انتخابی دانش آموزان باید یک زمان سخت تصمیم گیری است که دوره های آموزشی برای ثبت نام در. این باعث سردرگمی در میان دانش آموزان و در نتیجه بدون راهنمایی مناسب دانش آموزان تا پایان ثبت نام در یک ساعت 8 صبح در کلاس درس فیزیک در روزهای جمعه. که می تواند به نگه داشتن چشم خود را باز در طول یک ساعت 8 صبح روز جمعه به هر حال ؟

برای جلوگیری از این درد مقعد, اشتباه, نگاهی به 10 کلاس UMD terrapins باید به جلوگیری از.

1. ارتباط نظریه و فرایند

UMD classes to avoid
giphy.com

در این دوره دانش آموزان در مورد یادگیری اجتماعی علمی نظریه های ارتباطات انسانی, اما مهمتر از همه چگونه برای ساخت خود نظریه های ارتباطات. چه چیزی باعث این دوره دشوار است سبک آموزش: unengaging و خسته کننده ارائه پاورپوینت با سخنرانی استاد کل 50 دقیقه. “من استاد آقای Kam Namkoong ساخته شده سخنرانی خود را یک نواخت گفت:” مهدیه بارنت ارتباطی عمده در دانشگاه مریلند. “آن را سخت به تمرکز بر. به عنوان یک نتیجه, من قادر به درک مفاهیم از کلاس به عنوان به خوبی به عنوان من قرار بود به. اگر من می تواند تغییر یک چیز در مورد این کلاس من را به سخنرانی جذاب تر و من از اساتید و TAs هماهنگ می شود و در همان صفحه که توضیح کلاس مفاهیم است.” معلم دستیاران به ندرت صحبت می کنند در طول زمان کلاس بنابراین شنیدن تنها یک صدا برای 50 دقیقه ثابت می کند خسته کننده برای دانش آموزان است.

2. مبانی فیزیک برای علوم زندگی من

UMD classes to avoid
giphy.com

وجود دارد خواهد بود یک “صفحه 10 از سخت ترین دوره های آموزشی” بدون علم ، مبانی فیزیک برای علوم زندگی می آموزد اساسی مکانیک از جمله نیروها و انرژی خواص ماده و ترمودینامیک انجام شده در معتبر بیولوژیکی زمینه. “شما آنلاین آزمونها و گزارش های آزمایشگاه و دلیل هر هفته آن است که تا قریب” گفت: Abdul Rehman یک مغز و اعصاب و فیزیولوژی عمده. “همچنین شما مجبور به صرف تقریبا 10 ساعت در هفته انجام مشق شبمن شوخی نیست. به صداقت, من به تغییر راه آنها اختصاص تکالیف وجود دارد چیزهای بیش از حد آنلاین.” علاوه بر این دانش آموزانی که در این دوره نیاز به پرداخت هزینه اضافی $50.00 هزینه برای آزمایشگاه مواد. Mhmm…به طور جدی ؟

3. مدلسازی ریاضی در زیست شناسی

UMD classes to avoid
giphy.com

“دانش آموزان خواهد آموخت که توانمند سازی تکنیک های ریاضی از طریق درک بیولوژیکی مدل” توضیح می دهد که البته توضیحات در Testudo. اما چه نوروبیولوژی و فیزیولوژی دانش آموزان فکر می کنم در این مورد ؟ “البته توضیحات دقیق است پس از آن با تمرکز بیشتر بر روی ساخت مدل با استفاده از ریاضی مانند جبر خطی و مشتقات جزئیکه به طور معمول pre-med دانش آموزان نیست و باید گفت: Arham علی یک دانش آموز در حال حاضر ثبت نام در این کلاس. “این افتخارات البته نه هر کس می تواند آن را و آن را یکی از یک نوع است.” دانش آموزان به شدت نشان می دهد اجتناب از این کلاس اگر شما نیاز به آن را!

4. حساب دیفرانسیل و انتگرال I, II و III

UMD classes to avoid
giphy.com

دانش آموزان گرفته اند که به حساب دیفرانسیل و انتگرال در کلاس های دبیرستان دانید که چقدر دردناک انتقال به دانشگاه حساب دیفرانسیل و انتگرال است. حتی اگر برخی از دانش آموزان دارای مهارت با اعداد و عملیات ریاضی, ریاضی در کالج ارائه یک سطح جدید مشکل تر از ریاضی در دبیرستان. از نقاشی بردار به حفظ فرمول ها و قضایای کلاس مطالب رو به افزایش است. آنچه که دانش آموزان یاد بگیرند که در حساب من دوباره ظاهر خواهد شد در حساب دیفرانسیل و انتگرال II و…. به همین دلیل برخی از دانش آموزان را نادیده می گیرند pre-calculus کلاس ها و ثبت نام در حساب من بدون توجه به محتوای دوره و پیچیدگی.

5. نظریه های ارتباطات میان فردی

UMD classes to avoid
giphy.com

مانند دوره نام نشان می دهد, نظریه های ارتباطات میان فردی حول محور یادگیری صرفا یک موضوع: نظریه های ارتباطات. دانش آموزان باید به عنوان خوانده شده کتاب ها و مقالات از ارتباط دانشمندان و آمد به کلاس آماده شده است. علاوه بر این کلاس دارای یک روش منحصر به فرد از دادن حضور و غیاب امتیاز; دانش آموزان را باید نوارهای کاغذی با انعکاس و یا سوال در مورد خوانش. اگر شما تا به حال در طرح به جست و خیز این کلاس فکر می کنم دوباره. آزمون محتوا می آید از آنچه استاد می گوید: در کلاس و شامل کتاب درسی فصل است. همراه با boresome, monologist سخنرانی سبک کلاس خواسته تلاش بیشتری از دانش آموزان که می خواهند یک کلاس خوب است.

6. سیاست آمریکا

UMD classes to avoid
giphy.com

این دوره ارائه می دهد یک مطالعه در عمق دولت آمریکا. این صدا ممکن است ساده از وجود دو حزب سیاسی اصلی, اما اجازه ندهید که این عنوان از دوره شما احمق. این دوره نه تنها تجزیه و تحلیل احزاب سیاسی در ایالات متحده, اما آن را تلاش برای درک “اقدام جمعی مشکلات” و چگونه دولت را تحت تاثیر قرار دانشجويان روزانه زندگی. “این ممکن است نگاه ساده از آن است که 100 البته سطح, اما آن را دشوار است به کار بردن مفاهیم تدریس شده در کلاس. اگر من تا به حال شانس تغییر چیزی از این دوره من را آزمون بر مبنای حفظ, مانند حفظ اصلاحات و یا صورتحساب اوا گفت:” غرفه های روزنامه نگاری عمده در دانشگاه مریلند. برای کسانی که علاقه مند در سیاست, دانش آموزان ممکن است مشکلات در انعکاس بر تاثیر سیاست بر زندگی خود.

7. الگوریتم

UMD classes to avoid
giphy.com

صرف نظر از عمده ترین دانش آموزان پیدا کردن آن به چالش کشیدن به کار بر روی نمودار و دیگر تکنیک های ریاضی. اما برای Computer Science majors, مصرف این کلاس الزامی است. کلاس می آموزد پیچیدگی برخی از ابتدایی الگوریتم های مربوط به مرتب سازی و نمودار درختان و ترکیبیات (چگونه تعدادی از چیزهایی که ممکن است احتمالا در ارتباط و با هم مخلوط). “اکثر کلاس شرایط مبهم که باعث می شود امتحانات سخت گفت:” گیدو Ambasz یک علم کامپیوتر عمده در دانشگاه مریلند. “سخنرانی خوب است و من احساس راحت در کلاس, اما چه چیزی باعث این کلاس سخت هستند و امتحانات, از آنجا که اکثر سوالات در حال استفاده از دانش از سخنرانی. اگر شما نمی توجه در کلاس شما محکوم به فنا هستند.” این کلاس a z-البته نیاز نیست توصیه می شود کتاب درسی بنابراین حداقل دانش آموزان صرف پول در کلاس مواد.

8. اصول حسابداری من

UMD classes to avoid
giphy.com

کلاس معرفی دانش آموزان به پایه تئوری و تکنیک های معاصر حسابداری مالی. “من می خواستم به دو عمده در بازاریابی, بنابراین من تا به حال به حسابداری به رابرت حسين اسمیت دانشکده کسب و کار” گفت: نیکی کینگ رشته حسابداری در دانشگاه مریلند. نه تنها مواد سخت اما استاد سخنرانی واقعا سریع است. او وحشتناک بود در توضیح مفاهیم است.” برای کسب و کار رشته های این دوره خواهد بود یک فرشته نگهبان از محتوای دوره همپوشانی با اکثر کلاس های حسابداری.

9. روش های تحقیق در ارتباطات

UMD classes to avoid
giphy.com

یکی از سخت ترین دوره های آموزشی در ارتباط بخش روش های تحقیق در ارتباطات متشکل از یک دورۀ یک نهایی و نهایی مقاله است. هیچ چیز غیر عادی مناسب است ؟ خب نهایی کاغذ باعث می شود این دوره شدید ترین. آن را شامل یک سری از تکالیف است که دانش آموزان باید به نوبه خود در به عنوان ترم می رود. این مقاله نیاز به دانش آموزان به خود را ایجاد ارتباط نظریه و آزمون آن با استفاده از روش تحقیق (به عنوان مثال نظرسنجی آزمایش و مانند آن). البته در مجموع به ارزش 350 امتیاز نهایی با کاغذ ترم و پايان ترم با وزن هر کدام 100 امتیاز. این به چه معنی است ؟ شکست یکی از سه تکالیف و شما خواهد شد به طور خودکار کسر 100 امتیاز. در نهایت دانش آموزان, کسب درآمد باقی مانده 50 امتیاز از مشق شب خود را و بحث در مورد سوالات.

10. سیستم عامل

UMD classes to avoid
giphy.com

برخی از دانش آموزان در نظر گرفتن این دوره به عنوان حیاتی ترین دوره برای Computer Science majors. در سیستم عامل های دانش آموزان در یادگیری مباحث ضروری در مورد عمده خود را مانند multiprogramming. این دوره نیاز به دو پیش نیاز و گرفته نمی تواند بدون کسب اجازه از CMSC بخش. به عبارت دیگر ثبت نام در این کلاس در حال حاضر ارائه دانش آموزان با یک چالش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>