1 مرد مرده 11 نفر زخمی در مینیاپولیس تیراندازی

مینیاپولیس (AP) — یک مرد مرده است و 11 نفر دچار غیر تهدید کننده زندگی زخم در یک تیراندازی در مینیاپولیس پلیس و

توسط ATSHNEWS در 1 تیر 1399

مینیاپولیس (AP) — یک مرد مرده است و 11 نفر دچار غیر تهدید کننده زندگی زخم در یک تیراندازی در مینیاپولیس پلیس وجود دارد گفت: در اوایل یکشنبه.

مینیاپولیس پلیس تا به حال برای اولین بار گفت: 10 نفر ضرب گلوله کشته شده بود با "مختلف سطح شدت صدمات" اما تجدید نظر در کل خود را در یک صدای جیر جیر ارسال شده فقط بعد از ساعت 3 صبح

نام و سن متوفی نیست بلافاصله منتشر شد و آن را روشن نیست که آیا کسی را بازداشت گرفته شد.

اولیه جیر از مینیاپولیس پلیس توصیه های عمومی برای جلوگیری از این منطقه در بالای شهر مینیاپولیس. آدرس ارائه شده مربوط به یک منطقه تجاری در نزدیکی نقطه عطفی را در بالای شهر تئاتر و چندین کافه ها و رستوران ها. مینه سوتا شروع اجازه می دهد کافه ها و رستوران ها برای بازگشایی با خدمات محدود در ژوئن 1 بعد از شش هفته از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد ویندوز در تئاتر و یکی دیگر از نمای شات.

فریاد شد صداتون در عکس های ارسال شده برای Facebook است که نشان داد پس در صحنه است. کوچک جمعیت از مردم جمع شده بودند با برخی از دولا بیش از قربانیان دروغ گفتن در پیاده رو قبل از پلیس دوچرخه نشان داد تا به حضور آنها. براشهای خون قابل مشاهده بودند در پیاده رو پس از قربانیان گرفته شده بودند به بیمارستان های محلی.

این منطقه در حدود 3 مایل (5 کیلومتر) غرب مینیاپولیس تجاری منطقه و محله برخورد با شورش در پی جورج فلوید را مارس 25 مرگ پس از دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس.

فلوید از مرگ برانگیخته حرکت به تعمیرات اساسی مینیاپولیس اداره پلیس با اکثریت اعضای شورای شهر حمایت و پشتیبانی برای از بین بردن یک گروه است که بسیاری از فعالان جامعه باید به نام وحشیانه و نژادپرستانه. که باعث مقاومت مواجه از مخالفان که سوال چگونه شهروندان خواهد بود محافظت از جرم و جنایت خشونت آمیز. حتی تهاجمی ترین طرفداران برای تغییر باید اذعان کرد این چند ماه دور و آنها هنوز مطمئن شوید که چه آن را مانند نگاه کنید.

تماس و ایمیل به مینیاپولیس پلیس به دنبال کسب اطلاعات بیشتر نبودند بلافاصله بازگشت. اطلاعات بیشتر نبودند فورا در دسترس است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب