1.9 میلیون دنبال بیکاری کمک حتی به عنوان reopenings آهسته اخراج

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن (AP) — نزدیک به 1.9 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته

توسط ATSHNEWS در 15 خرداد 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — نزدیک به 1.9 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته شواهدی وجود دارد که بسیاری از کارفرمایان هنوز برش مشاغل حتی به عنوان تدریجی بازگشایی کسب و کار کاهش پیدا کرده است و با سرعت از اخراج.

تعداد کل افرادی که در حال دریافت بیکاری کمک اندکی افزایش یافت و به 21.5 میلیون دلار را از یک قله نزدیک به 25 میلیون دو هفته پیش اما هنوز هم در طول تاریخ در سطح بالا. این نشان می دهد که پراکنده rehiring است جبران تنها برخی از جریان اخراج با اقتصاد فرو رفته در رکود است. پنج شنبه آخرین هفته شماره از وزارت کار است که هنوز هم بیش از دو برابر رکورد غالب است که قبل از شیوع ویروسی.

هنوز هم تعداد زیادی از مردم اعمال می شود که برای منافع هفته گذشته مشخص نهم مستقیم کاهش از برنامه های مشخصی در اواسط ماه مارس. بازار کار بحران که باعث شد coronavirus ممکن است ظرف به عنوان بیشتر شرکت تماس حداقل برخی از کارمندان سابق بازگشت به کار.

بسیاری از اقتصاددانان گفت: آنها نا امید شدند هر چند که تعدادی از اولین برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک و تعداد افراد دریافت مزایای باقی می ماند بالا است. و 15 متحده هنوز هم نیست گزارش تعداد خود اشتغالی و قرارداد کارگران که اعمال می شود برای کمک به این معنی است که اطلاعات ناقص است.

"سوال بزرگ این است که آیا میلیون ها هنوز هم برای پر کردن بیکاری با توجه به جداسازی رخ داده است که چندی پیش و یا به دلیل جداسازی هنوز هم اتفاق می افتد امروز" گفت: آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork. "دومی به مراتب بیشتر مشکل ساز" از آنجا که این امر نقطه به نقطه در حال انجام کسب و کار تعطیلی و کاهش.

مردم کمتر به دنبال بیکاری کمک های اولیه در هفته گذشته در 47 ایالت و واشنگتن دی سی در حالی که تعدادی گل رز فقط در کالیفرنیا و فلوریدا و می سی سی پی. تعداد کل مردم دریافت کمک کاهش یافت و در 37 متحده و در سی و افزایش در 13 متحده است.

برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در حال سقوط در ایالات متحده است که تا به حال بازگشایی کسب و کار خود را در اوایل مانند گرجستان و تگزاس و نیز کاهش در کسانی که هنوز در اوایل بازگشایی روند مانند نیویورک و ماساچوست است.

با همه کشورها در روند به تدریج بازگشایی برای کسب و کار بیشتر مصرف کنندگان شروع به بازگشت به رستوران و فروشگاه و سالن مو. که روند افزایش هزینه های مصرف کننده از بسیار سطح پایین است و به احتمال زیاد تشویق برخی از شرکت ها برای استخدام دوباره.

علاوه بر این گذاشته و کارکنان اعمال می شود که برای منافع هفته گذشته 623,000 دیگران به دنبال بیکاری کمک یک برنامه جدید برای خود اشتغالی و فرفره کارگران که در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری برای اولین بار. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در داده ها به طور کلی.

این آمار و ارقام می آیند یک روز قبل از دولت شغل گزارش ممکن است که انتظار می رود نشان می دهد که کارفرمایان کاهش 8 میلیون شغل در ماه گذشته که نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد از 14.7 درصد به 19.8%. اگر این پیش بینی اثبات دقیق این امر به این معنی است که نزدیک به 30 میلیون نفر شغل از دست داده اند پس از شیوع ویروسی شدت در ماه مارس و افزایش بیکاری خود رسیده و به بالاترین نقطه از زمان رکود بزرگ.

از اواسط ماه مارس 42.7 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری. نه همه آنها هنوز بیکار است ، برخی از آنها از آنجا بوده است rehired. و برخی از گذاشته شدن مردم معلوم ظ تکراری برنامه های کاربردی برای مزایای آنها به عنوان تلاش بی حالت بیکاری سیستم.

پنج شنبه گزارش نشده بود تحت تاثیر این اعتراضات بیش از کشتن جورج فلوید است که در روزهای اخیر مجبور برخی از عمده فروشان و کسب و کارهای کوچک به دلیل آن را پوشش می دهد و ادعا می کند پرونده تنها از طریق 30 مه. اما برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند که برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری می تواند در هفته آینده گزارش بازتاب تعطیلی کسب و کار در میان اعتراضات و پراکنده خرابکاری.

"این را به پا زدن تا ادعای دوباره گفت:" جین Oates سابق وزارت کار رسمی.

عمق کاهش شغل از ویروس مجبور گسترده shutdown از کسب و کار نشان دهنده یک اقتصاد را فلج کرده است بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. اقتصاد به معنای کاهش در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه در نرخ سالانه نزدیک به 40 درصد است. خواهد بود که تا کنون بدترین سه ماهه انقباض در ضبط.

هنوز زمان واقعی اطلاعات خصوصی بر روی رفتار مصرف کننده است و نشان می دهد که اقتصاد این است که به تدریج احیای. کارت اعتباری و بدهی هزینه های ردیابی شده توسط چیس بانک نشان می دهد که هزینه های مصرف کننده هر چند تقریبا مسطح هفته گذشته دوباره از آن نقطه کم در اواسط ماه مارس بود که آن را 40 درصد کمتر از سال پیش سطح. در حال حاضر آن است که به پایین 20 درصد از یک سال پیش.

اقتصاددانان هشدار می دهند که اکثر آمریکایی ها نیاز به احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد بازگشت به سابق خود عادات خرید, سفر و غذا خوردن قبل از اقتصاد می تواند به حفظ هر گونه بهبود معنی داری. که به احتمال زیاد نیاز به در دسترس بودن واکسن و یا یک افزایش قابل توجهی در تست.

"آنچه که واقعا در رفتن به حرکت سوزن اقتصادی است که مصرف کنندگان و کسب و کار احساس راحتی دوباره درگیر شدن با اقتصاد راه آنها قبل از COVID-19" گفت: آدم Kamins ارشد منطقه ای اقتصاد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

برخی از کسب و کار است که بازگشایی دیده می شود تنها تعداد محدودی از مشتریان تا کنون.

در چاتانوگا تنسی Nneka Ijeoma از دست داده و کار خود را به عنوان یک متصدی بار در یک ویسکی بار زمانی که آن را بسته در ماه مارس است. هر چند این بار به بازگشایی آن rehired تنها دو تا از آن 17 کارکنان. در ضمن Ijeoma دریافت 275 دلار در دولت مزایای بیکاری در هفته به علاوه 600 دلار در هفته در فدرال مزایای

"ما صادقانه بنابراین به برکت که او گفت:" از دولت فدرال کمک های که منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. "من نمی باید قادر به گرفتن شده است در $275."

او مشتاق به بازگشت به کار و برای رفتن به مدرسه در پاییز به پایان خود مدرک دانشگاهی. در عین حال او همیشه در نظر گرفته عهد بوق به عنوان یک دراز مدت فرصت است.

"من همیشه فکر می کردم من می تواند کار در مهمان نوازی برای همیشه" او گفت:. "من فکر کردم آن را اثبات رکود اقتصادی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب