نحوه راه اندازی یک برند مد: راهنمای مرحله به مرحله راه اندازی یک برند موفق مد

هر مارک نمادی داستان اصلی دارد. یک خط لباس که ممکن است بر فروشگاههای امروزی حاکم باشد ، ممکن است به عنوان یک کار کوچک از اتاق نشیمن یک طراح مد تازه شروع شود. با وجود راه اندازی خط لباس شخصی شما ، به لطف تجارت الکترونیکی و بازاریابی آنلاین ، چالش برانگیز است ، فقط ممکن است یک مارک تجاری شروع شده در یک فروشگاه اینترنتی کوچک به یک برند پوشاک و محبوب در سراسر کشور تبدیل شود. خرید مانتو ارزان
پرش به بخش
3 مورد ضروری که باید قبل از شروع یک برند مد در نظر بگیرید
نحوه راه اندازی یک برند مد در 10 مرحله: راهنمای گام به گام
آیا می خواهید برند شخصی خود را شروع کنید؟
درباره MasterClass آنا وینتور بیشتر بیاموزید خرید مانتو ارزان
آنا وینتور خلاقیت و رهبری را آموزش می دهد
آنا وینتور به دنیای خود دسترسی بی سابقه ای می دهد و به شما می آموزد چگونه با دید و خلاقیت و بدون عذرخواهی رهبری کنید.

بیشتر بدانید
3 مورد ضروری که باید قبل از شروع یک برند مد در نظر بگیرید
از دانا کاران گرفته تا ورا وانگ گرفته تا پیج آدامز گلر ، طراحان بزرگ مد فقط استعدادهای بصری نیستند: آنها همچنین کارآفرینان محور هستند.

شروع یک کار خط تولید لباس ، عدالت شگرف فوق العاده ای به خود می گیرد.
بدون شک چالش ها بوجود می آیند ، خصوصاً اگر اولین بار است که یک تجارت را شروع می کنید.
این بدان معنا نیست که شما نباید از اشتیاق خود پیروی کنید. اگر می دانید خانه شما در صنعت مد است ، به خودتان مدیون هستید که هر کاری ممکن انجام دهید تا خط لباس خود را به واقعیت تبدیل کنید.
پخش کننده ویدیو در حال بارگیری است.

با یکی از مربیان جدید خود ملاقات کنید
اشتیاق خود را با کلاسهای آنلاین که توسط سرآشپزها ، نویسندگان و مجریان برنده جوایز آموزش داده می شود ، دنبال کنید. با 90 ساعت درس ، شما هرگز متوقف نمی شوید.

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید
نحوه راه اندازی یک برند مد در 10 مرحله: راهنمای گام به گام
مارک های بزرگ صنعت پوشاک به شکلی متناسب با هم جمع نمی شدند. حتی وقتی آزمایش و خطا درگیر بود ، این مارک ها تقریباً به طور قطع از یک برنامه تجاری پیروی می کردند و با سرعت پایدار خرید مانتو ارزان به مقیاس خود ادامه می دادند. از این راهنمای گام به گام به عنوان روشی برای کمک به ساختار مدل کسب و کار خود استفاده کنید.

برای شروع سفرهای تجاری خود ، برای قله ها و دره ها آماده شوید. راه اندازی یک شرکت جدید از ابتدا هرگز آسان نیست ، اما مطمئناً ممکن است. به یاد داشته باشید که همه مارک های نمادی امروز در جایی شروع به کار کرده اند.

نیاز را در بازار شناسایی کنید. یک خط لباس موفق به لطف طراح بنیانگذار آن موفق نخواهد شد. به یک طاقچه در بازار فکر کنید که در حال حاضر پر نشده است. آیا این تی شرت است که در مواقع رسمی می توان آن را پوشید؟ آیا این یک خط از کاپوت است که با تمسخر منحنی های کسی را برجسته می کند؟ متوجه شوید چه کالایی باید وجود داشته باشد که در حال حاضر توسط یک شرکت بزرگ پوشاک ارائه نمی شود.
تهیه یک برنامه تجاری. این امر به عنوان یک طراح مد و تولید کننده لباس ، کل سفر شما را راهنمایی می کند. از خود بپرسید: هدف نهایی من برای این محصول چیست؟ آیا می خواهم یک نام تجاری باشم که در Nordstrom و Macy’s فروخته می شود؟ آیا می خواهم برای شرکتی مانند Target یا H&M یک مارک خصوصی برچسب ایجاد کنم؟ آیا می خواهم یک برند برتر را تولید کنم که در بوتیک در خیابان ملووزس در LA یا SoHo در شهر نیویورک فروخته شود؟ هدف خود را مشخص کنید و در ساخت مارک خود آن را در ذهن خود حفظ کنید.
مخاطب مورد نظر خود را مشخص کنید. این مرحله با شماره یک تقریباً همزمان است. هدف شما فقط شناسایی کالای پوششی نیست که باید وجود داشته باشد بلکه هدف بازار مصرف کنندگان برای آن محصول است. از این گذشته ، اگر فاقد مشتری بالقوه باشد ، طراحی درخشان کم کاربرد است. جوانب مثبت و منفی در مورد هدفگذاری جمعیتی خاص را در نظر بگیرید. به عنوان مثال خرید مانتو ارزان ، جوانان تمایل دارند که دارای سبکی باشند و ممکن است پذیرش بیشتری در بازاریابی آنلاین و گفتن به دهان داشته باشند ، اما ممکن است منابع مالی محدودی نیز داشته باشند. مشتریان میانسال ممکن است بتوانند از قیمت بالاتری برخوردار شوند ، اما ممکن است کمتر به سبک توجه داشته باشند و از قبل به هویت تجاری موجود وفادار باشند.
شروع به طراحی کنید. احتمالاً ، این امتیاز شماست ، و بنابراین این شانس شما برای درخشش خلاقانه است. اولین مجموعه ای که شما به بازار عرضه می کنید چیزهای زیادی درباره شما به عنوان یک طراح می گوید ، بنابراین مطمئن شوید که در حال ساختن مواردی هستید که خوشحال می شوید به عنوان خرید مانتو ارزان کارت تلفن خود به جلو بروید. در عین حال ، به طور عملی فکر کنید. آنچه شما طراحی می کنید باید با روشی مقرون به صرفه تولید شود. یک طراح مد موفق همیشه ترکیبی از ایده آل و دست یافتنی است.
تولید کننده لباس پیدا کنید اگر قصد تهیه منابع ، برش و دوختن تمام مواد خود توسط خودتان را ندارید ، به یک شریک تولید نیاز خواهید داشت. این می تواند به معنی هر تعداد چیز باشد. شاید شما هستید

منبع : https://plink.ir/58bs1

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید