فلش اخبار: تبدیل شدن به یک طراح و یا طراح مد حرفه ای است که نه تنها حرفه ای است که اجازه می دهد تا شما را به دنبال شور و شوق خود را برای مد است. نخبگان دنیای مد, روزنامه نگاری به عنوان ستون فقرات مد, صنعت, اطلاع رسانی در جهان در آخرین روند و سبک و در خدمت مستقیما از باند فرودگاه و فرش قرمز.

پر زرق و برق در خارج اما سخت در داخل, در اینجا شکست از آنچه که شما نیاز به تبدیل شدن به بعدی Anna Wintour.

پس آن چه می کشد ؟

giphy.com

برای اینکه یک داستان کوتاه و یک راهنمای گام به گام به یک موفقیت حرفه ای در روزنامه نگاری مد به سادگی وجود ندارد. بر خلاف بسیاری از حرفه های دیگر هیچ اضافی به تحصیل و یا گواهی نامه های مورد نیاز که می تواند تسکین و یا استرس زا باشد. برای مثال در مسیر تبدیل شدن به یک دکتر شما از کارشناسی به دانشکده پزشکی به اقامت و عملا تضمین شده یک شغل ثابت خود را پس از اجباری از 12 سال تحصیل در آموزش و استرس ناشی از بحران. اما هنگامی که شما خارج از کارشناسی روزنامه نگاری مد شما می اندازد به پایان عمیق و yells ‘موفق’. عشق از آزادی خلاق همراه با قیمت نداشتن رویای خود را موقعیت در انتظار شما پس از فارغ التحصیلی. اما افسوس که به دنبال حرفه ای به سادگی به معنی ترکیبی از کار سخت به دست آوردن تجربه ساخت یک نمونه کارها به طور مداوم و یادگیری به عنوان شما بروید.

در حالی که نه کاملا اجباری داشتن در رشته روزنامه نگاری به زبان انگلیسی و یا یک درجه از یک مدرسه مد در نهایت به شما می دهد یک فرصت بهتر بودن مطلوب متقاضی. کالج همچنین اجازه می دهد تا بهینه شبکه های فرصت و تجربه از نوشتن برای پردیس نشریات است که مسلما مهم ترین جنبه های پیدا کردن موفقیت به عنوان یک مد نگار. “من می خواستم به کار در یک مجله مد و من می دانستم که من می تواند در رقابت با افراد با ارتباطات بیشتر و بیشتر چشمگیر رزومه بنابراین من سعی کردم به همان اندازه تجربه به من می گفت:” کلسی Steigman, Illinois State University آلوم و ارشد ویرایشگر سبک در Seventeen Magazine. “من شروع به نوشتن مد امکانات برای روزنامه مدرسه و کار من راه را تا به ویژگی های ویرایشگر که به من کمک کرد من اولین کارورزی – سرمقاله موقعیت در Seventeen.com.” کالج ارائه می دهد و منابع خود را برای ساخت استخدام درخواست تجدید نظر نه فقط یک درجه.

که در آن شما باید شروع کنم ؟

giphy.com

نکته مهم به یاد داشته باشید که عدم مانع کارآموزی در برخی از عظیم انتشار حق کردن خفاش معنا نیست که شما یک شکست مطلق است. در واقع مایل به دنبال کردن این مسیر شغلی مستقیم از دبیرستان است نه اجباری گام به سوی موفقیت. “در 37, من تصمیم گرفتم که زمان مناسب بود به تجربه خودم در عکاسی از طریق آموزش و پرورش یک بار دیگر و بنابراین من تصمیم به درخواست برای دانشگاه ثبت نام به دانشگاه نورویچ از هنر عکاسی B. A. دوره” گفت: مد مستقل عکاس خبری کری در حلقه. “این نقطه من همچنین می خواهم به انجام برخی از آموزش به عنوان مو و آرایش هنرمند. این به نظر می رسید با ثبات تر راه برای به دست آوردن یک زندگی از عکاسی است.” دنیای مد همیشه باید در مورد نوشته یا عکس به عنوان طولانی به عنوان شما ایستادگی خود را با توانایی ها و جرقه های خلاقخود را شروع و نقطه پایان نیست همه همه برای یک کارفرما تمایل به شما ارائه می دهد ،

اما چگونه می توانم شما حتی می توانید در هر نقطه به استخدام شما در وهله اول ؟ خود را قابل اعتماد و ضروری نمونه کارها ، این که آیا شما ایجاد یک وبلاگ مد یک فایل از عکاسی خود و یا کلیپ از پردیس, انتشار این مجموعه را تبدیل به بهترین دوست شما با توجه به آنچه در مسیر خاص شما می خواهید به دنبال در صنعت. “من فکر می کنم این همه در مورد ارائه در واقع” گفت: حلقه. “این فوق العاده است که یک نمونه از برخي قاعدههاي كلي اما نشان می دهد که شما مشتاق در مورد داستان شما نوشته اید و یا محل کار شما به اتمام است چه خواهد ایستادگی کردن به هر کارگزینی و یا استخدام مدیر است.” نمونه کارها خود را به طور طبیعی رشد خود را از طریق شغل های مختلف و موقعیت های که در نهایت در خدمت به عنوان کلیدی برای بقیه زندگی حرفه ای خود را. شما نمی توانید با کف دست زدن مدرک لیسانس خود را در یک کارفرما میز و می گویند “من خوب هستم.”

چه این کار واقعا دوست دارم ؟

اجازه دهید بحث در مورد پول

giphy.com

متوسط مد نگار حقوق و دستمزد می افتد در پایین $40,000 محدوده. اما بسیاری از عوامل وزن به شما پرداخت توجه خاص نوع شغل. کارکنان نویسندگان و سردبیران و عکاسان خبری و رسانه های اجتماعی مدیران تا حد زیادی متفاوت درآمد. مثلا Editor-in-Chief بدیهی است که موانع کمی بیشتر خمیر از موقعیت این شرکت در حال اجرا را Instagram و توییتر حساب. همچنین کارفرمای خود و موقعیت بسیار مهم هستند به عنوان کار برای انتشار عمده ای در نیویورک به احتمال زیاد منجر به یک کمی بیشتر موفقیت از در حال اجرا یک وبلاگ مستقل از اتاق خواب خود را در Podunk, Ohio. عنوان مد نگار عظیم چتر با بسیاری از مواضع و مسیرهای تحت پوشش ساخت خاص حقوق و دستمزد دشوار است به دقت اشاره کردن.

قطعا نه و نه پنج

giphy.com

اگر شما به دنبال یک برنامه سازگار با قابل پیش بینی ساعت مد, روزنامه نگاری ممکن است تا کوچه شما. به طور کلی این برنامه ثابت می شود همخوانی ندارد و تا حدودی گیج کننده است. چرا که این کار بسیار به انجام این کار با نگه داشتن تا با روند و حضور را نشان می دهد زمان های خاصی از سال هستند بسیار شلوغ تر از دیگران است. برای مثال مقدار مجنون از نشان می دهد و فشار حوادث در طول هفته مد ارائه می دهد درست جنون. در حالی که نشریات به شما نسبتا قابل پیش بینی از جمله وظایف به عنوان یک تعداد معینی از مقالات برای انتشار در هفته و یا حضور در جلسات تیم اکثر کار گرایش به situationally و فصلی بر اساس, و یا خود رانده اگر شما مستقل کارگر. دنیای مد و فرهنگ پاپ بسیار در هم تنیده است که به طور مداوم فراهم می کند داستان های جدید در آنچه که مشهور به پوشیدن و یا طراحی. مد متوقف نمی شود در حال تحول بنابراین شما هرگز متوقف.

با توجه به ارتباط مستقیم با بسیاری از در حال تکامل جنبه های فرهنگ پاپ و جامعه به طور کلی این شاخه از نوشتن ثابت می شود منحصر به فرد به چالش کشیدن. “سخت ترین بخش از داشتن یک مد کار نوشتن به طور خاص و نه فقط هر کار نوشتن است که نیاز به حرکت با شوق و ذوق نوشتن در مورد لباس دوران سخت در جهان ما” گفت: مد ویرایشگر در POPSUGAR سارا Wasilak. “آن نشده است آسان به نظر مد, مقاله, مهم ترین چیزی که من به لیست کارهای هر روز هنگامی که جهان ما رو به یک بیماری همه گیر و بی عدالتی اجتماعی. نیاز به پیکربندی مجدد لنز و روش نوشتن مطالب در یک نور متفاوت است قطعا به چالش کشیدن اما این احساس خوب زمانی که شما متوجه آن را نه تنها قابل کنترل است اما نشاط بخشی به دیگران است.” تنظیم به جهان وقایع کنونی می تواند سرگرم کننده و طراوت بلکه شدید در زمان.

نشستن در یک دفتر كارتان? سخت عبور

giphy.com

جهان به عنوان دفتر خود را. شما ممکن است یک دفتر ستاد است که عمل به عنوان یک نوع از صفحه اصلی پایگاه, اما شما می توانید بدیهی است که نوشتن از هر نقطه. به عنوان یک عکاس خبری شما به طور مداوم تا پایان در شاخه های مختلف را نشان می دهد و در مکان های مختلف. شما هرگز نمی دانید که در آن شما باید برای رفتن به مصاحبه با کسی و یا جایی که شما ارسال می شود برای نشان دادن و یا روابط عمومی رویداد.

روزنامه نگاری نمی مرگ ؟

giphy.com

نمی افتد برای تمام “روزنامه نگاری در حال مرگ است” حیله. روزنامه نگاری مد و رشد رسانه های دیجیتال رفتن دست در دست با تغییر کمک به این صنعت شکوفا در سیستم عامل جدید. رسانه های اجتماعی ستاره ها و لیست افراد مشهور دریافت دعوت برای ترویج و طراحان خود را به میلیون ها نفر از پیروان به علاوه مجلات آنلاین و پروفایل اجازه می دهد تا برای آسان تر عموم مردم تعامل به ویژه هنگامی که به دنبال در عکس های از شاخه و یا نشان می دهد. من شخصا دنبال یک تن از نشریات مد در Instagram, اما به ندرت انتخاب کنید تا یکی از واقعی خود را چاپ شده در مجلات است. بنابراین شما در واقع شکستن به میدان در یک تحول هنوز زمان ایده آل.

سه بزرگ

giphy.com

استثنایی مهارت های ارتباطی

مصاحبه ها و شبکه: دو جنبه های عمده روزنامه نگاری مد از مد واقعی. شما نمی تواند مولد بدون اینکه مهارت ارتباط برقرار. در این زمینه خواستار مشتاق خود advocation به موفقیتصحبت کردن برای خود و دانستن اینکه چگونه به رویکرد آینده کارفرمایان دروغ گفتن در ریشه موفقیت است.

Personability

در بسیاری از مشاغل و حتی گسترده تر از جنبه های زندگی انسان دوست داشتنی فردی در نهایت کمک می کند تا حرکت شما رو به جلو است. کسی که می خواهد به کار در کنار کسی که آنها نمی لذت بردن از بودن در اطراف ؟ به دلیل موفقیت در مد نگاری صنعت به شدت وزن در ارتباطات شخصیبودن شخصیت را بیش از کمک به شما کار زمین. آن را نیز ایجاد انگیزه در مردم برای به یاد داشته باشید شما و گسترش رزومه کاری خود را از طریق توصیه.

خلاق و با جزئیات گرا چشم

خلاقیت ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما این اهمیت می تواند هرگز بیش از حد. یک چشم برای ابتلا به آینده روند قبل از تلقی جریان اصلی توجه ترین minuet جزئیات ساز و برگ و بدیهی است که داشتن یک استثنایی و در عین حال منحصر به فرد طعم مد هستند جزء اصلی جنبه های تامین امنیت ، این صفات را به نمونه کارها خود را قوی تر که منجر به اتصالات و بعد بوم! کار در دامان خود را (و نه دقیقا اما شما نقطه دریافت کنید).

حالا که شما یک متخصص در دنبال مد نگاری (نوع) سر به جهان با حکیم کلمات Coco Chanel در حافظه خود را: “به منظور غیر قابل تعویض ما باید همیشه متفاوت خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de