نامه های خود را به صورت مه 7 سال 2020

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

SGI بازپرداخت یک ایده خوب

اگر شما به تماشای هر متحده تلویزیون به تازگی شما بدون شک متوجه شده است که چند خودرو بیمه تبلیغات “داوطلبانه” بازپرداخت حق بیمه به بیمه خود را به مشتریان. شرکت های بیمه انجام این کار به دلیل از دست دادن آنها تجربه شده است بسیار پایین تر از پیش بینی در حالی که بسیاری از رانندگان ماندن در خانه و با توجه به همه گیر. اگر بیمه نگه داشته و مازاد حق بیمه آنها را جمع آوری آنها خواهد بود مجبور تابلوهای مختلف و کمیسیون های که انجام نظارت نظارتی برای بازپرداخت و یا کاهش حق بیمه رفتن به جلو. در ساسکاچوان و دیگر استانهای کانادا با دولت متعلق به شرکت های بیمه این نوع از نظارت نظارتی وجود ندارد — انحصار بیمه گر و بیمه تنظیم کننده یکی در همان.

به عنوان ساسکاچوان ساکنان را به دنبال حفاظت از خودمان و دیگران بیش از دو ماه گذشته با ماندن در خانه SGI است که بدون شک نه پردازش تصادف ادعا می کند در هر نقطه در نزدیکی رای دادن فکر زمانی که حق بیمه تعیین شد. بازپرداخت حق بیمه قرار خواهد کمی پول نقد در جیب و شاید ارائه یک بیت از جرقه به بازگشایی استان در اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>