نامه های خود را برای 18 ژوئیه سال 2020

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

تفکر انتقادی مورد نیاز مجسمه نیست

Re: ما می توانند یاد بگیرند از تاریخچه و نگه داشتن مجسمه در محل (رهبر ارسال در جولای 16)

آن را نه فقط به عنوان treasonous به وعده ها برای به اشتراک گذاشتن زمین تنها به دبه کردن در معامله و یا عمدا گرسنگی شهروندان ؟ چگونه در مورد توزیع قرارداد به دوستان سمت پله به دلیل روند ؟ آنچه در مورد استفاده از, آموزش و پرورش, کار اجباری, مرگ سوء استفاده و نسل کشی فرهنگی برای به اجرا درآوردن ایده آل?

هیچ کس بازنویسی تاریخ است. عاملان قساوت خود می شوند و داستان گفت: در روز روشن و نه از طریق روایت است که رنگ تصاویر زیبا. جمعیت جهان اطراف لازم نیست مجسمه به آموزش در مورد گذشته است. آنچه آنها نیاز به انجام است که تفکر انتقادی و همدلی مهارت است که کمک خواهد کرد که آنها روند گذشته از طریق گرد اولیه و ثانویه منبع اسناد و مدارک. سپس آنها می توانند تشخیص قساوت و یادگیری از آن.

کریستوفر هولکوم رجینا

خطر از دقت تعریف “هزینه”

در ستون های اخیر موری Mandryk ادعا میکند که “STC بود توقیف و نه به فروش می رسد (اگر چه دارایی های خود بودند) به سادگی دلیل آن نبود سود ساخت و یا بدون در نظر گرفتن آنچه در حزب دموکراتیک ملی اصرار دارد — در واقع ارائه مناسب خدمات عمومی برای هزینه های آن.” این بیانیه با مشکل مواجه است به دلایل مختلف اما باید به بازجویی در حساب از چیزی است که به معنای “هزینه”است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>