نامه های خود را برای 18 آوریل سال 2020

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

من همچنین فکر که ممکن است وجود دارد بکر موجودی منابع مستقر در خودرو مغازه های بدن, تا تو, سرو زیبایی, مغازه ها و غیره. آن زمان ما شروع به نگاه در برخی از مناطق که هنوز به نگاه و جلوگیری از قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد یعنی بخش تولید است.

جان Tuchscherer, Regina

COVID-19 واکسن باید به آسانی در دسترس

واکسن و بیماری عفونی سازمان (VIDO) در ساسکاتون سخت در تلاش است همراه با بسیاری از موسسات در سراسر جهان به تولید یک واکسن برای COVID-19.

این پژوهش در VIDO شده است همچنان در حال افزایش سرمایه گذاری قابل توجهی از هر دو دولت فدرال ($23.3 میلیون نفر در آوریل 23) و ساسکاچوان دولت (3.6 میلیون در مارس 25). اما هنگامی که این واکسن تولید می شود, چگونه به طور گسترده ای آن را در دسترس خواهد بود و چه خواهد شد آن را هزینه ؟

اگر چه اکثر واکسن توسعه در سراسر جهان است که با بودجه عمومی عمومی ندارد می گویند که چگونه این واکسن قیمت هستند و یا تحویل داده شده است. شرکت های دارویی نباید به قیمت آن خارج از دسترس نیازمندان و آسیب پذیر کشور است. ضروری است که هر بودجه عمومی ابزار تشخیصی درمان و COVID-19 واکسن بود پایدار با قیمت مناسب در دسترس خواهد بود برای همه و به صورت رایگان در نقطه تحویل است. این یک هدف بلند پروازانه اما یک کمپین جهانی است که به خوبی در جریان است و با درست همکاری جهانی آن دست یافتنی است.

جنی نیل ساسکاتون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>