شما قادر نخواهد بود برای قرار دادن پایین 'شکار Whitey' حتی اگر شما می دانید پایان

آن را بار خوانده شده مانند یک تریلر است.به این دلیل است که این درست است و شما می دانید وحشتناک ، با این وجود

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

آن را بار خوانده شده مانند یک تریلر است.

به این دلیل است که این درست است و شما می دانید وحشتناک ،

با این وجود "شکار مایل به سفید" یک کتاب است شما نمی توانید قرار دهید. آن است که دستگیری و قتل قاتل بدنام و جنوب بوستون رئیس جمعیت جیمز "سفید پوست" Bulger توسط veteran خبرنگاران کیسی شرمن و دیو گوه.

پایان است, وحشتناک, قتل وحشتناک قاتل — بدنام بیمار روانی Bulger در "بدبختی کوه" نام مستعار از خشونت آمریکا ندامتگاه Hazelton در Bruceton Mills, W. Va.

به سختی تا به حال سالخورده و بیمار 89 ساله به صندلی چرخدار محدود کانگستر انتقال به Hazelton در Oct. 29, 2018, سپس او را مورد ضرب و شتم به مرگ در سلول خود ساعت پس از ورود او توسط یک جفت از زندانیان با استفاده از قفل حلق آویز فلزی پر شده را به لوله جوراب.

به جای اطلاع رسانی به مقامات زندان او را از بازگشت از همبندان تمیز کردن تلفن همراه و دفع بالقوه شواهد در سطل زباله. Bulger دراز مرده بر تخت خود را تا زمانی که یک گارد زندان کشف بدن صبح روز بعد.

اکثر مردم شانه ای بالا انداخت. دیگران را جشن گرفتند. هر دو نمیفهمد که تند و زننده قاتل پدوفیلیا مواد مخدر, فروشنده کلاش و زمان خبرچین FBI به آنچه که او سزاوار. هیچ کس تا به اتهام او قتل است.

هنگامی که آن را در ابتدا نشان داد که Bulger بود که اف بی آی موش کار با خوار FBI agent جان "Zip" کانلی در حال حاضر انجام زمان برای قتل, Kevin هفته یک Bulger وفادار و مجری بود حیرت زده کرد. "از آن ساخته شده حس. ما کشته شدن بچه ها به این دلیل که آنها خبرچینان," هفته گفت.

هفته بعد رد و بدل چهار کلمه حرف با رئیس سابق خود در دادگاه هنگامی که او علیه او شهادت در Bulger قتل محاکمه. آن را یکی از lowlights از دادگاه.

یکی دیگر از شهادت قاتل جان Martorano یکی دیگر از قتل سابق متحد که هفته ایمنی اعطا شد و همچنین بود "brokenhearted" به یاد بگیرند که Bulger و جرم و جنایت مرتبط Steve Flemmi شد خبرچینان اف بی آی. Martorano که اعتراف به قتل 20 نفر زودتر خود را به نام او جوانترین پسر جیمز استیون به افتخار Bulger و Flemmi. سعی کنید در حال رشد با آن است.

این اما یک زن و شوهر از بسیاری از حرفه ای تحقیق و مستند داستان در مورد جستجو برای فراری که همراه با خود همراه کاترین Greig, فراموش ضبط 16 سال.

در حالی که Bulger تا به حال هیچ تردیدی در مورد خفه دبورا هوسی استیو Flemmi را خوانده و با دست برهنه خود را, و یا شلیک یک گلوله در پشت جان مک اینتایر را پس از شکنجه او عاشق سگ است.

در حالی که پنهان کردن در با Grieg در جزیره بزرگ, La., Bulger گریه زمانی که گلن Gautreaux جونیور, 17, همسایه تا به حال برای قرار دادن یک سگ بیمار.

Gautreaux گفت: "من حفر یک خندق در حالی که (Bulger) برگزار می شود سگ در آغوش او. او گریه واقعی سخت است. او به من قرار دادن یک کاسه از آب و غذا توسط سوراخ به طوری که توله سگ می تواند آخرین وعده غذایی در حالی که من کنده."

همه چیز تغییر کرده در سال 2008 زمانی که اف بی آی با تشکیل یک تیم تازه از ماموران اف بی آی که مصمم بودند به تصرف Bulger زنده یا مرده و بازگرداندن آنچه که باقی مانده بود از پاره تصویر از بوستون دفتر اف بی آی است.

استراحت واقعی در مورد زمانی بود که اف بی آی تصمیم به تمرکز بر روی Greig. عوامل کشف کرد که Greig, همیشه آگاهانه از او خوب به نظر می رسد تحت لیپوساکشن و جراحی تقویت سینه در نیوتن. وجود دارد که آنها پیدا کردن گنج از وضوح بالا, صورت, عکس از او. قبل از این کشف FBI به حال تنها به حال دانه دانه نظارت تصاویر.

عکس های جدید شد ستون فقرات جستجو. آنها استفاده می شود در یک آگهی تلویزیونی که مخابره شد در سراسر کشور است. این منجر به یک نکته از آنا Bjornsdottir سابق از دست ایسلند. او یک شخص عاشق گربه و سانتا مونیکا همسایه که تا به حال دوست Greig زمانی که Greig به طور منظم تغذیه گربه ولگرد آنها را نام ببر.

FBI اغوا Bulger را از آپارتمان خود را به گاراژ در شاهزاده خانم Eugenia تحت نیرنگ که خود سازی قفل شکسته شده بود به. عوامل pounced. Bulger دستور داده شد به زانو خود را. او مقاومت کرده است. او نمی خواست به شلوار خود را کثیف.

"چه نام خود را" ویژه FBI Agent اسکات Garriola پرسید.

"شما می دانید که من هستم" Bulger پاسخ داد: به عنوان اگر او بودند جک نیکلسون در فیلم "رفتگان." Bulger دیده بود این فیلم. آن را در مورد او.

تنها Bulger سقوط شد فیلم. این واقعی بود. بنابراین این کتاب است. آن است که بسیار قابل خواندن داستان نوشته شده توسط دو گل نشسته پیر مدرسه با خبرنگاران که به یک اعتبار به هنر و صنعت خود را.

نظرات به ایمیل Luke1825@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن