توسط DANICA KIRKA

لندن (AP) — Dame ورا لین های endearingly محبوب “نیروهای’ یار” که serenaded سربازان انگلیسی در خارج از کشور در طول جنگ جهانی دوم درگذشت و در 103.

در طول جنگ و پس از مدت لین کردم جمعیت و آواز و لبخند و گریه با احساساتی علاقه مندی ها مانند “ما دوباره ملاقات” و “صخره های سفید دوور.”

“خانواده عمیقا غمگین برای اعلام عبور از یکی از بریتانیا بهترین دوست داشتم هنرمندان در سن 103” خانواده او در بیانیه ای گفت. “Dame ورا لین که زندگی در Ditchling, East Sussex, گذشت اوایل امروز 18 ژوئن 2020, احاطه شده توسط او.”

لین برخوردار a down-to-earth درخواست یادآوری خدمتگزاران آنهایی که آنها را پشت سر گذاشت.

“من کسی است که می تواند آنها را مرتبط با” او یک بار گفته آسوشیتد پرس. “من یک دختر عادی است.”

مراسم تجلیل از ریخت و در از رهبران سیاسی هنرمندان جانبازان و هزاران نفر از طرفداران.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “جذابیت و جادویی صدای مجذوب و سوگند کشور ما در برخی از تاریک ترین ساعت. صدای او را به بلند کردن قلوب نسل های آینده است.”

لین میزبان wildly محبوب رادیو بی بی سی نشان می دهد در طول جنگ به نام “ارادتمند شما” که در آن او پیام های ارسال شده به دست سربازان انگلیسی در خارج از کشور انجام شده و آهنگ آنها درخواست شده است. نیم ساعت برنامه آمد و در طول بسیار پرطرفدار شیار زیر یکشنبه شب خبر داد.

“وینستون چرچیل من عمل باز” او یک بار گفت.

لین تا به حال فکر جنگ خواهد عذاب شانس خود را از موفقیت است.

“هنگامی که جنگ برای اولین بار شروع به زمانی که اعلام شد من فکر کردم به خوبی وجود دارد می رود زندگی حرفه ای من.’ شما می دانید من باید به پایان برسد تا در یک کارخانه و یا ارتش و یا در جایی” او به یاد می آورد. “شما تصور همه تئاتر بسته که اتفاق نمی افتد به جز زمانی که آژیر به صدا. و همه اگر آنها می خواستند به آنها می تواند اقامت در تئاتر و نمایش خواهد رفت.”

در سپتامبر 2009 بعد از بازنشستگی اش, لین در صدر انگلیسی, آلبوم نمودار با بهترین بازدید مجموعه با عنوان “ما دیدار دوباره — از ورا لین.” آن را برتر شماره 1 با وجود رقابت از انتشار remastered بیتلز آلبوم.

در میان این سال coronavirus شیوع لین و خواننده اپرا Katherine Jenkins منتشر خیریه نسخه از “ما دوباره ملاقات کند.” عمومی یافت راحتی در کلمات او امید که طنین انداز در قفل شده-پایین کشور است.

در بازتابی از او پایدار تجدید نظر ملکه الیزابت دوم نیز استناد سخنان لین امضا آهنگ به عنوان او خطاب به ملت در مستند. پادشاه بازی آهنگ تم امیدوار است که عزیزان خواهد بود پیوست و در پایان پس از جدا شدن توسط ویروس.

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت” ملکه گفت. “ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

لین به دست آورده او نام مستعار “نیروهای’ یار” پس از بالا آمدن در سال 1939 روزانه اکسپرس نظرسنجی که خواسته خدمتگزاران به نام مورد علاقه خود را موسیقی هنرمندان. سال بعد او منعکس شده در زمان صرف با سربازان در خارج از کشور.

“آنچه را که آنها نیاز به یک مخاطب از صفحه اصلی,” او گفت:. “من سرگرم مخاطبان از 2000 تا 6000. و پسران خواهد فقط بیرون آمدن از جنگل وجود دارد و نشستن برای ساعت ها در انتظار تا زمانی که ما وارد شدند و پس از آن لغزش را در یک بار ما می خواهم به سمت چپ.”

یک لوله کش دختر ورا مارگارت ولش متولد شد و در تاریخ 20 مارس سال 1917 در لندن یقه آبی East Ham محله.

او در زمان نام مرحله او از مادر بزرگ او به نام ازدواج. او شروع به آواز خواندن در باشگاه های اجتماعی در سن 7 و از مدرسه کاهش یافته است 11 هنگامی که او شروع تور انگلیس با سفر به تنوع نشان می دهد. 17 او یک گروه خواننده و در 21 — هنگامی که جنگ آغاز شده است — او یک مجری شناخته شده.

او ازدواج گروه نوازنده هری لوییس در سال 1941 و او رفت و به مدیریت حرفه ای او است. آنها به حال یک دختر ویرجینیا.

لین به نظر می رسد در تعداد انگشت شماری از فیلم های: “ما دوباره ملاقات” (1942) یک رقصنده جوان که در می یابد او صدای آواز; “ریتم Serenade” (1943) که در آن او نقش یک زن که می پیوندد زنان در نیروی دریایی سلطنتی و سازماندهی یک مهد کودک در یک کارخانه مهمات سازی; و “یک شب هیجان انگیز” (1944) یک کمدی در مورد یک خواننده است که به اشتباه در یک آدم ربایی است.

در حالی که لین است بهترین راه حل برای کار خود را در طول جنگ او تا به حال موفقیت های بزرگ در دوران پس از جنگ سال است. او “Auf Wiedersehen یار” در سال 1952 شد اولین رکورد توسط یک هنرمند انگلیسی به بالای امریکایی بیلبورد, نمودار اقامت وجود دارد برای نه هفته است. لین حرفه ای شکوفا در 1950s, اوج با “My Son, My Son,’ شماره 1 آمار در سال 1954.

پس از دور ماندن از کسب و کار برای سال او تا به حال یک 1970 باز گشت تک “آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که” و حتی تحت پوشش آبا “با تشکر از شما برای موسیقی” اما هنوز هم طرفداران واقعا می خواستم به شنیدن زمان جنگ کلاسیک. لین ساخته شده بود یک کدبانو از امپراتوری بریتانیا در سال 1975.

در این سال که به دنبال او ادامه داد: برای حمایت از جانبازان علل و جمع آوری پول برای تحقیقات بر روی سرطان و فیبروز کیستیک. او راه اندازی موسسه خیریه خود برای کودکان مبتلا به فلج مغزی و پرقدرت مدافع برای او باعث می شود. او با بازی یک بخش مهم در سال 1989 در مبارزات انتخاباتی به نفع خود بهتر بازنشستگی معامله را برای جنگ جهانی دوم زنان بیوه و تا سال 2010 به طور فعال درگیر در های مختلف جانبازان سازمان های خیریه.

در مناسبت لین خوشحال طرفداران با در نظر گرفتن میکروفون دوباره. او خواند در خارج از کاخ باکینگهام در سال 1995 در یک مراسم جشن سالگرد طلایی VE روز. در سال های اخیر لین زندگی آرام زندگی روستایی در Ditchling حدود 40 مایل (65 کیلومتر) در جنوب لندن است.

او را زودگذر مینی ظاهر, به خصوص هنگامی که سربازان درگیر شدند. در طول مراسم در سال گذشته به مناسبت فرود D-روز قبل از ثبت مایل شده به یک سالن پر از جانبازان در یک کشتی قایقرانی به فرانسه به مناسبت این رویداد است. اشک سرازیر شد به عنوان لین صحبت کرد. هنگامی که او انجام شد که صاعقه وار تشویق لرزاند ویندوز.

آنها را به یاد بسیاری از ظواهر و این واقعیت است که او در سفر به برمه برای سرگرم کردن سربازان یکی از معدود هنرمندان را در سفر دشوار است.

برمه جانباز تام مور که برنده بیش از قلب ملت وقتی که او راه می رفت 100 دور از باغ خود را در runup به تولد 100 به جمع آوری پول برای خدمات بهداشت ملی در طول همه گیر توصیف مرگ او به عنوان یک “واقعی شرم آور است.”

یکی دیگر از کهنه مروین Kersh گفت: آسوشیتد پرس که او به یاد زیبایی و صدای او. اما بیشتر از همه او را به یاد یک پیام است که طنین انداز با سربازان دور از خانه.

“او sang آهنگ ها که ابراز احساس با شعر که خیلی معنی دار برای من و همه من می دانستم که به آنها ابراز احساسات و امید یک نسل از فاجعه از دونکرک به حمله رعد اسا شمال آفریقا و صبر کنید تا نرماندی” Kersh آسوشیتدپرس گفت. “من بسیار متاسفم به یاد بگیرند که او رفته است اما خدا را شکر برای 103 سال او به ما داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو