کارگران در اعتراض به نابرابری نژادی در روز از اعتصاب

توسط AARON موریسوننیویورک (AP) — کارگران از خدمات صنعت فست فود زنجیره ای و فرفره اقتصاد بسیج با سازماندهی کارگ

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

توسط AARON موریسون

نیویورک (AP) — کارگران از خدمات صنعت فست فود زنجیره ای و فرفره اقتصاد بسیج با سازماندهی کارگری روز شنبه در اعتراض به نژادپرستی نظاممند و نابرابری اقتصادی برگزاری تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان به دنبال درمان بهتر از آمریکایی های سیاه و سفید در محل کار.

سازمان دهندگان گفت: ده ها هزار نفر از کارگران در 160 شهرستانها راه می رفت خاموش کار برای اعتصاب الهام نژادی فرضی است که به دنبال کشته شدن چند سیاه مردان و زنانی که جان در دست پلیس است. قابل پشتیبانی آمد تا حد زیادی در شکل تظاهرات به خود جلب کرد که افرادی که شغل در بهداشت و درمان حمل و نقل و ساخت و ساز اجازه نمی دهد آنها را برای کار از خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"آنچه معترضان می گویند که اگر ما می خواهیم به نگران — و ما باید — در مورد خشونت پلیس و مردم کشته شدن توسط پلیس ... ما باید همچنین در مورد افرادی که در حال مرگ هستند و قرار است به کشنده شرایط از طریق بهره برداری اقتصادی در سراسر کشور" این کشیش ویلیام باربر دوم co-صندلی از مردم فقیر ستاد انتخاباتی یکی از سازمان هایی است که همکاری برای حمایت از اعتصاب آسوشیتدپرس گفت.

آرایشگر گفت: مردم در انتخابات را نشان از اهمیت این موضوع برای افرادی که در حال حاضر به بیرون آمدن در طول یک بیماری همه گیر به صدایشان شنیده شود.

"متاسفانه اگر آنها را در خیابان ها, سیاسی, سیستم حرکت نمی کند زیرا زمانی که شما فقط با ارسال یک ایمیل و یا صدای جیر جیر. آنها آن را نادیده گرفت" او گفت:.

"اعتصاب برای زندگی" برگزار شد و یا پشتیبانی شده توسط بیش از 60 اتحادیه های کارگری و اجتماعی و نژادی و عدالت سازمان هایی که برنامه ریزی شده طیف وسیعی از حوادث در بیش از دو دوجین شهرستانها. پشتیبانی دارای عقاید فراتر از انتظارات سازمان گفت: اگر چه دقیق مشارکت شمارش در دسترس نیست.

که در آن توقف کار نمی شد ممکن است برای یک روز کامل شرکت کنندگان در اعتصاب در طول یک ناهار و یا مشاهده لحظه سکوت در حالی که دو زانو به احترام قربانیان خشونت پلیس از جمله جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در اواخر ماه مه.

در سان فرانسیسکو از 1500 janitors راه می رفت خارج از شغل خود و برنامه ریزی برای رهبری یک راهپیمایی به شهر سالن بعد در روز. مک دونالد آشپز و صندوقداران در لس آنجلس و خانه سالمندان کارگران در سنت پل نیز در اعتصاب سازمان گفت.

در یک مک دونالد محل در لس آنجلس کارگران مسدود drive-thru برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در مورد مقدار زمان است که دادستان ها می گویند یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن به او التماس کرد برای هوا.

گلن براون یک زن 48 ساله بر روی صندلی چرخدار عامل در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی برای نزدیک به پنج سال گفت: کار خود را می کند به او گزینه اجتماعی فاصله. براون و همکاران خود خواست تا 15 دلار حداقل سن در طول یک رویداد در سنت پل و گفت: کارگران "تصرف ما لحظه" به دنبال تغییر است.

"ما در خط مقدم کارگران (و) ما را به خطر می اندازند زندگی ما, اما ما در حال انجام آن را در یک دستمزد است که حتی مطابقت با خطر" براون گفت.

در منهتن بیش از 150 اتحادیه کارگران بسیج در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی به تقاضا که سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتخاذ قهرمانان قانون فراهم می کند که تجهیزات حفاظتی ضروری پرداخت و تمدید مزایای بیکاری به کارگران که از خانه کار می کند. آن را در حال حاضر تصویب شده است خانه.

در جای دیگر در شهر نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات, سازمان گفت: 6,000 کارگران در 85 خانه های پرستاری اعتصاب راه می رفت خاموش کار و یا در زمان دیگر اقدامات برجسته چگونه عمدتا سیاه و اسپانیایی کارگران و ساکنان خانه سالمندان آنها در خدمت شده اند در معرض خطر قرار داده و بدون دنده محافظ مناسب در طول بیماری همه گیر.

در ماساچوست حدود 200 نفر از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران سرایداران و دیگر ضروری کارکنان پیوست دموکراتیک نامزد سنای آمریکا در مقابل خانه ملت در بوستون.

"ما فقط در حال overworked و underpaid و این باعث می شود شما گاهی اوقات از دست دادن خود را شفقت" گفت: Toyai Anderson, 44, که برنامه ریزی برای پیاده کردن کار خود را به عنوان یک دستیار برای دو ساعت در هارتفورد پرستاری و مرکز نوتوانی در دیترویت. "این باعث می شود من حدس دوم اگر من مطمئن هستم این است که من خواستار است."

پس از 13 سال در این کار اندرسون باعث می شود $15.75 یک ساعت. در سراسر کشور معمولی پرستاری دستیار باعث می شود $13.38 با توجه به مراقبت های بهداشتی کارگران گروه حمایت PCI و 1 در 4 خانه سالمندان کارگران سیاه و سفید است.

صدها نفر از دیگر کارگران برنامه ریزی برای پیاده روی کردن شغل خود را در شش دیترویت خانه های سالمندان با توجه به خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی. کارگران خواستار دستمزد بالاتر و بیشتر تجهیزات ایمنی به نگه داشتن آنها را از ابتلا و گسترش این ویروس و همچنین بهتر مزایای مراقبت های بهداشتی و پرداخت مرخصی استعلاجی.

سراسر کشور گسترده شرکت کنندگان خواستار اقدام توسط شرکت ها و دولت برای مقابله با نژاد پرستی و نابرابری که محدودیت تحرک و پیشرفت حرفه ای برای بسیاری از سیاه و کارگران اسپانیایی که یک تناسب تعداد کسانی که درآمد کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند.

این خواسته ها شامل افزایش دستمزدها و اجازه دادن به کارگران برای داشتن اتحادیه برای مذاکره مراقبت های بهداشتی بهتر از مرخصی استعلاجی و پشتیبانی مراقبت از کودک.

در کره جنوبی اعضای یک حمل و نقل اتحادیه کارگران تصویب قطعنامه ای در حمایت از اعتصاب خود را مطرح مشت و شعار می دادند "Black lives matter" در کره ای و "نه عدالت بدون صلح" در انگلیسی.

در برزیل, mcdonald's کارگران بسیج در خارج از شرکت گل سرسبد رستوران در سائو پائولو. دو تا از بزرگترین برزیل فدراسیون های کارگری هم به نمایندگی از بیش از 24 میلیون کارگران شکایتی ملی دادستان توصیف نمونه هایی از نژادپرستی ساختاری در این شرکت است.

عدالت به نفع 38 یک سازمان با کارگران' اتحادیه بین المللی محلی 79 که نشان دهنده 10,000 عمدتا سیاه و اسپانیایی کارگران ساختمانی در شهر نیویورک گفت که او امیدوار است که اعتصاب انگیزه بیشتر سفید کارگران به اذعان به وجود نژاد پرستی و تبعیض در محل کار.

"یک زمان وجود دارد که ایرلندی و ایتالیایی ها بودند اسیر مردم بیش از حد" گفت: به نفع, که سیاه و سفید است. "چگونه شما احساس می کنید اگر شما نیست به طور کامل قادر به جذب به جامعه ؟ هنگامی که شما یک ذهن باز شما را به تماس از همکاران خود را که در حال انجام اشتباه به دیگران است."

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

___

موریسون که یک عضو از AP نژاد و قومیت تیم. او را دنبال کنید در توییتر https://www.twitter.com/aaronlmorrison.

___

توجه داشته باشید در AP سبک سیاه و سفید: https://apnews.com/afs:Content:9105661462tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب