زن قدرت به جلو در طول یک بیماری همه گیر

میسور | No comments

راه آهن منجر کمپین

میسور/Mysuru: کل و بی سابقه تعلیق از خدمات مسافر توسط راه آهن هندبرای اولین بار در تاریخ خود پوشا بیش از 165 سال می ایستد به عنوان یک شهادت به حل و فصل و تعهد از جهان چهارم بزرگترین سیستم راه آهن و بزرگترین متعلق به دولت و کارفرما به unitedly مبارزه با معضل Coronavirus را تحت تاثیر تقریبا تمام بشریت است.

در این برهه حساس از کرگدن آهن هند انداخته است آن وزن پر پشت دولت با اجرای صدها قطار حمل و نقل و بسته ویژه شامل کالاهای اساسی مانند مواد غذایی سبوس دار و شیر و میوه و سبزیجات و داروها و فرآورده های نفتی ، به گوشه و گوشه ای از کشور به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ اختلال در زنجیره تامین بسیار ضروری در موقعیت های شبیه به این.

راه آهن هند را به خود اختصاص داده ایمنی در عملیات بزرگترین اولویت در حال حاضر به عنوان دررفتگی در طریق خدمات با توجه به حوادث می تواند به شدت فلج سیستم.

در این وضعیت فوق العاده ای در این عملیات بخش بازی یک نقش محوری در حصول اطمینان از تصادف-رایگان ضبط. کل نیروی کار است که به طور کامل اختصاص داده شده به این علت است.

Nagamani Prasad, ایستگاه سرپرست در Mysuru ایستگاه راه آهن است منینگ کابین که در آن چلیپا از عملیات در Mysuru ایستگاه حیاط دروغ یک کار است که نیاز به مقدار زیادی از شب زنده داری.

“هیچ کار بسیار مهم است و هیچ خدمات فوری است که ما نمی توانیم زمانی را برای انجام کار ما با خیال راحت می گوید:” Nagamani که بیش از 27 سال تجربه در این عملیات بخش های یک مرد, دامنه برای یک زمان بسیار طولانی است.

کشیده وظیفه ساعت از جمله شدید شیفت شب چالش برانگیز است اما تا به حال افتخار پوشیدن یک نقش حیاتی در زمان بحران مانند آنچه که ما شاهد در حال حاضر گفت: Nagamani.

او می گوید آن را یک تلاش گروهی و هر کس می داند که سن ضرب المثل قدیمی “بهترین دستگاه ایمنی است مراقب باشید مرد” که هرگز شده است مناسب تر آن را به عنوان در حال حاضر. آن است که یک ماده از افتخار به بخشی از سیستم است که در خط مقدم برای کاهش درد و رنج مردم تحت تاثیر COVID-19 گیر او پکتیا میباشد.

نقش خود را به عنوان ایستگاه استاد در قرار دادن مربیان در حیاط برای اصلاح به جداسازی بخش به او رضایت بسیار زیاد این بود که یک رمان بسیار ایده راه آهن هند انجام شده برای دیدار با هر وضعیت اورژانس در هر نقطه از کشور.

رسیدن به ایستگاه برای شیفت شب در یک حکومت نظامی-مانند محیط زیست در این شهرستان است که کمی نگران کننده است اما ما باید برای قرار دادن کشور اول در این تست زمان, گفت: اعتماد به نفس ایستگاه استاد.

راه آهن هند ادای احترام به او روح سرکش در تخلیه خود را مقدس وظایف و او یکی از ما ‘کرونا رزمندگان در خط مقدم نبرد می گوید: آزادی مطبوعات از پریا Shetty, بخشی مدیر تجاری و حرفه ای Mysuru را بدست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>