با چشم انداز خالی استادیوم چگونه خواهد NFL حرکت رو به جلو ؟

زسان | No comments

توسط Sam کشاورز

لس آنجلس — مضحک. غیر قابل تصور است. یک فیلم علمی تخیلی. چگونه می تواند معنی دار طرفدار فوتبال بازی توان در کاورنو NFL استادیوم پر از اقیانوس خالی صندلی ؟

استیو جوان می داند که چگونه.

“من در آن زندگی می کردند” گفت: این سالن از شهرت کارفرمایی که شروع کار خود را با لس آنجلس اکسپرس از USFL. “من بازی های برگزار شده در سالن بزرگ در مقابل 10000 نفر. آن چنان آرام من تا به حال whisper in the huddle. من در واقع تا به حال به حرکت اجتماع افراد یک تیم بازگشت. دفاعی بچه ها بودند مانند ” من فکر می کنم او گفت: فلنکر درایو.’ “

وقتی که می آید به آسانی پاسخ در مورد چگونه به راه اندازی مجدد NFL در سن COVID-19 سکوت پر سر و صدا.

بر خلاف دیگر لیگ است که باید متوقف سرد NFL سعی شده است که به سنگ فرش با هم برخی از صورت ظاهر از نرمال offseason. آن را نمی تعویق رایگان آژانس و یا حرکت پیش نویس به جای تبدیل آن به یک کامپیوتر مجازی رویداد با کمیساریای راجر Goodell در حال اجرا آن را از زير زمين و مربیان به طور کلی مدیران و چشم انداز زندگی می کنند جریان از خانه های خود. آن را یک موفقیت قریب به اتفاق.

در روز پنج شنبه NFL خود را منتشر 2020 برنامه عملیاتی تحت آزمایشی فرض که یک فصل کامل از بازی را می توان حتی به عنوان استادیوم در لوس آنجلس و لاس وگاس هنوز هم تحت ساخت و ساز شده است که آهسته بیماری همه گیر.

“وقتی NFL قرار می دهد از آن برنامه در آن انجام درست با شروع با این فرضیه که شما می توانید شروع به عنوان اگر وجود دارد هیچ تاخیر به فصل گفت:” فرانک Supovitz NFL سابق معاون ارشد رئيس جمهور از حوادث. “اما تجربه من با لیگ ملی فوتبال بود که آنها را مطالعه هر احتمالی. آنها را ترک نمی هر چیزی را به شانس.”

بازگشایی از سوالات پاسخ داده نشده.

“وجود دارد هیچ راهی برای آنها باز کردن فصل با 60000 نفر در یک ساختمان” گفت: جو بنر, رئیس جمهور سابق فیلادلفیا ایگلز و اجرایی کلیولند براونز. “که در ذهن من است امکان صفر.”

واقع بینانه بهترین سناریو شامل بازی در حال بازی در هر دو خالی سالن و یا قبل از تا حد زیادی کاهش جمعیت اجتماعی-فاصله دستورالعمل اجرا گذاشته است.

دلفین میامی پیشنهاد “ظرفیت” جمعیت 15000 نفر در راک, ورزشگاه, که به طور معمول می تواند صندلی 80,120 و همچنین امسال به میزبانی سوپر باول. این طرح بلند پروازانه گزارش ویژگی های لکه بر روی پیاده رو در دروازه ورودی به نگه داشتن طرفداران حداقل شش فوت از هم جدا و به مردم سفارش غذا در کرسی های خود را و سپس رفتن به آن را انتخاب کنید تا به جای تشکیل خطوط در امتیاز می ایستد.

درآمد بالقوه زیان های سرسام آور هستند حتی اگر 32 تیم هر یک از دریافت $255 میلیون در تلویزیون پول سال گذشته است.

“اقتصادی و در نتیجه بسیار مهم است” بنر گفت. “این دروازه (فروش بلیط درآمد) که با توجه به آنچه در شهر شما در این است که از چیزی قابل توجهی به چیزی بزرگ است. که همه در باشگاه خود صندلی و سوئیت و هر چیز دیگری. آن را فقط به خود و پذیرش کلی. این پارکینگ درآمد امتیازی درآمد. هر عنصر. قرار دادن تمام کسانی که همه چیز با هم و اضافه کردن آن را به سمت دروازه و آن را بسیار قابل ملاحظه است.”

مانند یک تخته سنگ کاهش یافته است در یک برکه در نتیجه موج می گسترش دور و گسترده.

بازیکنان باید نزدیک به 50 درصد از سهام خود در آن محلی جریان درآمد به طوری که آنها را تحت تاثیر قرار خواهد حق همراه withteam صاحبان. تیم تقریبا به طور قطع خواهد بود به مراتب بیشتر مراقب باشید با پول خود را به ویژه به دلیل هزینه های خود را نمی خواهد به پایین در طول این کشش و حتی ممکن است بالا برود.

“آیا ما رفتن به یک سال است که وجود دارد تعداد کمی از بازیکنان که یا امضا و یا تمدید?” بنر گفت. “به دلیل فشار بر جریان های نقدی در بسیاری از بازارها خواهد بود که واقعا مهم.”

او به عنوان مثال.

“The Browns در حال صحبت کردن در مورد امضای مجدد Myles گارت” بنر با اشاره به پایان دفاعی گرفته شماره 1 به طور کلی در سال 2017. “در یک سال و هنگامی که شما افسرده درآمد با مساوی یا افزایش هزینه های, که یک گام بزرگ به غیر روحانی کردن یک امضای جایزه حتی اگر شما تسلیم یک تکه بزرگ از آن.”

تیم همچنین باید به در نظر گرفتن فوق العاده سودآور حمایت و نامگذاری-حقوق معاملات است که لود شده با الزامات و انتظارات از شرکت هایی که گاهی اوقات پرداخت ده ها میلیون دلار برای آنها.

بنر گفت: “اگر شما پپسی و شما خریداری حمایت و شما با پرداخت 2 میلیون دلار برای این و آن شامل هفتگی تلویزیون را نشان می دهد و بازی تابلوهای که شما فرض 70,000 یا 80,000 مردم می بینند و در حال حاضر آن را تنها 20,000 آیا تیم باید به عقب برگردید و به آنها بازپرداخت و یا اعتباری و یا پرداخت معوق?

“هر یک از این معاملات بسیار روشن لیست از تمام مزایای شما را دریافت کنید. و راه آن شامل یک مجموعه باشگاه صندلی های ورزشگاه علامت. کسانی که همه چیز ممکن است وجود داشته باشد.”

این لیگ در حال حاضر نیروبخش است برای تاثیر اقتصادی. Goodell اتحاد داوطلبانه ضبط حقوق و دستمزد خود را تا زمانی که لیگ عملیات رزومه. Furloughs و کاهش پرداخت های در حال انجام در NFL شبکه و NFL فیلم. همه تیم امکانات بسته هستند اگر چه لیگ صادر پروتکل شنبه پیش از امن و مرحله به مرحله بازگشایی مکانهای آن.

در ضمن این شبکه ها در حال تلاش برای کشف بهترین راه برای در حال حاضر بازی های انجام شده در خالی استادیوم ها از جمله وزن محاسن افزایش پخش مصنوعی جمعیت سر و صدا. فاکس play-by-play گوینده جو باک گفت که سر و صدا یک عنصر ضروری.

“من فکر می کنم این بازیکنان خوراک که کمی به عنوان شاخی به عنوان آن را برای تلفن های موبایل” باک گفت. “من مطمئن هستم که به جهنم می دانید پخش تغذیه آن است. که فقط سر و صدا ثابت که در زیر صدای ما که اگر شما آن را از معادله من فقط فکر می کنم آن را می سازد پخش صاف.

“من صدای جمعیت با صدای بلند به عنوان من می توانم در من هدست چون من نمی خواهم به صحبت. اگر مردم در خانه تجربه صدای جمعیت آن به ارمغان می آورد آنها را به ورزشگاه. اگر شما را که در دسترس نباشد و آن را فقط به یک گوینده صحبت کردن شما می تواند تماشای C-SPAN, و این امر می تواند همان چیزی است.”

هر کس نمی خواهد مدافع برای شبیه سازی جمعیت و سر و صدا.

“می تواند به شما انجام این کار ؟ بله. آیا این درست است ؟ من نمی دانم” گفت: Supovitz در حال حاضر رئيس جمهور از نیویورک-بر اساس سریع ترافیک حوادث و سرگرمی. “هر شات دوربین در حال رفتن به نشان می دهد خالی ورزشگاه پس چه نقطه ای است ؟ من فکر می کنم آن را می سازد آن را اصیل و یک چیز در مورد فوتبال آمریکایی است که صحت آن.”

NBC, برای یک در حال بررسی فن آوری های مختلف است که می تواند با استفاده از صدای جمعیت — لوله کشی به پخش اگر چه نه لزوما واقعی ورزشگاه — تولید شده از راه دور توسط طرفداران. آن را قبل از انجام شده است یکی از نمونه بودن برای یک تونسی تیم فوتبال است که تا به حال به بازی در خالی استادیوم در سال 2013 زمانی که هیچ مجامع عمومی اجازه داده شد در میان ترس از خشونت است.

طرفداران این تیم با استفاده از یک برنامه بر روی تلفن های خود را و دستگاه های دیگر که به آنها اجازه داد تا به شبیه سازی, claps, سلامتی و بوس با یک فشار یک دکمه. کسانی که جمعی برای تلفن های موبایل پمپ شد از طریق بلندگو در زمین برای بازیکنان به شنیدن.

“آن معتبر خواهد بود چرا که این امر می تواند تولید شده توسط بینندگان” گفت: فرد Gaudelli تهیه کننده اجرایی ان بی سی “یکشنبه شب فوتبال است.” “ما در مراحل اولیه تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند انجام دهد. … من می خواهم از طرفداران تعامل و من مانند اصالت. وجود مشکلات بی شمار است که باید کار می کرد و حل شد که به اتفاق می افتد, اما این چیزی است که ما به دنبال در حال حاضر.”

به منظور آماده سازی برای بازی های بدون جمعیت Gaudelli و خدمه اش مطالعه شده است پخش NFL پیش فصل و داد از بازی های فوتبال آمریکایی “سعی کنید برای به دست آوردن یک حس هی چه رفتن به تغییر در شرایط تحت پوشش ما?”

در برخی موارد شبکه استفاده کرده اند تنگ تر عکس های دوربین و زاویه پایین تر برای جلوگیری از نمایش خالی می ایستد.

از دیدگاه, بازیکنان, کمبود جمعیت و سر و صدا ممکن است عجیب و غریب اما نه به طور کامل آشنا نیستند.

“من احساس می کنم بازیکنان را تنظیم کنید که به خوبی” قوچ مقابله با اندرو ضربه شارپی گفت. “از نظر انرژی و برای افراد مشغول به کار در اطراف آن می تواند عجیب و غریب. اما برای ما scrimmages و شیوه های ما تمام وقت. ما تمرین برای 2 1/2 ساعت. بنابراین زمانی که ما در اردوگاه پس از آن تعطیل عمومی است که بسیار شبیه به آنچه که ما انجام می دهیم.”

در برخی از راه, او گفت: آن را به سطح زمین بازی.

“شما نگاه کنید در نیواورلئان و سیاتل و خانه که زمینه استفاده شده است و قابل توجهی برای آنها” ضربه شارپی گفت. “سخت مکان برای رفتن در. از بین بردن برخی از که و که یک چیز.”

اما برای Whitfield — و NFL به عنوان یک کل — بزرگترین سوال نیست در مورد خالی استادیوم ها و یا لوله کشی در صدا و یا درآمد از دست داد. این است چگونه می تواند به شما اعتماد مرحله بازی با امکان بسیار واقعی است که یکی از آلوده بازیکن می تواند کل لیگ ؟

“حقیقت این است که اگر ما هنوز هم زندگی در یک جهان که در آن شما رو به 14 روز قرنطينه و سپس به عنوان بازیکن ما هنوز انسان,” او گفت:. “یک مرد می شود و شما انجام می شود برای دو هفته. سپس هر مرد در این تیم هر تیم شما بازی هر فرد با شما تماس …

“یک بازیکن در ازدحام می شود آن است که کل اجتماع افراد یک تیم را در حال حاضر رفته. بنابراین چه چیزی شما را در NFL زمانی که شما تنها 53 بچه ها در یک فهرست و شما فقط از دست رفته خود را تمام و شروع به جرم ؟ من درک نمی کنم که چگونه شما می توانید حتی عمل مانند آن است.”

آن را مانند کشیدن یک موضوع در یک ژاکت. آن را بسیار آسان به تصور کنید که تمام عملیات داشتند.

“چه می شود اگر آن را یک پنج شنبه شب یا جمعه شب بازی زمانی که هیچ بازی دیگر و یک تیم آلوده می شود؟” بنر گفت. “وجود دارد فقط فوتبال که شب ؟ شما فقط باید یک پنجره که خالی? وجود دارد یک عدد بیانتها و معتنی سوال که NFL اتحاد تیم از مردم به دنبال در. این افراد در حال کنار هم قرار دادن تمام حالات آنها احتمالا می تواند و پس از آن آمدن با حداقل یک طرح.

“یک بار NBA لغو فصل خود من حاضر به شرط بندی هر چیزی که NFL شروع به داشتن همه این جلسات در مورد تمام hypotheticals که احتمالا می تواند آمده است. ما هرگز دیده می شود این نوع از عدم قطعیت.

“این بسیار ترسناک است. هیچ کس می خواهد به بیمار. همه در تلاش برای انجام کار درست است.”

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در www.latimes.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>