ویسکانسین ممکن است ترک ویروس محدودیت برای رهبران محلی

اسکات بائر و تاد ریچموند

MADISON, Wis. (AP) — ویسکانسین ممکن است ترک یک درهم آمیخته از سیاست های محلی در محل برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از دادگاه عالی ایالت پرتاب دموکراتیک فرماندار اقامت در خانه سفارش جمهوری قانونی یمن گفت: پنج شنبه.

دادگاه انداخت جوامع را به هرج و مرج با برخی از میله های باز بلافاصله در حالی که رهبران محلی در مناطق دیگر نقل مکان کرد به نگه داشتن سخت محدودیت در محل برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

اگر ویسکانسین به یک ایالت طرح لیبریا تونی Evers را مجبور به کار با همان جمهوری خواهان که منجر به طرح دعوی در دادگاه در روز چهارشنبه ویسکانسین حکم دادگاه عالی. پس از پنج جلسه با Evers جمهوری خواه مجلس سخنران رابین Vos گفت: توافق قانونگذاران و فرماندار ممکن است قادر به رسیدن به توافق و این که یک ایالت سیاست ممکن است مورد نیاز است.

“ما در حال حاضر می دانیم که ادارات بهداشت محلی باید توانایی استفاده از قدرت خود را که در حال حاضر وجود دارد به مقابله با آن شرایط اگر آنها احساس می کنید آن را نا امن” Vos گفت. “بنابراین ما لزوما نیاز به یک ایالت رویکرد است.”

ویسکانسین است که فقط یکی از چندین متحده که در آن فرمانداران باید به اجرا افزایش مقاومت از قانونگذاران جمهوری خواه بیش از coronavirus محدودیت. دموکراتیک فرمانداران در پنسیلوانیا و میشیگان و لوئیزیانا مواجه شده اند ترکیبی از قوانین و پرونده های حقوقی با هدف محدود کردن قدرت خود را. و در کانزاس در شنبه جمهوری خواهان در برابر فرماندار دموکرات درخواست برای تمدید یک فاجعه اعلام شده است.

روشن نیست که آیا هر یک از این کشورها به عنوان کامل به عنوان یک حرکت در ویسکانسین که در آن دولت قدرتمند جمهوری خواه قانونی رهبران مدت طولانی است که قادر به شمارش در کمک به از محافظه کار تحت سلطه دولت دیوان عالی کشور است.

Vos گفت که او تا به حال ایمان است که “اکثریت” ویسکانسین کسب و کار خواهد عمل مسئولانه و باز با اقدامات احتیاطی از قبیل حصول اطمینان مشتریان حفظ حداقل 6 فوت (2 متر) به دور از هر یک از دیگر.

بود که این مورد در برخی از میله شنبه شب. نیک بار در میدلتون در دور باد از جنوب غرب ویسکانسین ارسال شده در 30 ثانیه با تصویری که از خود نشان داد بار پرتکاپو با مردم بدون ماسک به عنوان نوشیدند صحبت کردیم و تراشیدن سر خود را به موسیقی است. بارها در Appleton و کاکانا در شمال شرقی ویسکانسین نیز باز شده و بسته بندی شده بودند با مردم است.

حزب ممکن است در کوتاه مدت در اپلتون. مقامات شهرستان به امضا جهت است که اثر در زمان در ساعت 8 صبح روز شنبه در ادامه دولت را “امن تر در خانه” سفارش. جوامع دیگر مصرف شد مراحل مشابه از جمله رکین, شهرستان کنوشا و قهوه ای County, صفحه اصلی به Green Bay.

در Dane County, صفحه اصلی به پایتخت Madison مقامات به سرعت تحمیل قیمومیت ترکیب بسیاری از ایالت سفارش تا مارس 26. میلواکی مقامات بهداشت گفت: stay-at-home سفارش آنها تصویب شده در اواخر ماه مارس باقی مانده است در اثر ندارد پایان تاریخ.

تام Diehl, رئيس جمهور از انجمن از ویسکانسین جاذبه های گردشگری اجرا می شود تامی Bartlett اکتشافی و آب اسکی نمایش در Lake Delton در ساوک شهرستان, یکی از دولت های توریستی.

او قصد دارد هفته آینده برای باز کردن اکتشافی سرپوشیده جاذبه های برخی 175 نمایشگاه های تعاملی مانند غول اهرم و مسخره کردن از روسی به ایستگاه فضایی کپسول. Diehl گفت: او را به اقدامات احتیاطی از قبیل داشتن ضد عفونی کننده دست در دسترس و درخواست بازدید کنندگان برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است.

“اگر خانه انبار خارج شده و Costco می توانید آن را با خیال راحت ما می توانید آن را با خیال راحت به عنوان خوب,” او گفت:.

نه هر کس شد به سرعت در حال حرکت به بازگشایی شده است.

ویسکانسین انجمن رستوران معاون جوآن Platzkill شرکت مالک Za 51 پیتزا فروشی و Draganetti را Ristorante در آلتونا در Eau Claire County گفت: او را به ادامه ارائه takeout در حال حاضر. آن را در زمان را به عقب گذاشته و کارگران تنظیم مجدد صندلی به جای اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و سفارش مواد غذایی بیشتر است. صندلی در فضای باز ممکن است هفته آینده در 25% ظرفیت, او گفت:.

“سوئیچ نور رفت و هنگامی که (stay-در-خانه) نظم در محل و ما نمی توانیم تلنگر آن را به عقب به راحتی” او گفت:. “راستش من فکر نمی کنم آن را هرگز همان خواهد شد به عنوان آن بود. “

ویسکانسین قبایل را حفظ خواهد کرد قمار خود را بسته و حداقل از طریق مه 26, Shannon Hosley رئیس جمهور در استوک بریج-Munsee Band of Mohicans و دریاچه های بزرگ بین قبیله ای شورای گفت.

ویسکانسین دادگاه حکم جلب ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که نام آن را یک “پیروزی” در توییتر پست در روز پنج شنبه و افزود: “آن دموکرات فرماندار مجبور شد توسط دادگاه به اجازه دولت باز است. مردم می خواهید برای دریافت با زندگی خود را. محل شلوغ است!”

Evers شده بود به آرامی کاهش محدودیت در بسته کسب و کار به عنوان درصد از موارد جدید کاهش یافته است و دیگر معیارهای بودند که بخشی از بازگشایی طرح مواجه شد. از روز شنبه وجود دارد تقریبا 10,100 تایید موارد COVID-19 در ویسکانسین و 421 مرگ و میر با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان گرچن Ehlke در میلواکی داگ شیشه ای در مینیاپولیس و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im