چرا نبود Kaepernick به اندازه کافی

بنابراین در حال حاضر فوتبال کمیسر می شود آن را یک بازیکن زانو کافی نیست او نیاز به 8 دقیقه و 46 ثانیه از دیگر پلیس در قتل یک مرد سیاه پوست در خیابان های امریکا و در حال حاضر او می شود.

من مطمئن هستم که او روشنگری بیشتر به پول و از دست دادن آن, این بیماری همه گیر نمی تواند خوب برای کسب و کار. خوب اگر وجود دارد هر گونه عدالت این ویروس را بکشند این پهلوان از جان گذشته, ورزش, که مطالبات بازیکنان خود را — بیش از نیمی از کسانی که اقلیت را بسته و با قرار دادن بدن خود را در خط به صورت تفریحی از کسانی که استطاعت بلیط طلایی. کشت و زرع توسط هر نام دیگری … .

متاسفانه, آن را نه فقط در فوتبال که نتواند علامت گذاری به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ثابت خود تن ناشنوایی که پس از هفته ها اعتراض و فعالان در حال پاک کردن آنچه که آنها خواستار presumptive دموکراتیک نامزد ارائه نه تنها مخالف دقیق نبود حتی یک طرح جدید.

چگونه توهین او حتی نمی تواند پرداخت, سیاه, جامعه احترام سزاوار است در حال توسعه یک طرح جدید منظورم آمده در جو آن را مانند حزب دموکرات است و هیچ گونه قصد ارج نهادن به آن است. چگونه است که سال 2016 ملی کنوانسیون پلت فرم میاد ؟

در نهایت به BLM شما در حال انجام بزرگ خود رهبری این است که چیزی برای افتخار دور ماندن از هر دو طرف نه به معنای به شما کمک کند فقط co-opt شما نمی نیاز به آن را ببینید تا چه حد شما آمده اند و بدون هم. نگه داشتن سر خود را به آسمان و صرفه جویی در این کشور است.

— فی موریسون
Ayer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید