چرا رنگین کمان? رونمایی راز رنگین کمان آگهی ها در طول COVID-19 بحران

کالج مگزین | No comments

زمانی که coronavirus (COVID-19) نهفته در ووهان, چین, هیچ کس می تواند تصور کنید که چگونه به شدت تغییر جهان خواهد بود در سه ماه. به تدریج بسیاری از ملل را به حالت تعلیق سفر و هر گونه فعالیت خارج از. زندگی به عنوان ما آن را می دانم ناپدید شد و تحت این شرایط جدید ما آموخته است که برای انطباق به ما برنامه روزانه و جدید ضرورت از قبیل افزایش تقاضا برای ماسک و دستکش.

ما به طور مداوم شنیدن گزارش ها از افزایش نرخ مرگ و میر افزایش تعداد افراد آلوده و دولت سخت در تلاش برای کاهش این وضعیت است. با وجود اخبار که ممکن است دشوار است به سازمان دیده بان در سراسر اخبار ملی و بین المللی ما نیز دیده می شود تصاویر از مردم حلق آویز رنگین کمان آگهی ها به عنوان نشانه ای از حمایت. رنگین کمان آگهی ها نشان می دهد نشانه ای از قدردانی به سازمان های بهداشت عمومی و پزشکان که در معرض خود را با مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم. برخی از شما ممکن است تعجب که چرا رنگین کمان?

نگاهی زیر برای کشف راز رنگین کمان آگهی ها در طول Coronavirus بیماری همه گیر.

Rainbows
عکس توسط جیانلوکا کتررو

کجا این روند شروع کنم ؟

اولین رنگین کمان بنر عکس به نظر می رسد در ایتالیا بیشتر تحت تاثیر قرار کشور از اتحادیه اروپا با حدود نوزده هزار مرگ و میر. در شهرهای بزرگ مانند رم تورین و میلان شهروندان ایتالیایی نشان داد و حمایت خود را با حلق آویز امیدوارم که پیام های خود را در بالکن با یک پیام “Andrà tutto شود.” (همه چیز خوب خواهد شد). بعد از این آگهی ها به نظر می رسد در کشورهای دیگر مانند اسپانیا و انگلستان است. در ایالات متحده, کودکان جلب رنگین کمان در همبستگی خود را ارسال پیام گرم به مقامات بهداشتی دولت و استانداران که در حال مبارزه برای نگه داشتن جوامع خود را امن است.

رنگین کمان مشترک هواشناسی پدیده ای است که نشان می دهد تا در آسمان پس از باران های سنگین و ابرهای تیره. وقتی رنگین کمان ظاهر می شود ابرها و آسمان خاکستری ناپدید می شوند و جایگزین نور آسمان آبی و آفتاب. پرندگان شروع به خواندن و به طور ناگهانی وجود ندارد و تاریکی باقی مانده است.

Rainbows
عکس توسط جیانلوکا کتررو

در حال حاضر نمادینرنگین کمان هستند که نشانه ای از امیدنشان می دهد که وجود دارد این است که همیشه یک نور در تاریکی است. وجود دارد باید همیشه یک راه حل برای یک بحران است. اما مهمتر از وجود شر است که طول می کشد یک صد سال است. حتی اگر نقاط مختلف جهان در حال جهانی نشان رنگین کمان به عنوان نشانه ای از خوش بینی به معنای رنگین کمان در سراسر تاریخ تا به حال متنوع معانی است.

با توجه به بی بی سی روزنامه نگار گایا وینس “جهان فرهنگ را به دنبال متنوع معنا در شفاف قوس در آسمان.” مثلا در اساطیر ایرلندی رنگین کمان یک مسیر که در آن یک گنج با ارزش است در پایان از دنباله. نروژی اساطیر رنگین کمان پل که اتصال انسان با خدایان (به یاد داشته باشید این پل که متصل Asgard و زمین در ثور?).

علاوه بر این رنگین کمان در برخی از ادیان مانند مسیحیت و بودیسم نشانه هایی است که بهتر بار خواهد آمد. ما می توانید ببینید رنگین کمان به عنوان یک تماس برای آزادی و آزادی بیان مانند رنگارنگ پرچم LGTB+ جامعه است. بدون در نظر گرفتن همه دلالت معانی رنگین کمان باید آنها تجسم شادی و خوشبختی را نه تنها با معانی آنها بلکه توسط خود رنگ.

Rainbows
giphy.com

به عنوان COVID-19 همه گیر بدتر ما نیاز به یک نور امید چیزی است که باعث می شود ما متوجه است که ما در نهایت زنده ماندن اگر ما به دنبال تمام دستورالعمل شستن دست ما و مراقبت از خودمان و اعضای خانواده. اجرای قانون و مقامات بهداشت عمومی در حال خطر جان خود را برای نجات دیگرانفقط استراحت برای چند ساعت قبل از بازگشت به خود را تغییر. در نتیجه ترکیبی از همه این عوامل استرس زا باعث افزایش آگاهی عمومی و منفی.

هنگامی که مقامات بهداشت و ضروری کارگران دیدن رنگین کمان آگهی ها در سراسر خیابان, آنها می دانند که آنها برای مبارزه با. رنگین کمان آگهی ها یک یادآوری به همه مردم نه تنها کسانی که در خط مقدم بلکه همسایگان که امیدوارم که همیشه وجود دارد. مبارزه خود را در برابر ویروس استقامت خواهد شد تا زمانی که ما می توانیم همه آغوش و بوسه دوباره اما مهمتر از همه, اجازه دهید جهان می دانم که ما آن را انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>