چرا من با حضور در مدرسه رویای من…و به همین دلیل شما باید شرکت شما بیش از حد

آیا شما رشد می کنند تا در یک خانواده که اغلب بازدید معینی کالج برای فوتبال بازی ها, تولیدات تئاتر و یا فارغ التحصیلان حوادث ؟ آیا این بازدیدکننده داشته است مکرر شما را در عشق سقوط با پردیس ساخت آن کسب عنوان خود را به عنوان ‘رویای مدرسه’? پاسخ این است که بله.

در حال رشد با یک خانواده پر از پن استیت متعصب رویای تبدیل شدن به یک Nittany Lion آشکار بیش از سال از حضور در بازی های فوتبال و پدرم tailgates خرید در مرکز شهر و فروشگاه ها و گرفتن یک طعم و مزه است که Berkey لبنیاتی بستنی. من تا به حال بیش از حد روح مدرسه ساخته شده است تا برای آبی و سفید است که من می توانم تصویر خودم را از حضور در هر جای دیگری.

اگر این برای تلفن های موبایل مانند شما بدون توجه به آنچه کالج شما در عشق با این علامت خود را انتخاب کنید و یا انتقال به مدرسه.

Penn state dream school
facebook.com

در طول ترم اول در دولت, دانشگاه, من خودم غوطه ور در فعالیت ها اعم از علمی به تناسب اندام متمرکز شده است. من عضو روزانه دانشجو ورزشی کارکنان یک تحلیلگر در یک sports talk show, مراسم عضو کمیته عضو باشگاه تیم فوتبال و یک نویسنده برای مجله. فرصت هایی برای مشارکت در پن استیت بی پایان هستند که من می دانستم که حتی قبل از من قبول پیشنهاد من پذیرش. من انجام شده بود تحقیقات از آغاز دبیرستان در مورد هر فعالیت مرتبط با عمده من از پخش روزنامه نگاری دو و میدانی و خدمت به جامعه است.

اما من نمی انجام تحقیقات مشابه برای هر مدرسه دیگر حتی زمانی که من تنگ من گزینه های پایین به بالا من سه مدرسه. رویای من به عنوان یک دختر کوچک در یک بازی فوتبال و راه رفتن در اطراف پردیس با من گیر کرده در طول کل برنامه و روند تحقیقات. من فقط میگفتم خودم “حتی نمی زحمت تحقیق در مورد مدارس دیگر. شما در حال حاضر می دانیم که در آن شما در حال رفتن برای پایان دادن به.”

این تجربه باعث شد من به نگاه کردن به همه چیز شما می توانید از فکر می کنم مربوط به دانشگاه است.

penn state dream school
facebook.com

عمده مربوط به باشگاه های کارورزی و فرصت های شغلی, کاریابی, سلامت روانی و جسمانی مراقبت, مسکن, ناهار خوری ، من مراقبت زیادی در مورد دانستن همه چیز است که Penn State ارائه شده و نمی به هر فکر به همان جنبه های هر مدرسه دیگر من اعمال می شود.

برای مرجع سه مدارس من بود با توجه بودند Penn State دانشگاه مریلند در کالج پارک و دانشگاه. مریلند و معبد هر دو ارائه برجسته روزنامه نگاری فرصت و من احساس افتخار پذیرفته می شود به هر دو.

اما من نمی توانستم خودم را برای رفتن به هر کدام از این مدارس است. نه به این دلیل که برنامه های خود نبودند برجسته است. نه به این دلیل من فکر نمی کنم من می خواهم را به دوستان و یا درگیر در پردیس زندگی. من فقط نمی توانستم خودم را در کالج پارک و یا فیلادلفیا.

من نمی توانستم خودم را جای دیگری است اما دولت ،

penn state dream school
facebook.com

من از خواب جیغ دانشجویی بخش بیش از حد ورزشگاه ایستاده برای 46 ساعت در مراسمخوردن و تحصیل در این مرکز و راه رفتن در اطراف شهر پس از نیمه شب. که همه من نیاز به قبول پیشنهاد من از ورود به پن استیت.

ساخت بیشتر از من چهار سال در پن استیت یکی از اولویت های من به خصوص وقتی که می آید به پردیس دخالت و دانشگاهیان. بله شنبه بازی فوتبال روز تعطیلات آخر هفته را صرف بیرون رفتن با دوستان و مسافرت برای بازی و خلوت هستند و تمام چیزهایی که من نگاه به جلو به. اما فرصت های علمی Penn State ارائه به من بی نظیر توسط دیگران در چشمان من. اساتید و مشاوران فقط به عنوان پرشور در مورد پن استیت تجربه به عنوان دانش آموزان که باعث می شود تحصیلی تجربه بی بدیل است. من را تحمل کرده اند به چالش کشیدن تکالیف و وظایف در طول سال اول تخته سنگ از کلاس, اما, غرور و افتخار من به عنوان یک پن Stater برای زندگی من همواره مرا به جلو می کند و من کار سخت تر را که دختر کوچک خواب بودن یک Nittany Lion افتخار.

عشق من برای شاد ولی آن را ساده ساخته شده به درگیر شدن در تمام فعالیت های من که قبلا ذکر شد.

penn state dream school
facebook.com

من تا به حال یک برنامه رفتن به کالج دانستن آنچه که آن را به من موفق و شاد. من نمی ترسم برای درگیر شدن چون من می دانستم که مردم من را ملاقات خواهد بود فقط به عنوان پرشور در مورد فعالیت های خود را و در مورد آبی و سفید. راحتی من احساس می کنم در پن استیت غیر واقعی است. این احساس مانند خانه برای سال و من خدا را شکر به آن تماس بگیرید من در خانه دور از خانه برای مدت چهار سال.

آیا شما از خواب انجام Gator Chomp این Krispy Kreme چالش و یا شروع یک “ما…”, شعار, این نشانه خود را به آن را به یک واقعیت. اعتماد به من وقتی که من می گویند که شما نمی خواهد پشیمانی تصمیم خود را. شما خواهید بود در خانه شما شادترین چرا که شما احساس می کنید احساس راحتی و موفقیت دانستن شما رویای خود را به حقیقت می پیوندند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im