چرا رابین تخم مرغ آبی ؟ به همین دلیل ما کبودی

عزیز پت بحث: من حیوانات خانگی ندارد اما فعال نگه داشتن birdfeeders بنابراین همه پرندگان من “حیوانات در طبیعت.” چرا robins دراز آبی تخم مرغ ؟ — پرنده های عاشق

عزیز پرنده عاشق: من موافقم با شما در مورد پرندگان وحشی — آنها در اینجا برای همه برای لذت بردن و در زمستان گاهی اوقات شما خواهد شد پیدا کردن قطعات کوچک آبی رابین تخم مرغ در زیر درختان. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که جوجه بزرگ شد تا با خیال راحت و دور پرواز کرد.

اما آبی که رنگ جذاب است و در نتیجه یک ترکیب به نام “biliverdin.” این تفکیک از هم را ترکیب. (هم را قطعات از هموگلوبین قرمز رنگدانه در خون). شما همچنین پیدا کردن biliverdin در کبودی در پستانداران (که به رنگ آبی می بینید در یک کبودی).

نور-تخم مرغ های رنگی منعکس کننده نور خورشید پس از یک تخم مرغ نمی خواهد بیش از حد در یک آفتابی محیط زیست در حالی که تیره تر تخم مرغ جذب بیشتر گرما در کمتر آفتابی تودرتو سایت.

زیست شناسان دیوید Lahti از دانشگاه شهر نیویورک و دن Ardia فرانکلین & مارشال, کالج, بررسی دلایل رنگ در تخم مرغ های خود را در مقاله “روشن پرنده تخم مرغ رنگ: رنگدانه به عنوان سایبان و اتومبیل تاریک اثر” (American طبیعت). “بهینه رنگدانه سطح برای یک پرنده تخم مرغ در نور محیط, همه چیزهای دیگر مساوی بستگی به تعادل بین transmittance نور و جذب در رابطه با جنین تناسب اندام” آنها نتیجه بگیریم.

یکی دیگر از محقق زیست شناسی, استاد باب Montgomerie از دانشگاه کوئین در کانادا نشان داد که سالم زن robins تولید تخم مرغ که در حال روشن تر سایه ای از آبی که نر robins توجه بیشتر به جوجه که از تخم آبی روشن و تخم مرغ است.

“مطمئن شوید که به اندازه کافی مرد که لانه موجود درخشان آبی, تخم مرغ, تغذیه خود را به تازگی از تخم نوزادان دو چندان” Montgomerie توضیح می دهد که به علم روز است.

مادر سینه جوجه کشی تخم مرغ های خود را برای حدود 10 تا 13 روز; کودک robins پردار در 13 روز اما در آن طول می کشد دو هفته دیگر یا بیشتر برای آنها را به به خوب آگهی و مستقل از پدر و مادر خود را.

سالی Cragin مدیر بود PAWSitive: درمان حیوانات خانگی و جامعه آموزش و پرورش است. ارسال سوالات به sallycragin@verizon.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو