که بعد در انصراف از فرهنگ docket — مارتین لوتر کینگ جونیور?!

جان وین را 1971 Playboy magazine مصاحبه قرار داده است این بازیگر افسانه ای در تیررس امروز انصراف از فرهنگ عدالت اجتماعی رزمندگان. فعالان تقاضا که نام او حذف شود از یک اورنج کانتی, کالیفرنیا, فرودگاه.

آنچه در وین می گویند 49 سال پیش ؟ او گفت: “من معتقدم که در برتری تا زمانی که سیاه پوستان در حال تحصیل به یک نقطه از مسئولیت. من باور نمی کنم در دادن مقام و موقعیت رهبری و قضاوت به غیر مسئولانه مردم است.” او افزود: “من اصلا احساس گناه در مورد این واقعیت است که پنج یا 10 نسل پیش این مردم برده بودند.”

وین پسر اتان نمی کرد از پدرش کلمات, اما می پرسد برای چشم انداز: “هیچ بهانه ای برای کلمات او گفت:. آن سال 1971; ما با استفاده از کلمات مختلف ، آن زمان های مختلف.”

آیا این استاندارد جدید اعمال می شود به عنوان مثال به کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور? شاه نوشت: یک ستون مشاوره انجام شده توسط محبوب, سیاه, ماهانه, مجله, سیاه پوست. یک مستور, گی نوجوان او نوشت:

سوال: “مشکل من این است که متفاوت از آنهایی که اکثر مردم دارند. من یک پسر اما من احساس می کنم در مورد پسران راه من باید احساس کنند در مورد دختران. من نمی خواهم پدر و مادرم در مورد من می دانم. چه می توانم انجام دهم ؟ وجود دارد هر محل که در آن من می توانم برای کمک کنم.”

پاسخ: “مشکل شما این است که نه در همه غیر معمول یک. اما آن را نشانی از نیاز به توجه دقیق. نوع احساس است که شما باید نسبت به پسران است که احتمالا تمایل ذاتی اما چیزی است که از نظر فرهنگی به دست آورد. دلایل خود را برای اتخاذ این عادت شده اند و آگاهانه سرکوب یا ناخودآگاه سرکوب شده است. بنابراین لازم است برای مقابله با این مشکل با وارد شدن به برخی از تجارب و شرایطی که منجر به عادت. به منظور انجام این کار من نشان می دهد که شما را به یک روانپزشک خوب است که می تواند کمک به شما در آوردن به مقدم وجدان همه کسانی که تجربیات و شرایطی که منجر به عادت. شما در حال حاضر در سمت راست جاده به سمت یک راه حل از شما صادقانه تشخیص مشکل و تمایل به آن را حل کند.”

برای این مشاوره که امروز خواهد بود به نام توهین آمیز و ضد همجنس ما باید لغو پادشاه ؟

به یاد دیوانگی زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش با اشاره به هائیتی و برخی از کشورهای آفریقایی به عنوان “s–سوراخ کشور است.” رئیس جمهور جان کندی با توجه به سابق نیویورک تایمز خبرنگار تحقیقی سیمور هرش ساخته شده مشابه سخن گفتن. در “سمت تاریک از Camelot,” هرش توصیف عصبانی کندی در واکنش به درخواست از یک مرد که تا به حال حمایت خود را از انتخابات و در عین حال با این وجود می خواستم با مشخصات بالا دیپلماتیک انتساب به کندی اجرایی. رئیس جمهور منفجر شد: “من قصد دارم به f– او” اضافه کردن “من قصد دارم به او ارسال به یکی از کسانی که بوگی جمهوری در آفریقای مرکزی است.” بوگی جمهوری?

آنچه در مورد کندی درمان سامی دیویس جونیور? محبوب و سرگرم کننده مبارزه خستگی ناپذیر برای JFK در سال 1960 و حتی موافقت خود را برای به تعویق انداختن عروسی خود را به یک بازیگر برای جلوگیری از بیگانه بالقوه کندی رای دهندگان. برت بویار دیویس’ شرح حال گفت که زمانی که دیویس ازدواج کردم زیر کندی انتخابات کندی پاداش او disinviting دیویس از حضور, اجازه دهید به تنهایی انجام در افتتاحیه.

مرکز شهر آتلانتا برجسته نمایش یک مجسمه اندرو جوان سابق آتلانتا شهردار و سیاه برای اولین بار در سازمان ملل متحد. یک دوست و همکار از MLK جوان بود با شاه در Lorraine متل در ممفیس تنسی که در آن شاه ترور شد. جوان بعد تبدیل به سخنگوی یک Walmart وکالت ، در سال 2006 در مصاحبه با روزنامه جوان خطاب به شکایت که خارج جابجا فروشگاه های مادر و پاپ که بسیاری از آنها متعلق به اعراب:

“من فکر می کنم آنها باید آنها زد فروشگاه های مادر و پاپ از محله من. اما شما ببینید کسانی که هستند افرادی که overcharging ما فروش ما نان بیات و بد گوشت و سبزیجات پژمرده. و آنها فروخته شده و به فلوریدا نقل مکان. من فکر می کنم آنها به پاره پاره کردن جوامع ما به اندازه کافی. اول آن بود که یهودیان پس از آن بود کره ای ها و در حال حاضر آن را اعراب. تعداد بسیار کمی از مردم سیاه و سفید خود این فروشگاه.” جوان بعد عذرخواهی کرد اما خارج کاهش یافته و او را به عنوان سخنگوی. باید مجسمه خود را پاره کردن ؟

هری ترومن اغلب به یهودیان به عنوان “k–s” و شهر نیویورک به عنوان “k–شهر است.” در سال 1911 نامه به همسر آینده, آینده رئیس جمهور نوشت: “عمو را می گوید که خداوند یک مرد سفید پوست از گرد و غبار a n— از گل و سپس او انداخت تا آنچه باقی مانده بود و از آن پایین آمد یک چینی. او نفرت چینی و شیعه. پس از انجام I. آن مسابقه تعصب من حدس می زنم. اما من به شدت از این نظر سیاهان باید در آفریقا زرد در آسیا و سفید مردان در اروپا و امریکا است.” اما به عنوان رئیس جمهور ترومن پشتیبانی از ایجاد دولت مدرن اسرائیل و حمایت خود را بسیار مهم بود.

رابرت کندی به عنوان دادستان کل مجاز wiretaps در مارتین لوتر کینگ جونیور درخواست های ساخته شده توسط بدنام FBI سر J. Edgar Hoover.

تا چه حد این انصراف از فرهنگ پاکسازی و بعدی چه کسی ؟

Larry Elder یک نویسنده پرفروش و سراسر کشور همزمان رادیو میزبان بحث نشان می دهد. آخرین کتاب او “جدید مغلوب ساختن پیشی جستن استاندارد” در دسترس است در کتاب جلد کاغذی از Amazon.com و برای گوشه روشن شدن iBooks و GooglePlay. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد لری سالمند و یا تبدیل شدن به یک “Elderado” بازدید از www.LarryElder.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im