هنگامی که به نگاه کردن: F-15 روگذر از ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان coronavirus همه گیر

زسان | No comments

غرش جت های امروز سیگنال را یک ادای احترام به ماساچوست مراقبت های بهداشتی کارگران مشغول به کار در مبارزه با کروناویروس و ارائه یک فرصت عالی برای ساکنان در سراسر کشور به مرحله خارج, لذت بردن از هوای تازه و نگاه کردن.

یک اسکادران F-15s از ماساچوست گارد ملی را 104 جنگنده بال خواهد careen در سراسر کشور حدود ظهر.

جت منتقل خواهد شد بیش از هیانیس در حدود 12:10 بعد از ظهر برککتن در 12:15 بوستون در 12:20; Worcester در 12:25, Springfield در 12:35 سکس برای موبایل در 12:40 و وستفیلد در 12:45.

این روگذر عبور امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور از جمله این امید مرکز در بوستون کنوانسیون و نمایشگاه مرکز بریگهام و بیمارستان زنان Framingham اتحادیه بیمارستان DCU مرکز و سنت وینسنت بیمارستان UMass یادبود مرکز پزشکی Mercey مرکز پزشکی خلیج وزارت امور خارجه مرکز پزشکی هولیوک مرکز پزشکی غربی, ماساچوست, بیمارستان خلیج و دولت نجیب بیمارستان, در میان دیگران در مسیر شرق به غرب.

گارد دعوت از شهروندان سراسر کشور برای گرفتن عکس از پل و بعد آنها را با هشتگهای #MassSalutes #AirForceSalutes #AFFlyover.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>