لوول — برای جف فاستر چند ماه گذشته بوده است زمان برای انعکاس.

او و همسرش سارا, استقبال, خود, پسر الیور به خانواده در مارس 14. خود منزوی با نوزاد و 2-year-old daughter شده است به چالش کشیدن پرورش گفت. اما پدر پیدا کرده است شادی در وقت اضافی با فرزندان خود — از frolicking در حیاط خلوت بارانی به بحث در مورد وقایع اخیر است.

“این واقعا جالب زمان در حال حاضر به بچه ها گفت:” فاستر مدیر سازماندهی و سیاست در UTEC. “من فکر می کنم بسیاری از خانواده ها هستند و شما می دانید تأمل بر آنچه واقعا مهم است.”

“برای ما… من فکر می کنم ما واقعا بر بالا بردن دو بچه به شما می دانید civically درگیر و متعهد به عدالت و… ملاحظه سلامت جامعه ما,” او ادامه داد.

جف و سارا ملاقات به زبان انگلیسی دانش آموزان در دانشگاه ماساچوست در لوول و ازدواج در سال 2015. سارا در حال حاضر می آموزد کودکستان تا کلاس چهارم در لورا لی درمانی روز مدرسه در لوول.

روز پدر ویژگی ها: جف فاستر از لوول با همسرش سارا فاستر, دختر, مادلین, 2 و نوزاد جدید الیور 1 ماه در خانه خود را. (SUN/جولیا Malakie)

“من فکر می کنم ما شده ایم واقعا سپاسگزار است که ما توانسته ایم به الیور در قرنطینه به دلیل شما می دانید, ما قادر به فکر می کنم کمی بزرگتر به جای فقط… رفتن به محل کار و آمدن به خانه و رفتن به محل کار و آینده صفحه اصلی” جف فاستر گفت.

بر overhearing زن و شوهر در مورد بهداشت عمومی و بحران دو ساله مادلین به تازگی از او خواست پدر و مادر “‘چه بحران چیست؟'” او گفت:. به تازگی پرورش قرار داده اند بسیار به فکر چگونه آنها را به بحث در مورد موضوعات مانند همه گیر و نژاد پرستی با کودکان خود.

“(من) فکر می کنم که… ما واقعا سپاسگزار است که این بار در حال تهیه ما, گفتگو با ما 2 ساله و با یکدیگر در مورد چگونه ما می خواهیم به منظور بالا بردن بچه ها در مورد مراقبت از جامعه” او گفت:.

قادر به معاشرت مادلین با کودکان سن او و یا او را در گردش مانند کتابخانه سفرهای مشکل است, سارا فاستر اذعان کرد. این زن و شوهر به یاد پدر و مادر دیگر که آنها تنها نیستند.

“ما در حال رفتن را از طریق تمام این ها با هم,” او گفت:. “ما می دانیم که این سن که در آن کودکان و نوجوانان در حال توسعه بسیاری از مهارت های اجتماعی است.”

در میان نقاشی و جسارت در پیاده روی را از طریق جنگل جف, سارا و مادلین مورد بحث قرار داده اند چرا که کودک نمی تواند او را ببینید و اهمیت پوشیدن ماسک برای محافظت از دیگران است.

“ما همچنین صرف این زمان به عنوان یک خانواده تأمل در نژادپرستی یکی دیگر از بحران بهداشت عمومی از جمله چگونه به بهترین منظور بالا بردن بچه های ما به متحدان در کار به سمت نژادی عدالت است. ما شروع به خواندن کتاب در مورد انصاف و ورود و هویت ما 2 سال به عنوان ما می دانیم که آنها خواهد شد در حال رفتن به بسیار نژادی متنوع لوول سیستم مدارس دولتی در آینده خود را,” او گفت:.

“هنگامی که COVID-19 وضعیت می آید تحت کنترل من فکر می کنم ما در حال رفتن به در ادامه به نوع زندگی با درک درستی که ما نیاز به ایجاد تغییرات سیستمیک در دیگر زمینه های زندگی از جمله… پرداختن به نابرابری نژادی,” او گفت:.

این روز پدر سارا و جف فاستر طرح در میزبانی کباب کردن حیاط خلوت با پدران خود و تمرکز بر روی آنچه که برای آنها مهم است: “در مورد مراقبت از خانواده و مراقبت در مورد دوستان و در مورد مراقبت از جامعه است.”

“ما هر دو عاشق این جامعه و ما افتخار داریم که از این جامعه و ما متعهد به دیدن لوول همچنان به رشد و تغییر برای بهتر. و ما هیجان زده به بچه های ما یک بخشی از این کار بیش از حد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو