توسط تیم رینولدز

AP بسکتبال نویسنده

برای NBA آن است که رسما زمان را به بازی. این نزدیک اما لیگ وجود ندارد و در عین حال.

حرکت به توافق بر 22 تیم قالب برای از سرگیری همه گیر-قطع فصل یک گام بزرگ به جلو بود اما فقط برای اولین بار از بسیاری از تصمیم گیری های مهم که باید قبل از تکمیل لیگ حرکت به ESPN گسترده گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی پردیس در نزدیکی اورلاندو ماه آینده.

گام دیگری تکمیل شد روز جمعه به عنوان انتظار می رود زمانی که نمایندگان از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن رای به اتفاق آرا تصویب این پیشنهاد که NBA حکام تصویب یک روز پیش از آن.

بیشتر گفتگوها و مذاکرات در حال برنامه ریزی برای روزهای آینده به کار کردن هر چیز دیگری است و آن را قابل ملاحظه لیست. نگاهی به برخی از مسائل دیگر رو به لیگ هر دو در تلاش برای پایان این فصل و پس از آن در انتظار چه چیزی در سال آینده:

تست

فرمت قابل توجه بود اما بزرگترین مانع برای NBA برای روشن شدن در این فرایند است. که تا کنون تست شده است. پزشکی پروتکل ها مهم ترین بخش از بازگشت-به-بازی برنامه.

لیگ و بازیکنان می دانند که آنها باید در بالا و فراتر از آن در بهره ایمنی. پروتکل های کلیدی — بازیکنان را به تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که آنها بازی نمی پلاس ارسال به یک قرنطینه در ابتدای زمان در دیزنی و به احتمال زیاد روزانه تست برای تمامیت اقامت خود را وجود دارد.

بازیکنان و مربیان به احتمال زیاد حتی نمی خواهد بود قادر به خانواده هایشان در دیزنی و تا ماه سپتامبر در اولین.

یک فرد با دانش مستقیم از مذاکرات گفت: NBA و NBPA کار کرده اند چه خواهد بود طولانی پروتکل — که در میان چیزهای دیگر را توضیح دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که یک بازیکن یا مربی مثبت آزمون در حالی که در دیزنی پیچیده است.

بازی

فصل تنظیم شده است به رزومه جولای 31, با پلی آف شروع در اواسط ماه اوت و منجر به NBA نهایی است که می تواند کشش تا اکتبر. 12.

دیگر از میلواکی و لس آنجلس لیکرز که همه اما برخی از رفتن به پلی آف با شماره 1 دانه هر کس در دیزنی خواهد شد برای چیزی — یک حذفی بذر و یا یک نقطه حذفی.

پویا در پایین شرق جذاب با بروکلین و اورلاندو از هم جدا شده توسط یک نیمه بازی — و واشنگتن فقط 1-1/2 بازی از وارد شدن به یک بازی در سری برای شماره 8 نقطه.

از غرب انتظار دیوانگی با شش تیم در واقع اطمینان از رقابت برای یک اسکله.

هر کدام از تیم حاصل از این ظروف سرباز یا مسافر خواهد بود حذفی آماده و پر شده با اعتماد به نفس به عنوان 1 بازی از دور 1 برابر لیکرز. این بدان معناست که لیکرز باید حذفی-تیز حق دور به دلیل له برون جیمز و هم تیمی های خود باز خواهد شد در مقابل یک تیم است که گرم است.

هشت دیگر

این را در نظر بگیرید: دیترویت نمی برنده شدن در یک بازی در ماه مارس و در حال حاضر نمی خواهد بازی در آوریل, مه, ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر, اکتبر یا نوامبر.

پیستون’ آخرین پیروزی فوریه بود. 28. خشن, بسیار خشن — پیش نویس NBA تقویم نشان می دهد فصل آینده شروع خواهد شد Dec. 1.

که تقریبا نه ماه کامل بدون بازی. در ضمن 2020 NBA نهایی نیست و حتی قرار گرفتن نه هفته قبل از شروع فصل آینده.

و هر تیم باید به جای یک پیش نویس و رایگان آژانس به ویندوز بسیار کوچک بعدی قرار می گیرند.

دیترویت و شیکاگو, نیویورک, آتلانتا, کلیولند شارلوت, مینه سوتا و طلایی دولت آن خواهید بود یک استراحت طولانی. رزمندگان’ کلی تامپسون در آخرین بازی از یک سال پیش هنگامی که او پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا در NBA Finals. او اساسا برای رفتن از یک سال و نیم بدون بازی یک بازی واقعی است. (همان می تواند مورد برای کوین دورنت اگر او نمی بازگشت به بروکلین صف هنگامی که فصل رزومه.)

“این قطعا نبود چگونه ما امیدوار ما فصل به پایان رسیده و آن را عادلانه می گویند که ما نا امید که ما تیم جوان اجازه داده نخواهد شد برای به دست آوردن ارزش بیشتر زمان بازی با هم بودن از جمله در راه اندازی مجدد از فصل” شاهین مدیر کل تراویس Schlenk و مربی لوید پیرس گفت: در یک بیانیه مشترک جمعه.

وجود دارد بسیاری از تیم ها احساس که همان راه است.

فصل آینده

این انتظار بسیار طولانی برای هشت تیم رفتن به دیزنی و بسیار کوتاه offseason برای تیم های که رفتن به پلی آف دیزنی هستند که نه تنها برنامه موضوع بر روی میز در حال حاضر.

اگر NBA به جلو می رود با نرمال فصل به طور منظم در 2020-21 یک Dec. 1 تاریخ شروع به معنی برگشتی نمی شروع تا اواخر آوریل و می تواند رسیدن به اواخر جولای.

و این تماس به سوال که آیا بازیکنان NBA می تواند در بازی های المپیک است که واجد شرایط برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 2021 برای نهایی چهار نقطه در این زمینه و پس از آن توکیو بازی های خود را آغاز و در 23 ژوئیه 2021.

ایالات متحده آمریکا بسکتبال, مدیر عامل جری News گفته است که آمریکایی ها خواهد شد صبر کنید و ببینید چه NBA schedule واقعا قبل از واکنش و تنظیم یک شرکت برنامه ای برای چیدن یک تیم برای توکیو در تابستان آینده.

اما برای بازیکنان که بازی به این فصل پس از آن بازی به بعد فصل که بسیاری از بسکتبال بدون مقدار زیادی از زمان. و است که می تواند این کار از چیدن یک تیم المپیک بسیار سخت تر از حد معمول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو