مردم اغلب از من بپرسید آنچه در برنامه مالی و چرا از آن مهم است برای فرد به طور متوسط. بسیاری از مردم فکر می کنم که تنها ثروتمند نیاز به برنامه های مالی. حقیقت این است که مردم بدون ثروت عظیم هستند کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر به آنها آسیب پذیر هستند.

بنابراین آنچه که باید در یک طرح خوب?

ابتدا باید آن را به آدرس مشتری امور مالی ، اما فقط به عنوان مهم مشتری عواطف و احساسات. این صدا ممکن است چه به صورت آشکار و یا احمقانه, اما آن است که نه. بسیاری از برنامه های انجام هیچ چیز برای رسیدگی به این و اغلب کسانی که در حال برنامه ریزی است که شکست زیرا وقتی که می آید به پول ما موجودات عاقل نه.

با توجه به Dalbar مالی شرکت تحقیقات در بوستون, S&P 500 در مجموع بازگشت شاخص به طور متوسط 6.06% بیش از 20 سال پایان دسامبر ، 31, 2019. اما متوسط حقوق صاحبان سهام صندوق سرمایه گذار به طور متوسط تنها 4.25 درصد بیش از مدت مشابه. به شما یک ایده از مقدار پول از دست رفته بازار تولید $2.24 برای هر دلار سرمایه گذاری بیش از قاب زمان و سرمایه گذار به طور متوسط تولید $1.30. به عبارت دیگر بازار عملکرد بهتری نسبت به سرمایه گذار به طور متوسط بیش از 40 درصد است.

بنابراین مهم است که متناسب با این طرح به خطر تحمل فرد یا دیگری فرد هرگز قادر به حفظ روال pummeling بازار تحمیل خواهد کرد یا او روان.

که گام اول. به عنوان مهم به عنوان آن است که این تنها گام اول است.

ما باید به هنر و صنعت یک جریان نقدی و یا درآمد و هزینه طرح. این قطعه شروع می شود با این هزینه و این مهم است که به itemize هر, بنابراین ما می تواند شناسایی و ثبت شروع و پایان تاریخ. نه هر هزینه خواهد شد گذشته از طریق بازنشستگی. یک مثال رایج است که وام مسکن خود را. اکثر مردم اگر آنها در حال حاضر یک وام مسکن بازنشسته خواهد شد در آینده. این باید ثبت شود. این مهم است که درک روشنی و ضبط تورم در این بخش از برنامه است. در حال حاضر ما در حال فرض کنید تورم در حدود 3.25%.

سپس ما محاسبه مورد نیاز پس از کسر مالیات درآمد لازم برای پوشش این هزینه ها. این است که هسته اصلی این طرح و برای هر سال آن را نشان می دهد همه پول در داخل و خارج. برخی از مشاوران تنها با قرار دادن هسته درآمد یعنی پایه هزینه های زندگی در این بخش به اعتقاد من این مهم است که عمده شیوه زندگی, حوادث در این برنامه به عنوان به خوبی. در غیر این صورت شما باید به صندوق آن حوادث از پس انداز است که می تواند به تضعیف این طرح و همچنین اشتهای خود را برای شرکت در فعالیت های اضافی که باعث زندگی ارزش زندگی است. این بازگشت به عاطفی و روانی جنبه های برنامه ریزی; مگر آن پشتیبانی از یک شیوه زندگی شما هستند راحت با شما هیچ شانس بهتر ماندن با برنامه از شما می خواهم اگر آن را خارج از خود را تحمل ریسک است.

در حال حاضر ما تعیین توالی استفاده می کنیم برای پوشش جریان نقدی نیاز دارد. آیا شما با استفاده از خود 401(k) خود را راث IRA خود را و یا خود را غیر حساب های واجد شرایط ، این است که اغلب توسط چه چیز دیگری شما امیدواریم که برای به انجام رساندن. برای مثال شما ممکن است بخواهید برای کاهش مالیات بیش از زندگی خود را برنامه ریزی کنید بنابراین شما باید کمتر به پرداخت و پس از انجام وارثان خود را. در این مورد, شما ممکن است نیاز به قرعه کشی پایین nonqualified بودجه برای اولین بار در حالی که شما را تبدیل بخش هایی از خود را در صندوق های بازنشستگی به راث. برای انجام این نوع از برنامه ریزی شما نیاز به قادر به ردیابی براکت مالیاتی خوبی به آینده است که ما می توانید انجام دهید.

این قطعه از پازل را متناسب با مالیات ما فرآیند برنامه ریزی است. بسیار مهم است برای ایجاد یک حداکثر طول عمر جریان درآمد شما می توانید عمر به عنوان طول عمر خطر مرگبار برای بسیاری از برنامه های. آنچه که در طول عمر خطر است ؟ این خطر است که به شما خواهد شد یا عمر پول خود را و یا می میرند با راه بیش از حد. این ناشی از این واقعیت است که شما هیچ ایده چه مدت شما زندگی می کنند. اگر شما حدس می زنم بیش از حد کوتاه شما می توانید عمر خود را پول است. اگر شما حدس می زنم بیش از حد طولانی و شما می توانید تقلب خود را خارج از خود را به بهترین شکل ممکن بازنشستگی. پس از آن فوق العاده مهم است برای به دست آوردن این حق است.

تنها راه برای انجام این کار است با منابع درآمد است که در گذشته تمام زندگی خود را. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد امنیت اجتماعی و حقوق بازنشستگی و, در صورت نیاز, درآمد تولید مقرری. شروع با امنیت اجتماعی است. تاخیر آن به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید, و است که شما یک سر بزرگ-شروع در درآمد شما نمی توانید بیشتر زنده بودن. بعدی بهینه سازی حقوق بازنشستگی خود را. مطمئن شوید که به ساختار آن طوری که شما می توانید بیشترین درآمد و دریافت بیشتر از زمانی که شما می میرند. این یک کار بزرگ برای بیمه عمر دائم است که بسیار رایج و موثر آنها باید یک نام برای, تکنیک, بازنشستگی حداکثر.

در حال حاضر ما در چه اتفاقی می افتد اگر یک یا هر دو از شما به مرگ زودرس می شوند. چگونه آن را تحت تاثیر کسانی که پشت سر گذاشت ؟ برای مثال آیا حقوق بازنشستگی پرداخت کاهش می یابد یا حذف شود در صورتی که مالک می میرد? اگر آن را ندارد, شما نیاز به برنامه ریزی برای آن شخص مرگ را به عنوان حقوق بازنشستگی تنها چیزی نهفته — پایین تر به نفع تامین اجتماعی نیز از بین می رود. دوباره بیمه عمر دائم است یک راه عالی برای پوشش این احتمالاتی برای سکه بر روی دلار.

بعدی چه اتفاقی می افتد اگر یکی از شما نیاز به مراقبت به خصوص اگر شما در حال اولیه بگير باید بزرگتر تامین اجتماعی بهره مند هستند و صاحب حقوق بازنشستگی ؟ نیاز به مراقبت می تواند حتی بیشتر از عواقب جدی در همسر دیگر از مرگ است. زمانی که یکی می میرد و دیگری می شود بزرگتر از دو مزایای امنیتی اجتماعی و شاید یک بخش و یا حتی تمام حقوق بازنشستگی. زمانی که فرد نیاز به مراقبت طولانی مدت درآمد خود را مصرف خواهد شد با هزینه مراقبت. بازنشستگی و تامین اجتماعی می تواند مصرف شود. این است که از نگرانی های عمده در تمام برنامه.

این مهم به بحث و برنامه ریزی برای آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که شما هر دو می میرند. چگونه انجام شما می خواهید چه بیش از سمت چپ به پرداخت? هنگامی که برنامه ریزی به درستی انجام شده است وجود دارد همیشه پول در سمت چپ در پایان و آخرین چیزی که هر کسی می خواهد این است که برای گرفتن مکیده توسط عمو سام.

و در نهایت, شما نیاز به مکانیزم برای بررسی این طرح با نظم و قادر به پاسخ زمانی که زندگی می اندازد curveballs مانند COVID-19 یا حوادث دیگر. مگر اینکه شما برنامه های احتمالی ساخته شده در تمام برنامه ریزی دقیق می توان جاروب گذشته قبل از اینکه شما می دانید چه اتفاقی افتاده است.

استفان کلی است که یک رهبر شناخته شده در درآمد بازنشستگی برنامه ریزی است. واقع در Nashua, NH او خدمات بوستون و نیوانگلند مناطق. او نویسنده پنج کتاب از جمله “به من بگویید هنگامی که شما در حال رفتن برای مردن” که در معاملات با مشکل ناشناخته دوره ایجاد برای برنامه ریزی بازنشستگی. آن را از دیگر کتاب های موجود در Amazon.com. او شنیده می شود هر هفته در “رایگان به بازنشسته” رادیو نمایش در WCAP و WFEA و او انجام برنامه ریزی کارگاه های آموزشی در انگلستان آموزش بزرگسالان مرکز واقع در Nashua. مشاوره اولیه همیشه رایگان است. شما می توانید رسیدن به استیو در 603-881-8811 و یا در www.FreeToRetireRadio.com.By استفان کلی CSA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im