عروسی در ایام اجتماعی فاصله

سابق سانتی متر Kumaraswamy پسر ازدواج کنگره رهبر, دختر, در خانه رعیتی رمنگرا

بنگلور: در حالی که بسیاری از مراسم ازدواج و تشییع جنازه شده بود لغو سراسر کشور با توجه به مستند سیاسی heavyweights کارناتاکا این Gowda خانواده به رهبری نخست وزیر سابق H. D. Deve Gowda هنوز موفق به ازدواج نوه امروز صبح در یک خانه مزرعه در رمنگرا.

Nikhil Kumaraswamyپسر سابق کارناتاکا وزیر H. D. Kumaraswamy بستن گره با Revathi این grandniece سابق کنگره وزیر مسکن M. Krishnappa.

هیچ اجتماعی فاصله

عکس های عروسی نشان داد هیچ اجتماعی فاصله و ماسک و یا هر گونه احتیاط در مراسم. رسانه ها ممنوع اعلام شد و از ورود رمنگرا منطقه در حالی که حدود 30-40 اتومبیل دیده می شد رهبری به سمت محل از بنگالور.

زمانی که خواسته مقامات پلیس گفت که این خانواده تا به حال ارائه آنها را با تعداد ثبت نام از اتومبیل های که تا به حال به مجاز است. هر گونه جنبش توده ای و عمومی گردهمایی مراسم که با حضور تعداد زیادی از مردم ممنوع شده توسط دولت با توجه به این مستند و بیش از ترس مرگبار coronavirus ،

عبور برای 42 وسایل نقلیه 120 نفر

Kumaraswamy بود که ادعا کرد “تنها حدود 60 تا 70 نفر از خانواده” را با حضور عروسی. با توجه به کارناتاکا پلیس عبور برای 42 دستگاه خودرو و 120 نفر داده شد.

آن هیچ بزرگ, چاق, عروسی با استانداردهای آن به نظر می رسید در تصاویری از یک هواپیمای بدون سرنشین اما همه ایستاده بود و نزدیک به هم.

Nikhil یک بازیگر-تبدیل-سیاستمدار گذشته در رسانه ها تابش خیره کننده زمانی که او در اعتراض به انتخابات سال گذشته از خانواده اش دژ مندیا و از دست داد.

Kumaraswamy پیام های تصویری

خانواده ها قبلا سازماندهی عروسی در بنگلور. با وجود مستند Kumaraswamy حاضر به تسلیم روز بزرگ اما او تغییر محل. در یک پیام ویدئویی در پنجشنبه JD(ع) گفت: رهبر عروسی شده بود نقل مکان کرد و از بنگلور یک “منطقه قرمز” برای COVID-19 به رمنگرا خود را مونتاژ حوزه.

او به دادگاه تجدید نظر به طرفداران برای دور ماندن از برگزاری امیدوار کننده بزرگتر رویداد زمانی که وضعیت به حالت عادی بازگشت.

“این امر می تواند دشوار است برای حفظ اجتماعی فاصله اگر رویداد سازماندهی شده بود در خانه. دلیل این است که ما در حال سازماندهی این رویداد در ما خانه رعیتی در Bidadi. من درخواست کارگران و به خوبی wishers برای جلوگیری از حضور در این رویداد” Kumaraswamy گفت:, و اضافه کرد که این تصمیم به رفتن پیش با عروسی گرفته شده در مشاوره با پزشکان از جمله کسانی که در خانواده اش.

عمل خواهد شد: Dy.سانتی متر

کارناتاکا معاون وزیر Ashwath Narayan گفت: اقدام خواهد شد در برابر رئیس سابق وزیر “بدون فکر دوم” اگر رهنمودهای بودند نه به دنبال در عروسی.

“اگر این روشی است که ما در حال رسیدگی به این موضوع آن را به ارسال یک پیام اشتباه است. من درخواست همکاران من نه به سوء استفاده از موقعیت قدرت. ما نیاز به رعایت قوانین در غیر این صورت آن را به ارسال یک سیگنال اشتباه. هر که ناقض قطعا ما اقدام خواهد شد. وجود دارد هیچ دستورالعمل به پلیس اجازه می دهد تا رسانه ها. من به صحبت می کنند به (پلیس منطقه گردآورنده). آنها باید اجازه نمی دهد این نوع از تخلف. ما نیاز به اقدام در غیر این صورت از آن خواهد شد مسخره از سیستم” گفت: Ashwath Narayan اشاره به این که Kumaraswamy تا به حال شده است در زندگی بیش از حد طولانی به چشم پوشی از دولت دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de