رأی-با-ایمیل چالش ها می تواند بر انتخابات نوامبر

جاده به نوامبر سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است که در حال حاضر مملو از بی سابقه بحران و عدم قطعیت است.

این COVID-19 همه گیر است بی خانمان زندگی روزانه و تغییر هنجارهای فرهنگی یک واقعیت است که باقی خواهد ماند برای برخی از زمان. یک نگرانی غالب این است که در برخی از جمعیت های آسیب پذیر را مشاهده ویروس به عنوان بیش از حد از خطر آنها را ترس از رای دهی در مراکز رای دهی.

این نگرانی را در طلیعه بحث بر سر رای توسط ایمیل. با برخی از کشورهای در حال آماده شدن برای موسسه رای کامل-با-سیستم های پست الکترونیکی در حال حاضر زمان برای شناسایی نقص است که می تواند باعث شکستن و یا چنین سیستم هایی می آیند نوامبر.

COVID-19 یک نگرانی مشروع است. درخواست تجدید نظر از رای-با-ایمیل قابل فهم است که این روزها به عنوان آن را فراهم می کند یک راه برای عمل به وظیفه مدنی در حالی که به حداقل رساندن خطر عفونت.

در واقع با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی تقریبا 68 درصد از رای دهندگان آمریکایی به نفع غیر از تغییرات دائمی به زمان رای گیری قوانین اجازه می دهد تا برای یک دولت در سطح گزینه رای از طریق پست.

اما رای گیری توسط سیستم ایمیل مانند هر دیگر نقص و ترس از COVID-19 تنها تشدید پتانسیل منفی. مسائل بالقوه شامل کمبود نیروی انسانی برای رای توسط سیستم های پست الکترونیکی عدم آموزش مناسب برای تست سیستم جدید و مشکلات تحویل کلی غیابی.

اگر چه هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک کامل نظام انتخاباتی نادیده گرفتن مشکلات بی شمار با گذشته رای-با-پست الکترونیکی انتخابات خواهد بود احمقانه است.

یک مشکل شایع در دولت های متعدد اولیه انتخابات در این سال بوده است عدم کارکنان و یا مکان به طور کامل روند رای هر دو در فرد و از طریق رای گیری توسط ایمیل. با توجه به خطر COVID-19 بسیاری از کارکنان که معمولا مرد مراکز رای دهی یا شمارش absentee ballot درخواست انصراف به دلیل ترس از عفونت است.

برای مثال در ویسکانسین اولیه در آوریل 7, شهر سبز بای تا به حال تنها 17 نظرسنجی کارگران از فهرستی از 270 کارگران بالقوه.

که اولیه نیز دچار کمبود مراکز رای دهی در خلیج سبز و بزرگتر شهرستانهای میلواکی. میلواکی تا به حال تنها پنج باز کردن مراکز رای دهی در مقایسه با معمول 180. خلیج سبز تا به حال تنها دو نفر به عنوان مخالف به حالت عادی 31 ایستگاه.

کمبود نیروی انسانی در کارمند دفاتر و خدمات محلی است که تحویل داده و یا جمع آوری آراء منجر به شمارش خطاها در رای گیری غایب است.

در ویسکانسین بیش از 1.3 میلیون نفر از رای دهندگان درخواست غیابی اما تنها 1,159,800 (88.9%) بازگردانده شدند و شمارش 2,659 فرستاده شد بازگشت دیر و uncounted, 20,537 رد شد به دلایل دیگر و در مورد 120,989 بودند که هرگز فرستاده می شود در همه.

پس از آن وجود دارد مشکل با سیستم پستی و شهرداری کارمند دفاتر پیدا کردن و ایجاد خطا در تحویل برگه های رای. به عنوان یک نتیجه چندین انتخابات محلی دیده اند غیابی به طور مداوم نابجا و یا سقوط طعمه به عمدی تقلب.

در مه 26, یک حامل پستی در غرب ویرجینیا گرفتار شد تغییر چندین پست-در رای گیری غایب با تعویض وابستگی حزب گفت: برگه های رای. آراء شده بود از طریق پست در ماه گذشته اما حامل پستی روشن در مورد پنج تن از آراء’ وابستگی از حزب دموکرات به حزب جمهوری خواه. وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه گفت: او آن را “به عنوان یک شوخی است.”

علاوه بر این در طول هفته از آوریل 21, 20 رای از ایالت کارولینای جنوبی فرستاده شدند به مریلند به جای. حتی در ویسکانسین در یک حادثه در آوریل 8, سه ظروف بزرگ با چند رای از شهرهای اشکوش و اپلتون داشت و فرآوری نشده است.

این محلی خطا ممکن است به نظر می رسد اما بدون اصلاح این روند تعداد و شدت اشتباهات به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به شدت در ماه نوامبر.

فن آوری های جدید به نظر نمی رسد کمک بسیار. در این سال به تنهایی در انتخابات نشان داده اند که چندین دولت سیستم شده اند سرند مکانیکی و خطاهای نرم افزار. این مسائل در ترکیب منجر به طولانی خطوط miscounted آرا و اشتباه پر شده نتایج در چند متحده است.

یک مثال Dominion سیستم های رای گیری در گرجستان است که حضور پس از آن ارائه 107 میلیون دلار در رای گیری ماشین آلات برای دولت در سال گذشته است. در گرجستان انتخابات در ژوئن 4, کسانی که رای گیری در فرد شاهد اختلال در عملکرد دستگاه و بد تعبیر کردن برگه های رای منجر به طولانی صبر کنید بار تا پنج ساعت در چند شهرستان.

نرم افزار های مشابه تحویل پست الکترونیکی-در برگه های رای به اشتباه آدرس, روز پس از انتخابات. برخی از برگه های درخواست شده ماه در پیشبرد هرگز وارد رای دهندگان خانه.

یک بار دیگر ترس از COVID-19 کاملا قابل فهم و معقول به عنوان یک بحث رای گیری جایگزین اقدامات است. دولت و دولت های محلی باید اقدامات به مردم را قادر می سازد خود را به انجام وظایف دموکراتیک و بدون به خطر انداختن ایمنی خود را.

همانطور که ما با نزدیک شدن به ماه نوامبر absentee ballot سیستم به شدت نیاز به بهبود در هر سطح برای اطمینان از صحت و مشروعیت. دولت در انتخابات در اوایل این سال در حال حاضر نشان داده است که مناسب و بدون تغییر 2020 نوامبر انتخابات خواهد شد که قابل توجه و دقت مشکلات.

با انتخابات آینده شکل دادن به یکی از مهم ترین را از ما در زندگی هر شمارش آرا و بنابراین ما باید مطمئن شوید که هر رای صحیح شمارش شد.

جاناتان سخت است که یک پژوهش کارآموز در پایتخت مرکز تحقیقاتی در واشنگتن است. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im