بازدید های دولت برای خانه اجازه خواهد داشت

بوستون – افرادی که زندگی در خوابگاه های اداره شده توسط وزارت توسعه خدمات خواهد بود و مجاز به بازدید کننده برای اولین بار از ماه مارس در این هفته هر چند تعاملات باید در خارج از منزل و تماس فیزیکی هنوز هم می شود از حد.

تجدید نظر ملاقات سیاست DDS صادر شنبه برای آن مسکونی برنامه طول می کشد اثر چهار شنبه و اجازه می دهد تا برای ملاقات با شرایط مانند غربالگری بازدید کنندگان برای علائم بیماری و تب و پوشیدن چهره پوشانده اند.

هیچ تماس فیزیکی بین ساکنان و مهمانان اجازه خواهد داشت. دستورالعمل شبیه به کسانی که در محل قرار داده در هفته گذشته به اجازه می دهد, هوای آزاد, بازدیدکننده داشته است در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“من می دانم که آن را بسیار دشوار است برای خانواده ها قادر به دیدن آنها پسران و دختران برادران و خواهران. اگر چه کارکنان ما تلاش کرده اند راه های خلاق برای حفظ ارتباط از طریق تلفن تماس FaceTime و زوم هیچ چیز جایگزین دیدن شما عزیزان چهره به چهره” DDS کمیسر جین رایدر نوشت: در یادداشت این آخر هفته.

او افزود: “هیچ چیز وجود دارد که می تواند جایگزین فیزیکی در آغوش شما عزیزان, با این حال, آن است که یک گام در مسیر درست است.”

در آن هدایت DDS پیشنهاد کرد که گروه کارکنان “نظر به درخواست بازدید کنندگان اگر آنها و عزیزان خود را قادر خواهد بود به موقف اجتماعی فاصله به عنوان این ممکن است گیج کننده برای برخی از افراد و یا متضاد با منطق آنها را عاطفی است.”

در یک ایمیل به حامیان Arc ماساچوست ساخته شده مشابه نقطه ذکر است که این سیاست می تواند منجر به “موقعیت هایی که نیاز به بیشتر فرد محور روش مانند افراد در حال خدمت که نمی خواهد بود قادر به درک اجتماعی فاصله.” DDS و قوس هر دو گفت: آنها انتظار دارند که سیاست به تکامل در طول زمان به عنوان DDS مقامات و کارکنان و اعضای ساکنان و خانواده ها تبدیل شده اند عادت کرده اند به اقدامات ایمنی و به عنوان تلاش برای مهر کردن این ویروس همچنان ادامه دارد. DDS گفت: این امید بیشتر به تجدید نظر در آن ملاقات سیاست “را به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو