نژادها مجازی یک گزینه قابل دوام برای دوندگان

زسان | No comments

هنگامی که در مارس 11, NBA اعلام کرد که به تعویق افتادن آن فصل به دلیل رودی Gobert تشخیص آن را به عنوان هشداری برای بسیاری بر جدیت COVID-19 بیماری همه گیر.

به تعویق افتادن NHL فصل به دنبال لغو NCAA زمستان مسابقات ورزشی و گپ و MIAA sports بهار آمد به زودی پس از.

آن را نیز به ارمغان آورد در مورد به تعویق افتادن مسابقه دو ماراتون بوستون بزرگترین مسابقه جاده در جهان و همچنین لغو جاده دیگر نژادها.

فروپاشی ورزشی چپ بسیاری از مردم به دنبال فرصت هنوز هم به رقابت بپردازند.

جاده مسابقه این فرصت را در قالب نژادها مجازی. در حالی که قطعا همان احساس است که جاده واقعی racing می دهد قطعا آن چیزی است که برای مدال chasers به نگاه است.

چه مجازی مسابقه ؟

سازمان های غیر انتفاعی است که می ام و به طور منظم برگزار شد مسابقه تبلیغات در اینترنت و درخواست دونده به درخواست خود را برای مسابقات. دوندگان پس از اجرا خود به خود فاصله با توجه به مسابقه مقدار آنها اعمال می شود — 5K یا ماراتن و یا دیگر فاصله در یک برنامه در حال اجرا و ارسال نتایج خود را. نتایج خود را قرار داده و سپس در یک پیام هیئت مدیره رتبه بندی در میان همسالان.

برای ثبت نام هزینه دونده فرستاده دان را مدال و تی شرت در عرض دو هفته و دانش است که پول خود را به یک موسسه خیریه.

من نه یک علم کامل; برخی از نژادها نیازی به اثبات نتایج و یا هر در حال اجرا در تمام که می تواند انحراف نتایج, اما قطعا بهتر از هیچ چیز برای دونده.

اگر شما یک دونده و یا یک ورزشکار است که نیاز به آموزش های مجازی این مسابقات به نظر می رسد بهترین سناریو تا جهان را بازگشت به حالت عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>