توسط HAU دینه

هانوی ویتنام (AP) — ویتنام روز جمعه گزارش داد که اولین مرگ یک فرد مبتلا به کروناویروس آن را به عنوان مبارزه با تمدید شیوع پس از 99 روز با هیچ محلی از موارد.

وزارت بهداشت گفت: 70 سال پس از ابتلا به بیماری در حالی که برای درمان کلیه بیماری در یک بیمارستان در دانانگ. بیش از 100 مورد جدید تایید شده است در هفته گذشته بیش از نیمی از آنها بیماران در بیمارستان است.

دانانگ ویتنام است ساحل محبوب ترین مقصد و هزاران نفر از بازدید کنندگان در شهر برای تعطیلات تابستان. در سراسر کشور, مقامات عجله دارند برای تست افرادی که به خانه بازگشت از شهر ساحلی.

دکتر Luong Ngoc Khue رئیس کشور و دولت از معاینه پزشکی و درمان وجود دارد گفت: حداقل شش دیگر سالمندان مبتلا به COVID-19 در حال حاضر در وضعیت بحرانی است. همه باید بیماری زمینه ای دیگر, او گفت:.

ویتنام تا به حال دیده شده است به عنوان یک موفقیت جهانی در مبارزه با کروناویروس با صفر و میر و هیچ تایید موارد انتقال محلی برای 99 روز. اما یک هفته پیش شیوع شروع در دانانگ بیمارستان. این رشد کرده است به 104 موارد تایید شده در شش بخش هایی از کشور از جمله سه تن از بزرگترین شهرهای وادار کردن مقامات به reimpose ویروس محدودیت.

کارشناسان نگران هستند که تعداد واقعی موارد می تواند به مراتب بالاتر است. قبل از آخرین شیوع آن را تا به حال در مجموع تنها 416 موارد است.

در هانوی که در آن دو نفر را آزمایش مثبت پس از بازگشت از دانانگ بیش از 100 درمانگاه راه اندازی شده اند با کیت های آزمایش برای تشخیص ویروس است. هانوی انتظار می رود که برای تست مورد 21,000 افرادی که اعلام کرد که آنها تا به حال به تازگی از دانانگ.

“من می خواهم به آزمایش می شود بنابراین من می تواند به توقف نگرانی در اگر من باید این ویروس یا نه. آن است که برای من و برای جامعه” گفت: Thuy Pham ها یک بانکی رسمی که به تازگی به دانانگ برای تعطیلات خانواده. “پس از آمدن من و خانواده ام باید قرنطینه خودمان در خانه. من رفتن به محل کار و یا دیگران را ببینید. ما باید برای کل جامعه.”

Ho Chi Minh City برنامه ای برای تست 18,000 دانانگ عودت.

دانانگ قرار داده شد تحت مستند در روز سه شنبه و تست و محدودیت های کسب و کار افزایش یافته و در مناطق دیگر. این شهرستان در روز جمعه آغاز شد راه اندازی موقت بیمارستان در یک سالن ورزشی و پزشکان شده است بسیج از شهرهای دیگر برای کمک به.

توده باستانی شهر و برترین مقصد توریستی شناخته شده برای آن جذاب خانه های قدیمی 20 کیلومتر (12 مایل) جنوب شهر دانانگ, متوقف شد, و اجازه می دهد بازدید کنندگان در روز پنج شنبه به دلیل شیوع. آن عابر پیاده خیابان آراسته با فانوس خالی و غیر ضروری خدمات و مجالس ممنوع شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو