ونزوئلا بالا دستور دادگاه DirecTV اموال

زسان | No comments

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — ونزوئلا بالا دستور دادگاه فوری تشنج از همه DirecTV ملک جمعه, روز پس از شرکت در ایالات متحده رها شده و خدمات خود را در آمریکای جنوبی با استناد به تحریم های ایالات متحده.

حکم دادگاه عالی گفت: ملت مخابراتی آژانس برای به دست گرفتن ماهواره ای و فضای اداری در مراکز انتقال. همچنین گفت: DirecTV برنامه نویسی باید بلافاصله پس از بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون در یک سفارش بود که به احتمال زیاد به توجه شود.

دالاس-بر اساس AT&T در سه شنبه قطع پرداخت خدمات تلویزیون در ونزوئلا گفت: تحریم های ایالات متحده منع آن DirecTV پلت فرم از پخش کانال های که لازم است برای حمل توسط دولت از رئیس جمهور نیکولاس مادورو.

با این حال pro-مادورو مجلس María Alejandra دیاز گفت: این شرکت از نظر قانونی ملزم به رعایت برنامه نویسی آن.

“DirecTV به طور یک جانبه و غیر قانونی به حالت تعلیق حق آزادی بیان و ارتباطات برای تقریبا 10 میلیون ونزوئلا,” دیاز گفت: در خارج از دادگاه. “این درست نیست که بگوییم DirecTV نمی تواند مطابق با مقررات داخلی است.”

این حرکت ناگهانی قطع سرگرمی, اخبار و کانال های ورزشی موجب اعتراضات گسترده حداقل دو شب در یک ردیف با ساکنان تکیه خود را از ویندوز را در سراسر پایتخت از کاراکاس کوبیدن گلدان و تابه.

“من می خواهم من DirecTV” برخی از فریاد در میان شعارهای علیه مادورو.

ونزوئلا دستور داده شده است به ماندن در خانه در قرنطینه از اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که مقامات می گویند کشته شدن حداقل 10 نفر و صدها بیمار.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در زمان فشار با نوک انگشت در ونزوئلا بیش از این موضوع را روز شنبه گفت در توییتر: “چرا نمی توانید ونزوئلا سازمان دیده بان Fútbol مجموع? چون نیکولاس مادورو سوار DirecTV ، حفاظت از دوستان خود و پول خود را مهم تر از اجازه دادن به ده میلیون نفر از شهروندان در دسترسی به اطلاعات سانسور.”

DirecTV روز جمعه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از آسوشیتد پرس. لازم به توضیح تصمیم خود برای قطع خدمات در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“به دلیل آن است که غیر ممکن است برای AT&T را DIRECTV واحد مطابق با الزامات قانونی هر دو کشور AT&T مجبور به پرداخت آن در تلویزیون عملیات در ونزوئلا یک تصمیم است که ساخته شده توسط این شرکت ایالات متحده رهبری تیم بدون هر گونه دخالت و یا دانش قبلی از DIRECTV ونزوئلا تیم” بیانیه ای گفت:.

AT&T دارای 44 درصد از سهم پرداخت بازار تلویزیون و آن خروج است به احتمال زیاد به ضربه شهرهای بزرگ و داخلی است که بستگی DirecTV برای دسترسی به اطلاعات و سرگرمی است.

AT&T می پیوندد و تعدادی دیگر از شرکت های ایالات متحده — General Motors, Kellogg و کیمبرلی-کلارک — که رها ونزوئلا به دلیل کاهش فروش دولت تهدید و خطر تحریم های ایالات متحده. حدود 700 ونزوئلا وابسته به واحد اشتغال است.

AT&T نکرده پول از آن ونزوئلا عملیات برای سال با توجه به سخت دولت کنترل است که نگه داشتن قیمت آن بسته های مصنوعی پایین — چند سکه در هر ماه. وضعیت آنقدر وخیم است که DirecTV در سال 2012 متوقف شد واردات set-top box خفگی رشد آن است. در سال 2015 آن را نوشت دارایی های خود را در این کشور 1.1 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>