Vanstone: سه ماه به نظر می رسد مانند یک ابدیت پیش

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

“بنابراین ما در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای بازی. و من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال رفتن به با هم کار کنند و ما قصد داریم به همه نیاز به ایجاد برخی از خطر انداخته است. اما ما نه سازش سلامت و ایمنی ما بازیکنان و مربیان و کارکنان و مهمتر از همه طرفداران ما.”

حل و فصل از لیگ آن نه عضو تیم و لامپ کم مصرف بازیکنان کانون بود نمونه توسط یک صدای جیر جیر از TSN را Farhan Lalji که گزارش شده است که شده است وجود دارد بحث و گفتگو در مورد امکان داشتن دو hub شهرستانها — در شرق و غرب — به عنوان سایت های بازی.

“در ذهن من شده است وجود دارد بحث در همه” رجینا شهردار مایکل Fougere گفت: رجینا رهبر-پست موری مک کورمیک در روز پنج شنبه. “شده است وجود دارد هیچ ساختار گفتگو در همه. من صحبت کرد و به یک زن و شوهر از مردم و من شنیده ام که شده است وجود دارد ایده که. بسیار وجود دارد که باید انجام شود آن را حتی امکان پذیر است.”

اما اگر تدارکات می تواند به نوعی کار Fougere احساس موزاییک ورزشگاه خواهد بود ایده آل غربی پایه.

“این خواهد بود چرا که از محل ما از نظر جغرافیایی و به طور کلی فقط علاقه,” او گفت: “وجود نداشته است هر رویکرد از لامپ کم مصرف در همه. آن را بیشتر یک مفهوم از یک پیشنهاد است.”

چیزی به لگد زدن در اطراف در شرایطی قریب الوقوع kickoff.

[email protected]

twitter.com/robvanstone

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>