Vanstone: Kraus کمک می کند تا مردم را از اطراف خانه

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

اغلب نیاز به بداهه نوازی در سفارش به ورزش است.

داربی کاروس مختلف ارائه می دهد پیشنهادات.

کراوس سلامت و شیوه زندگی مربی در OPEX تناسب اندام, Regina استفاده کرده است و او نبوغ خود را به تدبیر سازگاری است که کمک به مردم در شکل باقی بماند در حالی که آنها در خانه حالت با توجه به COVID-19.

“بزرگترین تنظیم احتمالا کار با مردم تغییرات در برنامه و سپس کار کردن با افرادی که کمی به هیچ تجهیزات در خانه,” او می گوید.

“هنگامی که ما قادر به رفتن به ورزشگاه ما بدیهی است که انواع زیادی از تجهیزات است که هر کسی می تواند با استفاده از برنامه نویسی در آن حس می شود آسان و خلاق و موثر است زیرا ما باید انواع مختلف هوازی ماشین آلات و انواع وزن ها و چیزهای شبیه به آن در حالی که در خانه بسیاری از مشتریان را به هیچ چیز.

“بنابراین ما در حال تلاش برای دریافت خلاق با انجام اسکات با کیسه های سیب زمینی’ یا ‘استفاده از بچه خود را به پرس سینه.’ “

نگه دارید … با استفاده از بچه خود را به مطبوعات نیمکت?

“ما تا به حال یکی از مربیان ما تلاش برای استفاده از کودک نو پا خود را برای ورزش بود اما او بسیار wiggly,” کراوس می گوید: با خندیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>