و امکانات پزشکی برای مقابله با کروناویروس

توسط مایکل کیسی و امیدوارم که ین

بوستون (AP) — او به عنوان درمان بیمار پس از بیمار مبتلا به کروناویروس در امور جانبازان مرکز پزشکی در شهر نیویورک هدر اسپینل دیدم استارک علائم هشدار دهنده.

بسیاری از پرستاران به نام به حال در بیمار او گفت که برانکس مرکز محزون می خوانی understaffed. آن را فاقد مجهز به ویژه برای اتاق بیماران آلوده, او گفت:, و به اندازه کافی ندارند ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ برای محافظت در برابر گسترش بسیار مسری بیماری است.

اسپینل عضو اتحادیه پرستاران ملی ایران می گوید او و همکارانش گفته شد برای انجام بهترین آنها می تواند با استفاده از یک N95 ماسک صورت برای کل یک شیفت به جای گرفتن یک جدید برای هر بیمار است. در اوایل ماه آوریل او آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من قطعا بر این باورند که مربوط به من بودن در محل کار گفت:” 34 ساله اسپینل بود که از بیمار به مدت دو هفته.

اسپینل یکی از 1,900 و کارکنان مراقبت های بهداشتی که باید تبدیل به بیمار با coronavirus با توجه به سازمان اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. بیست فوت کرده اند. یکی دیگر از 3,600 از 300,000-plus و مراقبت های بهداشتی کارکنان قرنطینه می شوند و قادر به کار به دلیل آنها شده اند در معرض این ویروس با توجه به VA آمار و ارقام.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده و امکانات مراقبت های بهداشتی در حال مبارزه با کمبود کارگران و تجهیزات لازم برای حفاظت کارکنان از ابتلا به این ویروس با توجه به VA کارکنان داخلی و اسناد و مدارک به دست آمده توسط AP.

“ما فکر کردیم که ما انجام همه چیز را درست حتی با استفاده مجدد از این N95 ماسک. اما ما هنوز هم به پایان رسید تا گرفتن بیمار” اسپینل گفت.

بیش از 5700 جانبازان تحت درمان قرار گرفت و آلوده شده است coronavirus و تقریبا 380 فوت کرده اند.

وزارت کار در حال حاضر بررسی و چند تن از دموکرات ها در کنگره با ارسال نامه ای روز شنبه در تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل به دریافت بیشتر منابع و امکانات بهداشتی است.

VA مسئول مراقبت های بهداشتی از 9 میلیون جانبازان نظامی را تکذیب کرد آن را از لوازم و تاکید کرد که آن را به شرح زیر فدرال دستورالعمل های بهداشتی هنگام سهمیه بندی تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش.

“VA را PPE حفاظت از محیط زیست وضعیت دقیقا به همین دلیل این بخش مواجه نیست هر PPE حاکی است که منفی نهفته مراقبت از بیمار و یا کارمند ایمنی” گفت: سخنگوی کریستینا Mandreucci. او گفت: VA منتقل شده است به شدت در هفته های اخیر برای اضافه کردن کارکنان استخدام 3,183 مردم از جمله 981 پرستاران از 29 مارس تا آوریل 11.

اما مصاحبه با VA کارکنان در امکانات در سراسر کشور, اسناد داخلی و یک مارس گزارش سازمان بازرس کل یه داستان.

امکانات کوتاه از کارکنان و تجهیزات مانند ماسک چشم سپر ضد عفونی کننده دست و لباس. برخی از کارگران مجبور به استفاده مجدد از ماسک برای روزها یا هفته, با توجه به مصاحبه با VA پرستاران. در سخت ضربه متحده مانند نیویورک له از coronavirus بیماران منجر به کمبود فشار منفی برای محدود کردن گسترش ویروس چندین و پرستاران گفت: AP.

VA بازرس کل کارکنان بازدید بیش از 230 امکانات در ماه مارس است. آن را یافت که نزدیک به یک سوم از مراکز درمانی می تواند به بهبود پردازش خود را برای غربالگری بازدید کنندگان است. بیش از نیمی از مراکز درمانی گزارش کمبود لوازم و تجهیزات از جمله ماسک ماسک و 10 گزارش کمبود نیروی انسانی بیشتر برای پرستاران در بخش های مراقبت ويژه.

“شده است وجود دارد یک شکست رهبری در VA و جانبازان و کارکنان و عمومی رنج می برند به عنوان یک نتیجه” گفت: پل Rieckhoff بنیانگذار و رئیس سابق عراق و افغانستان سربازان آمریکا و در حال حاضر میزبان پادکست “عصبانی آمریکایی است.”

سوزان گوردون ارشد تحلیلگر سیاست در بگمارند جانبازان بهداشت و درمان موسسه سیاست گفت: VA آماده سازی بودند مانع از بودجه ناکافی کارکنان و خروج از آن با حدود 50000 فرصت های شغلی.

“در و امکانات در سراسر کشور انجام می دهند واقعا یک کار باور نکردنی در تلاش برای پاسخ به بحران در یک وضعیت جایی که آنها شده اند به عمد فلج مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” گوردون گفت.

به عنوان بزرگترین کشور مراقبت های بهداشتی سیستم و به طور معمول لذت می برد و وضعیت مطلوب در سفارشات لوازم پزشکی از نخست فروشندگان.

اما به عنوان تشدید شیوع در آمریکا و افزایش تقاضا برای حیاتی و تجهیزات پزشکی موجب از کوره در رقابت برای منابع از جمله از دولت های ایالتی و ملی ذخایر. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال شروع به خرید تجهیزات به طور مستقیم از تولید کنندگان و VA شروع به ارسال سفارشات خود را به FEMA در کنار دیگران است.

طولانی نیست پس به گفته افراد آشنا با VA هفتگی جلسات به کنگره کمبود عرضه بدتر پزشکی کارگران سوخته طریق 250,000 ماسک در روز است.

در آوریل 7, VA صادر دستورالعمل درخواست کارگران به جیره ماسک در پاسخ به آنچه که این گروه به عنوان “کمبود” و چالش ها در “کافی تامین” برای حفاظت و کارکنان با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری. با استناد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل VA گفت: کارکنان در تماس مستقیم با COVID-19 بیماران باید با استفاده از N95 ماسک به عنوان حفاظت اما ممکن است نیاز به استفاده مجدد از آنها. و کارکنان با خطر بالا افراد مسن و یا بیماران آسیب پذیر مانند کسانی که در خانه های سالمندان و یا نخاع امکانات خواهد فقط یک ماسک صورت هر هفته کار می کنند.

پس از انتقاد از کارکنان و یک افزایش کوچک در لوازم VA در تاریخ 16 آوریل گفت: آن دسته از کارکنان با خطر بالا افراد مسن و یا آسیب پذیر جانبازان در حال حاضر می تواند یک ماسک صورت در هر روز.

فردی مراکز درمانی گسترده ای در اختیار اگر آنها در صورت کمبود از جمله اجازه دادن به کارکنان در تماس مستقیم با COVID بیماران به استفاده از ماسک های جراحی به جای N95 ماسک و اجازه کارکنان خود را به ارمغان بیاورد.

همه دیگر و کارکنان خواهد بود تشویق را در handmade masks, حتی اگر آنها در یک ساختمان که در آن بیماری موجود است.

شکایت ثبت شده توسط آمریکا فدراسیون کارکنان دولت مدعی است که VA کارگران که در تماس با کسی که مشکوک به ابتلا به ویروس گفته شد در دستور VA وزیر رابرت Wilkie که آنها هنوز هم تا به حال به ارائه گزارش کار — نادیده گرفتن یک 14 روز دوره قرنطینه. ایمنی شغلی و سلامت دولت در حال بررسی است.

کارکنان و کمبود تجهیزات در حال ایجاد هرج و مرج در VA medical center در بروکلین نیویورک با توجه به ماریا Lobifaro های مراقبت های ویژه ،

“معمولا این نسبت یک به دو حیاتی بیماران است. من با داشتن پنج حياتی بيماران بستری در هواکش” گفت: Lobifaro که او نیز عضو پرستاران ملی ایران که در سازماندهی تظاهرات و امکانات در نیویورک و بالتیمور.

“این اتفاق افتاده است چهار بار در هفته گذشته و نیم. آن را به نقطه که در آن … دست من لرزان به دلیل آنچه که من قصد دارم به رفتن به” او ادامه داد. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

یک گروه از حزب دموکرات سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای “شکسته تهیه و توزیع سیستم توسعه یافته توسط این دولت است.”

“کسانی که برای مراقبت از جانبازان نباید ترس از خواب بیدار هر روز صبح به کار و کمک به صرفه جویی در جانبازان زندگی می کند می گوید:” یک نامه ارسال شده به کاخ سفید روز پنج شنبه توسط سناتور. جان تستر, مونتانا, نماینده دموکرات مجلس سنا جانبازان کمیته امور. بیش از یک دوجین سناتور پیوست او از جمله سنسور. برنی ساندرز ورمونت, الیزابت وارن از ماساچوست و کامالا هریس کالیفرنیا همه سابق 2020 ریاست جمهوری مدعی است.

Wilkie در دفاع از خود آژانس را پاسخ.

“ما کمترین کارمند عفونت نرخ در جهان است. آن است که کمتر از نیمی از 1 درصد,” او گفت: در MSNBC با استناد به نرخ های بالاتر در ایتالیا و جاهای دیگر در آمریکا

ایرما Westmoreland یک پرستار در Charlie Norwood و در آگوستا جورجیا گفت: آن را سخت برای پرستاران به آزمایش می شود بنابراین هیچ کس واقعا نمی داند چه بد این وضعیت است.

“به ما گفته شده اگر شما علائم و یا احساس می کنید مانند شما در معرض شده اند و شما می خواهید به آزمایش می شود مگر اینکه شما در حال کهنه شما نمی توانید آزمایش می شود” گفت: Westmoreland دیگر NNU عضو اضافه کرد که کارکنان گفت: در حال رفتن به پزشکان خود اگر آنها می خواهند به آزمایش می شود.

“آن را استرس زا برای پرستاران در این محیط” او گفت:. “اما آن را حتی بیشتر استرس زا زمانی که آنها لازم نیست که اطلاعات آنها نیاز دارند.”

___

این داستان درست شده است برای نشان دادن سیاست تحلیلگر نام سوزان نه سوزان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im