توسط تیم رینولدز

میامی (AP) — NBA قصد دارد برای رفتن به دیزنی جهان در ماه آینده به پایان یک فصل با یک برنامه فراخوانی برای 22 تیم باقی مانده به بازی بیش از 150 بازی های بیشتر و به صورت لیگ در نهایت تاج یک قهرمان.

مربیان در حال دیدن برنامه به طور بالقوه یک هدف بزرگتر نیز هست.

بسیاری از بازیکنان و مربیان صحبت کرده اند در روزهای اخیر پس از مرگ جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا. اما دو مربیان گفت: پس از لیگ می رسد, در, دیزنی, آنها انتظار می رود NBA دید به یک دارایی دوباره به این امید واقعی برای تغییر.

“من فکر نمی کنم کسی واقعا آماده به حرکت می کند. و ما نباید” میامی مربی Erik Spoelstra گفت. “اگر هر چیزی را چند بار قبل خیلی غم انگیز وجود دارد خواهد بود یک حادثه مشابه از بی عدالتی اجتماعی مانند این و سپس دو هفته بعد مردم را فراموش کرده ام در مورد آن. این فرصتی خواهد بود برای کل انجمن به زمین در یک نقطه … برای حفظ این مکالمه و استفاده از پلت فرم ما به مطمئن شوید که این به دور نیست.”

Spoelstra گفت که او تا به حال مذاکرات متعدد با دیگر سر مربیان و برخی از بازیکنان در روزهای اخیر در مورد بهترین مسیر NBA می تواند آینده. کمیسر NBA آدم نقره ای به صحبت در مورد آن در روزهای اخیر نیز با تعداد زیادی از کارکنان داخلی مکالمات در موضوع رفتن در این هفته حتی به لیگ نهایی بازگشت-به-بازی, پیشنهاد که شورای حکام تصویب پنج شنبه و بازیکنان تصویب جمعه.

اورلاندو مربی استیو کلیفورد نیز به نظر می رسد متقاعد شده است که این لیگ بازیکنان و مربیان را در برخی از مرتب کردن بر اساس از عمل هنگامی که فصل رزومه.

“من فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال” کلیفورد گفت. “من فکر می کنم همه حق اولویت در حال حاضر و امید است که همه ما می تواند بخشی از این تغییر که بنابراین لازم است در کشور ما. ما باید یک جمعی پلت فرم که در آن هر کس می تواند در مجموع ارسال یک پیام محکوم کردن نژادپرستی نژادی و بی عدالتی در تماس تلفنی با پلیس پاسخگویی. وجود خواهد داشت یک پلت فرم است و من فکر می کنم ما همه فکر کردن که در راه است.”

بسیاری از لیگ بزرگترین نامها باید با استفاده از رسانه های اجتماعی برای محکوم کردن خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی و برخی از بازیکنان NBA نیز به نظر می رسد در تظاهرات و راهپیمایی در سراسر کشور در روز های اخیر.

ملی بسکتبال مربیان کانون همچنین گفت که آن را به کار جمعی برای پیدا کردن پاسخ و تعیین بهترین دوره از عمل است. آن است گفت: اگر آن ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری های خاص در عین حال گفت: هر چند در نظر دارد برای کار با “رهبران محلی و مقامات و سازمان های اجرای قانون” NBA در شهرستانها به تاثیر تغییر دهید.

Spoelstra شده است در چندین تماس با رهبران سیاسی در جنوب فلوریدا در روزهای اخیر برای همان هدف. او همچنین گفت: زمان نژادی نزاع در این کشور او را گرفت و برگشت به چگونه گرما بازیکنان پاسخ در سال 2012 پس از مرگ Trayvon Martin, گزارشی بود که به ضرب گلوله توسط یک محله سازمان دیده بان داوطلب و همچنین تعداد بی شماری از حوادث دیگر.

“همه ما فکر می کردند که قرار بود به حرکت سوزن و آن را نمی کند و آن را شکست قلب خود را” Spoelstra گفت. “و سپس وقتی که اتفاق می افتد و بیش از بیش و بیش از … آنچه در این است رفتن به نیاز است و حتی در تلاش برای ارزیابی آن فقط با قرار دادن سر خود را پایین و به این مبارزه و آن را در این زمان اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im