ما virus موارد نزدیک به تمام زمان بالا به عنوان فرمانداران رد گم کردن

توسط جنیفر PELTZ و ایلین KURTENBACH

نیویورک (AP) — تعداد coronavirus موارد هر روز در ایالات متحده نزدیک بود تمام زمان بالا روز پنج شنبه در بیش از 34,000 معلق در هوا به اوج رسید و در اواخر ماه آوریل در برخی از تاریک ترین و مرگبارترین روز از بحران است.

در حالی که تا حد زیادی گسترش آزمایش احتمالا حساب برای برخی از افزایش کارشناسان می گویند اقدامات دیگر نشان می دهد این ویروس در حال ساخت باز گشت. روزانه مرگ و بستری شدن در بیمارستان و درصد آزمون هستند که آینده را مثبت برای این ویروس نیز در حال افزایش است, بیش از چند هفته گذشته در بخش هایی از کشور است.

در میان نگران کننده نشانه های جدید, تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت که به دنبال یکی از تهاجمی ترین بازگشایی برنامه در کشور شروع به رد گم کردن. و نوادا فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است.

ایالات متحده ثبت شده 34,300 COVID-19 موارد شنبه, کمی, کمتر از روز قبل اما هنوز هم در نزدیکی بالا از 36,400 رسیده در آوریل 24, با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. روزانه به طور متوسط با صعود بیش از 50% در دو هفته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

آیا افزایش موارد ترجمه را به یک اندازه وخیم افزایش مرگ و میر در سراسر ایالات متحده به طور کلی بستگی دارد تعدادی از عوامل از کارشناسان گفت: از همه مهمتر این که آیا مقامات دولتی تصمیم گیری درست. مرگ و میر در هر روز تعداد حدود 600 پس از رسیدن به اوج در حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است.

“ممکن است اگر ما بازی کارت های ما به شدت و بسیاری از اشتباهات را به عقب بر گردیم به آن سطح است. اما اگر ما هستند هوشمند وجود دارد هیچ دلیلی برای رسیدن به 2200 تن در روز,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

اما او هشدار داد: “ما باید به طور مداوم دست کم گرفت این ویروس است.”

در چند هفته گذشته این کشور روزانه مرگ و میر در واقع کاهش یافته است و حتی به عنوان موارد صعود یک نشانه امیدوار است که ممکن است منعکس کننده ظهور درمان های جدید بهتر است تلاش برای جلوگیری از عفونت در خانه های پرستاری و افزایش بسیاری از موارد در میان افراد میانسال که بیشتر از بزرگان خود را برای زنده ماندن تقلا با COVID-19.

چند متحده, مجموعه تک-بعد پرونده این هفته از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس و اوکلاهما.

ایالات متحده تا حد زیادی ramped تا تست در چند ماه گذشته است و در حال حاضر احتمالا پیدا کردن بسیاری از کمتر-موارد جدی است که رفته اند غیر قابل تشخیص پیش از آن در شیوع زمانی که در دسترس بودن تست محدود بود و مریض تر مردم اغلب اولویت داده می شود.

اما دیگر وجود دارد بیشتر روشن علائم هشدار دهنده از جمله افزایش تعداد مرگ و میر در هر روز در کشورهایی مانند آریزونا و Alabama. برخی از ایالت ها از جمله شمالی و کارولینای جنوبی نیز شکست بستری سوابق.

به عنوان موارد رشد برخی از کشورهای در حال اعمال محدودیت های جدید تنها چند هفته پس از لغو خاموش شدن ناگهانی.

در تگزاس ابوت متوقف عمل جراحی انتخابی در بزرگترین شهرستان برای حفظ فضای بیمارستان پس از تعداد بیماران ایالت بیش از دو برابر در دو هفته. او همچنین قرار بر برگزاری هر بیشتر reopenings.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار” جمهوری خواه گفت. “این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار است.”

نوادا که گزارش آن بزرگترین تا کنون افزایش روزانه موارد دوشنبه پیوست تعدادی از کشورهای دیگر در سازماندهی ماسک مورد نیاز در روزهای اخیر.

“برای نوادا برای ایمن ماندن و باز بماند ما باید پوشش صورت یک روال بخشی از زندگی روزانه ما” به لیبریا استیو Sisolak گفت.

به عنوان سیاستمداران سعی کنید به اعتصاب تعادل بین سلامت عمومی و اقتصاد دولت گزارش داد که تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای مزایای بیکاری در هفته گذشته کمی کاهش یافته و به 1.48 میلیون نشان می دهد اخراج می کند اما هنوز هم به شدت بالا است.

ویروس متهم شده است برای بیش از 122,000 آمریکا مرگ و میر — بالاترین تلفات در جهان و بیش از 2.3 میلیون نفر تایید عفونت در سراسر کشور. روز چهارشنبه به طور گسترده ذکر شده در دانشگاه واشنگتن مدل کامپیوتری از وقوع پیش بینی شده حدود 180,000 آمریکا مرگ Oct. 1.

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرد که کشورهای خود را که ویران شد در اوایل شیوع بیماری که به نظر می رسد تحت کنترل نیاز دارد در حال حاضر مسافران از کشورهای خاص با بالا میزان عفونت به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

کشورهای اروپایی به نظر می رسد در مسیر بازگشایی مرزهای مشترک خود را در ماه جولای 1 و اتحادیه اروپا است و با توجه به محرومیت آمریکایی بازدید کنندگان با توجه به عود در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت اروپایی ها از ورود به ایالات متحده است.

در پاریس, در ضمن برج ایفل بازگشایی به بازدید کننده برای اولین بار روز شنبه پس از آن که طولانی ترین-همیشه در زمان صلح بسته: 104 روز است.

“این بسیار خاص و بسیار ویژه” به دلیل فقدان نسبی گردشگران گفت: Annelies Bouwhuis یک مرد 43 ساله بازدید کننده از هلند.

آسمان خراش نکردم دبی در امارات متحده عربی به پایان رسید monthslong مقررات منع رفت و آمد شبانه.

با بيمارستان غرق در دهلی نو هند سربازان ارائه مراقبت در حوزه پزشکی و بخش های از مد افتاده از راه آهن. و درب-به-درب تست شروع در ملبورن استرالیا به کنترل یک نقطه داغ وجود دارد.

در چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته شیوع در پکن به نظر می رسد شده اند تحت کنترل در آورد. چین گزارش 19 موارد جدید در سراسر کشور در میان توده تست در پایتخت.

در سراسر جهان بیش از 9.4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و نزدیک به یک و نیم میلیون نفر فوت کرده اند توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. کارشناسان می گویند درست است عفونت اعداد بسیار بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست.

___

Kurtenbach گزارش از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak