ما خلبان زندانی در سنگاپور برای شکستن قرنطینه سفارش

سنگاپور (AP) — یک آمریکایی محموله خلبان که اعتراف به “قضاوت ضعیف” در شکستن قرنطینه منظور خرید تجهیزات پزشکی شد اولین خارجی زندانی در سنگاپور برای نقض آن محدودیت به معنای جلوگیری از coronavirus وکیل خود در روز جمعه گفت.

فدرال اکسپرس خلبان برایان Dugan Yeargan, 44, از آلاسکا محکوم شد به چهار هفته جمعه بعد از او التماس کرد گناه را به خروج از اتاق هتل خود را به مدت سه ساعت برای خرید ماسک و یک دماسنج وکیل مدافع رونی گفت: قهوهای مایل به زرد.

سنگاپور یکی از بزرگترین شیوع بیماری در آسیا با 26,000 موارد است. بیش از 90% از کسانی که آلوده هستند کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ در حالی که دولت به تازگی شروع به کاهش محدودیت برای مردم محلی است.

کوچک شهر-دولت سخت مجازات برای کسانی که نقض قوانین قرنطینه نمی پوشیدن ماسک در عمومی و یا موفق به موقف اجتماعی فاصله گرفته است. قرنطینه متخلفان صورت به شش ماه زندان و جریمه نقدی تا 10000 دلار سنگاپور (7,000) و یا هر دو.

قهوهای مایل به زرد گفت: Yeargan و خلبانان شرکت گرفته شد به فرودگاه و هتل در خدمت 14 روز قرنطينه پس از ورود از سیدنی در آوریل 3. آن لازم بود چرا که آنها در اعلام سلامت خود اظهارات آنها بازدید کرده بود چین, هنگ کنگ, ماکائو و ژاپن و ایالات متحده در دوره دو هفته قبل از ورود خود را قهوهای مایل به زرد گفت.

مقامات بهداشت چک کردن Yeargan او را در بر داشت از دست رفته از اتاق خود در مارس 5. Yeargan به دادگاه گفت او در زمان مترو در مرکز شهر برای خرید یک دماسنج و چند جعبه از ماسک قبل از او به خانه پرواز در مارس 6.

قهوهای مایل به زرد گفت: Yeargan مورد نیاز این موارد به این دلیل که آنها در تامین کوتاه مدت بازگشت به خانه و همسر او شده بیمار است. Yeargan را به حال مشکلات تنفسی اما تست منفی برای coronavirus در مه, او گفت:.

قهوهای مایل به زرد گفت: Yeargan از دست دختر خود را در یک حادثه غم انگیز چهار سال پیش و امکان دیگری برای مرگ وحشت زده او را. Yeargan گفت: دادگاه دو شرکت خلبانان پرواز کرده بود در مارس 6 به عنوان برنامه ریزی شده اما او برگزار شده بود پشت در اتاق خود. او همچنین گفت که او تا به حال به انتساب به پرواز کمک های انسان دوستانه ماموریت به COVID-19-ضربه کشورها برای نیروی هوایی ایالات متحده به دلیل اشتباه خود را در سنگاپور است.

“در سخنرانی خود در دادگاه Yeargan گفت که او متاسفم او ساخته شده یک قضاوت ضعیف است و او نباید خارج رفته” گفت: قهوهای مایل به زرد. آمریکا همچنین گفت که او “بالاترین توجه به سنگاپور مردم و قوانین آن” قهوهای مایل به زرد اضافه شده است.

دادگاه گفت: در آن حاکم است که Yeargan باید پرسید کسی که برای به دست آوردن آیتم برای او.

قهوهای مایل به زرد گفت: Yeargan برطرف شد چرا که دادستان به حال به دنبال یک حکم تا هشت هفته. او گفت که او خواهد شد درخواست برای بهبودی برای رفتار خوب است که می بینیم آمریکا منتشر شده در سه هفته.

به Anchorage Daily News گزارش Yeargan است از عقاب رودخانه جامعه و در خدمت با آلاسکا هوایی گارد ملی. آن گفت که او در آخرین صحبت به پدر و مادر خود را در روز مادر. “او در مراقبت از خود” جیم Yeargan به نقل شد.

فدرال اکسپرس سخنگوی Davina کول به این روزنامه گفت: این شرکت پایبند به همه مقررات از مقامات دولتی مرتبط حاوی ویروس است.

Yeargan اولین خارجی محکوم به نقض قرنطینه سفارشات اما چند سنگاپور شده و از تجمع بین پنج تا شش هفته برای ترک خانه های خود.

سنگاپور تحمیل بخشی از مستند در 7 آوریل و سست محدودیت شنبه با مواد غذایی تولید کنندگان و آرایشگران و مغازه های خشکشویی باز کردن درب سه هفته قبل از این مستند به پایان می رسد ژوئن 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im