دانشگاه رجینا ارائه می دهد به صورت سپر هدبند با استفاده از پرینتر 3D

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

دانشگاه رجینا را گروه فیزیک ارائه شده است برای استفاده از آن چاپگر 3D به هدبند صورت سپر است که می توان توسط خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

گروه چاپ کردن یک نمونه اولیه از شیرازه که می تواند در خدمت به عنوان یک کوه به یک چهره سپر. این دانشگاه در حال حاضر در حال انتظار برای شنیدن از Saskatchewan Health Authority (SHA) اگر می توان آن را برای استفاده تایید شده.

“با همه ما در خانه نشسته و در حال حاضر بسیاری از این تجهیزات فقط از نوع نشستن وجود دارد” گفت: گوئن stains on panes ltd, دستیار استاد در U R گروه فیزیک.

Stains on panes ltd قبلا با استفاده از چاپگر 3D به یک آشکارساز برای تحقیقات خود را به فیزیک هسته ای و رادیواکتیویته. دستگاه استفاده می شود برای اندازه گیری ذرات که در حال ساطع شده که رادیواکتیو هسته متلاشی میشود.

Stains on panes ltd گفت: این اداره تماس گرفته شد U R دانشیار معاون رئیس جمهور از تحقیقات کتی McNutt که پرسید اگر وجود دارد هر چیزی می تواند آنها را برای کمک به در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>