اتحادیه می گوید دراکات رئیس Bartlett دارای روحیه آسیب دیده

دراکات — به عنوان یک اقدام ارشد طول می کشد راس اداره پلیس در ارشد پیتر Bartlett عدم وجود یک اتحادیه سند به تازگی به اشتراک گذاشته شده با خورشید میریزد نور در محلی افسران نگرانی های اطراف Bartlett رهبری است.

بارتلت است که در حال حاضر در مرخصی استعلاجی به تازگی پس از درخواست به بیرون رفتن در مجروح ذخیره تحت قانون دولت فصل 111F. او گفت: خورشید درخواست شد با توجه به آسیب دیدگی او دچار لغزش بر روی یخ سیاه در ماه دسامبر در حالی که سوخت گیری رزمناو. اخبار Bartlett عدم وجود آمد همان شب selectmen رای به تاخیر در تمدید قرارداد او و چند هفته پس از patrolman اتحادیه NEPBA محلی 4a و ناظران اتحادیه NEPBA محلی 4b در زمان 89 درصد رأی عدم اعتماد به نفس در او با 92 درصد مشارکت.

در نامه ای خطاب به شهر مدیر ان خرابکاری و هیئت Selectmen اتحادیه های کارگری تقاضا Bartlett استعفا یا حذف و دولت است که رأی عدم اعتماد به نفس ناشی از 2015 حسابرسی از بخش های تکمیل شده توسط شهرداری منابع Inc. اتحادیه ها استدلال می کنند که Bartlett شکست خورده است و برای رسیدگی به مسائل مطرح شده در MRI گزارش پس او را استخدام کرد تا به رهبری این گروه در سال 2017.

“روشن است به اعضای دراکات اداره پلیس است که رئیس بارتلت است و نه نقل مکان کرد دراکات اداره پلیس رو به جلو پس از او گرفته اما به جای تسهیل سریع رگرسيون در روحیه افسر رضایت شغلی و غرور به عنوان یک عضو از دراکات اداره پلیس” آن را می خواند. “هنگامی که رئیس Bartlett برداشته شده است ما می توانید شروع روند بهبود روحیه ساختمان توسعه جامعه فعالانه اجرای جرایم مواد مخدر و در خدمت منافع شهر دراکات.”

13-صفحه سند به نقل از چندین توصیه های مطرح شده در این گزارش که اتحادیه های کارگری می گویند حل نشده از جمله ادعا می کند که Bartlett موفق به ملاقات توصیه می شود نیروی انسانی سطح برگزاری منظم فرمان و همه جلسات ستاد توسعه جامع استاندارد عامل روش ایجاد یک برنامه توسعه جامعه به دنبال مجوز رسمی از کمیسیون مجوز برای سازمان های اجرای قانون ایجاد یک برنامه برای افزایش روحیه و به روز رسانی بخش خط مشی و روش دستی در میان نگرانی های دیگر.

در این نامه استدلال می کند که نیروی انسانی در سطح کارآگاه بخش و عدم اضافه کاری برای مبارزه با مواد مخدر تحقیقات باید به سمت چپ افسران قادر به دنبال فعال مبارزه با مواد مخدر. آن را به مواردی که در خارج از سازمان را مورد بررسی عملیات مبارزه با مواد مخدر در دراکات از جمله لوول اداره پلیس پلهام اداره پلیس ایالت ماساچوست پلیس و آژانس مبارزه با مواد مخدر.

“لازم به ذکر است که به منظور انجام کامل مواد مخدر بررسی آن طول می کشد زمان و اغلب نیاز به افسران به کار در خارج کار طبیعی خود را برنامه ریزی و در لباس ساده. این نوع از تحقیقات دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای به انجام رساندن در طول یک به طور منظم و یکنواخت گشت shift” در این سند می خواند. “به عنوان یک نتیجه از این فلسفه نه اجازه می دهد افسران به درستی انجام مخدر و تحقیقات و فروشندگان مواد مخدر در دراکات قادر به ادامه تجارت خود را بدون ترس و دلهره.”

در موضوع روحیه نامه توصیف Bartlett نگرش به عنوان “نخبگان” و سوالات خود تصمیم به دستور استفاده از وظیفه کمربند به جای تحمل بار جلیقه طراحی شده برای از بین بردن لگن و کمر درد برای افسران. بارتلت نمی پوشند کامل وظیفه کمربند در محل کار خود با توجه به اتحادیه های کارگری. در این سند همچنین اشاره به Bartlett پارکینگ بخش خود را-صادر وسیله نقلیه در ایستگاه گاراژ در آب و هوای نامساعد در جابجایی موتور سیکلت واحد و پلیس دوچرخه کوهستان.

“در طول تصدی خود به عنوان رئیس ما شاهد نمونه های متعددی که در آن رئیس Bartlett دارای یک مجموعه استاندارد برای یونیفورم پرسنل که یکی از آنها او خود را احساس نمی کند باید به دنبال” سند متحده است. “این منجر به کاهش روحیه که در آن نوری رئیس اقدامات را منعکس نمی کند استاندارد او تعیین کرده برای یکنواخت گشت.”

اتحادیه رفتن به ادعا می کنند که Bartlett درخواست برای تبدیل شدن به یک پرداخت می شود مشاور برای ماری جوانا شرکت در سابق شهر مدیر جیم دوگان تصدی با وجود ماری جوانا را طبقه بندی فدرال غیر قانونی و یک بخش سیاست علیه کارکنان نقض قانون فدرال است. Bartlett درخواست رد شد با توجه به اتحادیه های کارگری.

در این نامه همچنین نگرانی در مورد تعدادی از اداره پلیس قراردادهای اعطا شده به نیوهمپشایر شرکت ها به جای ماساچوست پیمانکاران مانند یک قرارداد برای ساخت یک حصار امنیتی در اطراف این که بخش اهدا شد به یک شرکت در Bartlett زادگاه Hooksett N. H. حصار یکی از پروژه های ذکر شده در اخیر دادستان کل بررسی از شهر, شیوه های تامین آن یافت می شود که دراکات نقض دولت تهیه و دستمزد غالب قوانین 17 بار بین 2017 و 2019.

گرگ Gaetano و جیم Quealy که منجر patrolmen و ناظران اتحادیه های کارگری بود نه پاسخ به درخواست مصاحبه هفته گذشته است. در بیانیه ای گری نولان یک وکیل است که نشان دهنده هر دو کارگری با تاکید بر مشارکت بالا در رای اعتماد و کمیاب از عدم اعتماد به رای در میان بیش از 100 اجرای قانون اتحادیه های او نشان دهنده.

“این اعداد متناوب در هر دموکراتیک رای به خصوص یکی از این طبیعت است. پس از رای گیری خورشید گزارش شده است که رئیس استخدام روابط عمومی شرکت برای عموم سرزنش کارکنان خود را پس از آن قرار داده و در صورت معاف از مالیات صدمه ترک یک ساعت پس از عدم تمدید قرارداد خود را. این است که نوع رفتار و یا رهبری است که الهام بخش اعتماد به نفس است؟” نولان گفت. “سوال این است که برای Selectman و 89 درصد از آنها افسران پلیس انتظار می رود آنها را به انجام علت سعی و کوشش.”

خواسته به اظهار نظر در مورد اتحادیه های کارگری آمریکا روز شنبه, Vandal گفت: این شهر است “بررسی صلاحیت و بررسی” آن مطالب و ارائه پاسخ به اتحادیه های کارگری یک بار در این شهر به اتمام بررسی آن.

در ماه مارس Bartlett منتشر شد بیانیه ای در دفاع از خود در برابر اتحادیه های کارگری’ نگرانی که هنوز تبدیل شده و در آن زمان است.

او هفته گذشته گفت که او قصد دارد به انتشار یک پاسخ دقیق به مسائل مطرح شده در این نامه در برخی از نقطه در آینده نزدیک.

“محلی اتحادیه رای عدم اعتماد غیر الزام آور اقدامات به طور معمول شاغل در پاسخ به مترقی روسای پلیس که در حال تزلزل در تعهد خود را به اعتماد عمومی را و که نگه داشتن کارکنان خود را به طور کامل پاسخگو. این دقیقا در مورد دراکات پلیس کارگری” Bartlett نوشت: در ماه مارس است.

“به عنوان بخش همچنان به رشد به کلاس اول community policing آژانس رانده نمونه مقادیر بالا و استانداردهای رفتار اخلاقی وجود خواهد داشت درگیری های داخلی,” او اضافه شده است.

بارتلت انتظار می رود که در مرخصی حداقل تا جولای 7, با توجه به خرابکاری.

معاون استفان Chaput منصوب شده است اقدام رئیس دولت موقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacıMobil Ödeme bozdurma