UMass Lowell برنامه های مجازی شروع در میان همه گیر

لوول — Kyle ترمبلی توصیف فارغ التحصیلی از UMass Lowell این بهار خود را به عنوان proudest دستاورد به تاریخ.

21 ساله بولتون مقیم اضافه شده آن را یک دستاورد است که باید با پایان این فرصت را به راه رفتن در سراسر یک مرحله در کلاه و لباس شب و به دست دیپلم خود را در مقابل خانواده و دوستان است.

ترمبلی نظر از نتیجه ایده آل به کالج او را تصدی یک دیدگاه مشترک بسیاری از هموطنان خود را فارغ التحصیلان — به نظر می رسد که نابود شده است COVID-19 شیوع.

در چهارشنبه UMass Lowell صدراعظم ژاکلین Moloney ارسال یک پیام ویدئویی به بهار فارغ التحصیلان در دانشگاه سایت و با ارسال نامه ای به فارغ التحصیلان آشکار دولت تصمیم به برگزاری یک “مجازی شروع” به جای سنتی در یک فرد.

“با توجه به عدم اطمینان از زمانی که ما قادر خواهد بود به جمع آوری دوباره در فرد و دانستن است که برخی از شما ممکن است قادر به آن را بازگشت به دانشگاه در ماه های آینده ما تصمیم به برگزاری یک مجازی شروع مراسم برای سال 2020 فارغ التحصیلان در جمعه 29 مه در 5 بعد از ظهر” Moloney گفت: در پیام او برای فارغ التحصیلان.

در این مراسم برگزار خواهد شد آنلاین با زبان برنامه از جمله یک دانشجو سخنران و شامل خواندن هر فارغ التحصیل نام. جزئیات هنوز در حال نهایی.

“من قطعا می دانیم که این مجازی شروع نشده است این مراسم همه ما امیدوار در Tsongas مرکز” Moloney گفت. “اما من با افتخار از خود و حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری که شما باید متناسب با اختلال و چالش های چند ماه گذشته. ما ادامه خواهد داد به دنبال راه هایی برای تصدیق و جشن دستاوردهای خود را به عنوان دانش آموزان و رودخانه شاهین فارغ التحصیلان. و من مشتاقانه منتظر دیدن شما دوباره در فرد است.”

در عرض چند ساعت از دریافت Moloney پیام مجازی شروع UMass Lowell بهار سال 2020 فارغ التحصیل کاترین “کت” Claybaugh تنظیم دادخواست در change.org خواستار صدراعظم به جای به تعویق انداختن شروع به تاریخ بعد. در عرض 24 ساعت دادخواست تا به حال به دست آورد 3,000 امضا. از بعد از ظهر شنبه طومار بود و بسته شدن در 4,500 امضا.

“برای بسیاری از ما به دور از خانواده و دوستان در حالی که قرنطینه و جشن گرفتن این موفقیت به تنهایی به خارج از بسته شدن و شناخت ما به دست آورده ایم” این دادخواست متحده است. “ما تا به قرار دادن در زمان و تلاش و فداکاری و قطعا این پول برای این به یک تصمیم غیر قابل قبول.”

Claybaugh یک زن 22 ساله از منطقه خلیج سان فرانسیسکو توصیف مجازی شروع به عنوان “یک سیلی.” او افزود: تنها راه حل این است که به ارائه فارغ التحصیلان با دو انتخاب — اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت در مجازی مراسم و یا به تعویق انداختن سنتی شروع مراسم به تاریخ بعد.

“ما باید قادر به انتخاب کردن در به مجازی, مراسم, اگر ما می خواهیم” Claybaugh گفت. “من تشخیص می دهم که هر شخص و یا وسیله ای برای سفر به لوول در زمان بعد از مراسم. که معتبر موضوع را با اجبار به تعویق افتادن برای همه. در عین حال من شده است صحبت کردن با ده ها تن از دانش آموزان که نسل اول فارغ التحصیلان دانشگاه که ابراز تمایل به صبر کنید تا زمانی که آن را طول می کشد برای به دست آوردن شانس به راه رفتن در سراسر آن مرحله است.”

او افزود: او اعطا با فارغ التحصیلان که دسترسی به وای فای یک کامپیوتر شخصی یا دستگاه همراه دیتا و تصویری قابلیت جریان برای هر دو آنها و یا عزیزان خود را که می خواهید به شاهد مجازی شروع.

همکار UMass Lowell فارغ التحصیل و گروتون ساکن مدیسون Eggimann گفت که او مایل به صبر “آن” به یک فرد شروع مراسم.

“فارغ التحصیلی است که ما یک فرصت برای نشان دادن خاموش کار ما را سخت و دستاوردهای علمی به خانواده و دوستان ما و مجازی شروع نمی کند و به ما این فرصت” 21 ساله گفت. “کلاس 2020 در حال سرقت از فارغ التحصیلی تجربه هر فارغ التحصیلی کلاس واز و این منصفانه نیست.”

به گفته مسئولان دانشگاه هنوز هم وجود دارد در نظر دارد تا یک فرد برای جشن سال 2020 فارغ التحصیلان در تاریخ بعد در زمانی که رویداد بزرگ مجاز تحت هدایت دولت و مقامات بهداشت فدرال. فرمت و زمان که جشن هنوز هم در آثار با توجه به UMass Lowell سخنگوی جان Strunk.

شماره های منتشر شده توسط دانشگاه نشان می دهد وجود دارد 4,400 کارشناسی و کارشناسی ارشد UMass Lowell دانش آموزان انتظار می رود خود را برای تکمیل مدرک مورد نیاز این بهار و به طور معمول بیش از 6000 نفر شرکت در هر یک از سه مراسم جداگانه در Tsongas مرکز.

“ما درک می کنیم دانشجويان ناامیدی. ما به اشتراک گذاری آن را” Strunk گفت. “این ترم یا شروع آنها را به دست آورده و یا سزاوار. ما برنامه ریزی برای جشن کلاس 2020 هنگامی که ما می تواند در فرد اما نمی خواهید به صبر چه می تواند ماه تا اجتماعات بزرگ دوباره مجاز است. دانشگاه رهبری مورد بحث این تصمیم با رهبران دانشجویی قبل از اعلام آن به کل فارغ التحصیلی کلاس.”

در ضمن Strunk با اشاره مجازی commencements در حال به دست آوردن با بخار در میان دانشگاه های دیگر با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. برای مثال دانشگاه پیتسبورگ جان هاپکینز و دانشگاه هر اعلام کرد قصد دارد به صورت مجازی commencements. هر چند با توجه به Michigan State وب سایت آنها قصد برگزاری یک فرد شروع در برخی از نقطه در تاریخ بعد.

با توجه به یک پست در ایالت میشیگان سایت در تاریخ 21 آوریل “این رویداد مجازی جایگزین نیست یک فرد در مراسم و اعضای کلاس 2020 خواهد بود دعوت به شرکت در آینده در فرد شروع”.

دیوید مورتون, 22, از Boxford همچنین یک بهار تحصیلات تکمیلی و رئیس جمهور سابق از UMass Lowell, Student Government Association, در مورد مجازی شروع همان روز او گذشت مشعل بر روی یک رئیس جمهور جدید در طول یک مجازی ضیافت مراسم است.

مورتون اذعان او “ناراحت و دلسرد” در مورد تصمیم گیری, اما او آن را درک کرد با توجه به این مسائل تدارکاتی ایجاد شده توسط COVID-19.

“من خدا را شکر این مدرسه در حال تلاش برای انجام کاری” مورتون گفت. “آن چیزی نیست که ما انتظار می رود اما ما انتظار هر چیزی را در حال حاضر ؟ این همه چیز در حال تغییر است توسط دقیقه است.”

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im