انگلستان PM جانسون ‘رفتن به محل کار مشاوره جرقه گسترده سردرگمی

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — کارکنان و صاحبان کسب و کار پلیس و اتحادیه های کارگری در بریتانیا ابراز سردرگمی دوشنبه پس از دولت روشن از گفتن کارگران به ماندن در خانه ترغیب آنها به بازگشت به کار — اما ترجیحا بدون گرفتن در نزدیکی افراد دیگر و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی.

در یک بیانیه تلویزیونی یکشنبه نخست وزیر بوریس جانسون تمدید بسیاری از محدودیت های شدیدی در زندگی روزمره اعمال مارس 23 به سرعت گسترش coronavirus از جمله بسته شدن مدارس و رستوران ها و اکثر مغازه ها. او همچنین ترسیم چگونه این مستند خواهد بود کاسته در مراحل اگر تعداد عفونت در انگلستان همچنان به سقوط.

بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می ایستد در تقریبا 32,000 بالاترین در اروپا و دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است. در حالی که تعداد مرگ و میر و عفونت در حال سقوط جانسون گفت: این امر می تواند “جنون” به شل محدودیت های زیادی که وجود دارد این است که یک دوم سنبله در coronavirus موارد است.

اما او ساخته شده یک تغییر چشمگیر در تن در اقتصاد گفت: “هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار.”

او گفت: محل کار باید رعایت اجتماعی فاصله و مردم باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی در صورت امکان سفر “با ماشین و یا حتی بهتر از پیاده روی و یا دوچرخه سواری.”

منتقدان گفت: مشاوره بود گیج کننده و سخت به دنبال و به طور بالقوه خطرناک است — به خصوص در یک شهر بزرگ مانند لندن که در آن اکثر مردم ماشین را و که در آن مترو عامل در کسری از ظرفیت معمول خود را.

پس از جانسون صحبت لندن عمده صادق خان با صدور بیانیه ای تاکید کرد که مستند به حال برداشته شده است و گفت: لندن “نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای هر سفرهای غیر ضروری.”

لندن ایستگاه واترلو معمولا این کشور شلوغ ترین قطار hub باقی مانده تا حد زیادی آرام صبح روز دوشنبه اما مسافران جسارت بازگشت به کار گفت: آنها نگران این است که خدمات به زودی خواهد بود thronged دوباره.

“من عصبی مورد رفتن چون من و خانواده آنها شده اند جدا از آنجا شروع می شود. من احساس می کنم مثل من در حال حاضر قرار دادن آنها در معرض خطر گفت:” پیتر Osu, 45 بود که بازگشت به کار در یک سایت ساخت و ساز برای اولین بار از این مستند آغاز شده است.

“مردم نشسته بودند نزدیک به هم در (مترو) و دیگران نیاز به ایستادن,” او گفت:. “وجود دارد هیچ 2 متر فاصله. این اولین بار است که بعد. شما می توانید تصور کنید آنچه در آن می گذرد به مانند پایان هفته؟”

جانسون دولت محافظه کار گفت: جزئیات بیشتر از “نقشه راه” از مستند می آیند و در 50 صفحه سند منتشر شده دوشنبه. اما در حال حاضر جانسون بود که در تقابل با رهبران اسکاتلند و ولز که تقبیح تصمیم خود را به جای “ماندن در خانه” شعار که استفاده شده است برای هفت هفته با اصرار مردم به “هشدار باقی بماند.”

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت که او نمی دانست چه جدید مشاوره به معنای و خواسته دولت انگلیس به ترویج چنین “مبهم و مبهم” پیام در اسکاتلند است.

در بیانیه خود Johnson همچنین گفت: در هفته انگلستان را تحمیل 14 روز قرنطینه در مردم ورود هوا هر چند مشخص نیست که چگونه آن را به اجرا گذاشته خواهد شد. مسافران از ایرلند و فرانسه خواهد بود معاف.

نخست وزیر بود که در بیمارستان بستری ماه گذشته با یک کشمکش جدی COVID-19 گفت: اگر شیوع همچنان به حالا مدرسه ابتدایی دانش آموزان می تواند شروع به بازگشت به کلاس آغاز ژوئن 1 و برخی از کافه ها و رستوران ها ممکن است بازگشایی در ماه جولای همراه با سالن های سینما و اماکن عبادت.

او پیشنهاد تغییرات جزئی است که اثر را روز شنبه تنها در انگلستان است. مردم ممکن است مقدار نامحدودی از ورزش به جای فقط یک جلسه در روز خواهد بود و مجاز به نشستن و حمام افتاب گرفتن در خارج از منزل. رانندگی به یک پارک و یا ساحل مجاز خواهد بود و دوره های گلف و تنیس می تواند بازگشایی — اگر مردم فقط می توانید بازی های ورزشی با اعضای خانواده خود.

اما سردرگمی حاکم بر اینکه مردم در حال حاضر می تواند ملاقات با دوستان یا بستگان در خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند 2 متر (6.5 فوت) از هم جدا.

پلیس سازمان گفت: قوانين فازی ساخته شده اجرای سخت تر است.

“افسران پلیس ادامه خواهد داد به انجام بهترین خود را, اما کار خود را باید بر اساس کریستال روشن هدایت را سست قوانین که از چپ به تفسیر باز — چون خواهد شد که به شدت ناعادلانه در افسران که کار است که در حال حاضر به چالش کشیدن” گفت: جان Apter, ملی, رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im