رهبر بریتانیا بوریس جانسون نامزد اعلام تولد نوزاد پسر

زسان | No comments

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون و نامزدش کری Symonds اعلام تولد یک پسر در چهارشنبه فقط دو روز پس از جانسون پس بستری برای coronavirus.

جانسون گفت Symonds به هنگام تولد به یک “سالم نوزاد پسر در بیمارستان لندن” صبح روز چهارشنبه و مادر و نوزاد به خوبی انجام شد.

Johnson, 55 و Symonds, 32, در ماه فوریه اعلام کرد که آنها درگیر شدند و در انتظار یک کودک با هم. در آن زمان آنها گفت: این کودک به علت در اوایل تابستان. هیچ عروسی تاریخ اعلام شده است.

جانسون تنها بازگشت به کار دوشنبه پس از درد و رنج از یک جلسه از کروناویروس که در سمت چپ او خطرناکی بیمار است. او صرف یک هفته در لندن “سنت توماس” بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های قبل از دوره نقاهت به مدت دو هفته به دور از لندن است.

Symonds های زیست محیطی فعال و سابق حزب محافظه کار کارمند نیز گفت: او بیمار بود و برای یک هفته با COVID-19 علائم و اگر او نبود آزمایش ویروس. نوزاد پسر است که اولین فرزند او.

جانسون دارای چهار فرزند با همسر دوم خود مارینا چرخ از او طلاق گرفته است و به حمل حداقل یک کودک دیگر در خارج از ازدواج.

نوزاد متولد سوم به یک نخست وزیر بریتانیا در این قرن است. همسران رهبران تونی بلر و دیوید کامرون نیز تا به حال بچه ها در حالی که شوهران خود بودند ،

آن را بلافاصله روشن که آیا جانسون برنامه ریزی شده را به مرخصی.

تولد می آید به عنوان دولت بریتانیا چهره های بزرگ تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به سهولت در سراسر کشور مستند تحمیل مارس 23 به سرعت گسترش coronavirus. این اقدامات با توجه به در محل حداقل تا زمانی که ممکن است 7.

انگلیس در میان کشورهای سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. از سه شنبه 21,678 مردم با COVID-19 مرده بود در انگلستان به بیمارستان و چند هزار نفر بیشتر در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات.

جانسون چهره دولت رو نقد بیش از آن کندی در گرفتن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به پزشکان و خانه سالمندان و کارکنان آن در تلاش برای افزایش تعداد تست های در حال انجام برای ویروس.

جانسون بوده است با توجه به بازگشت به پارلمان در روز چهارشنبه برای شرکت در هفته نامه نخست وزیر سوالات جلسه. وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستادگی در برای او.

مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer که تا به حال شده است با توجه به چهره خاموش در برابر جانسون در ویکیانبار توییتی که تولد شد “اخبار فوق العاده.”

مجلس عوام سخنران لیندسی هویل تبریک گفت ،

“چنین خبر خوشحال میان بسیار قطعیت – 2020 است که قطعا یک سال آنها را هرگز فراموش نکنید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>